Επιτέλους!

Επιτέλους έβαλα κι εγω internet σπίτι μου και δεν είμαι πια η δακτυλοδεικτούμενη της παρέας, τα πρωτόγονα τεχνολογικά δεδομένα μου καταρρίφθηκαν, η πρόοδος επήλθε, νέοι ορίζοντες και νέοι αγώνες…τώρα μένει να αγοράσω ένα μπλουζάκι με επιγραφή “who’s a Tech Freak now??” και είμαι έτοιμη! :stuck_out_tongue:

Welcome. Έχουμε και τον μοντεκρίστο στην παρέα μας δώθε και θα σ’ αρέσει.

Τι μουσική ακούς?

Ακούς Watchtower?

Respect στην υπογραφή!!!

Hello κοπελιά! Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας! Πες τι ακούς αν και θα σε συμπαθήσουμε αμέσως:)

εδιτ: απο κάτω ρούφα :har:

Καλως ηρθες και καλα ποστ!Αν σου μιλησει ενας freedomofrock μη του δωσεις σημασια, ειναι κωλοπαιδο

εδιτ απο πανε θα σε κοπανησω

α και πες μας οτι ακους paradise lost

Γεια σου πιπίνι εδώ εμείς είμαστε φιλελεύθεροι οπότε δώσε msn αμέσως.Επίσης γράφε greeklish γιατί δεν ξέρουμε να γράφουμε ελληνικά και κάνουμε λάθη.

Α και πες μου ότι ακούς και Κουρκούλη.

Μην ακούς αυτούς τους κρύους κορίτσι μου!!!καλώς ήρθες και καλά ποστ!!!:slight_smile:

Τελικά αν δεν είχες φανερωθεί, με αυτή την μόνιμη ερώτηση στους νέους, όλοι ακόμα θα νομίζαν ότι είσαι Spambot:lol::lol:.

On Topic. Καλώς την και :bow2::bow2::bow2: για τον Μοντεχρήστο(και για τους Watchtower).

Ακούς Death(το συγκρότημα)?

Με εκπλήσεις :!: Σχολίασες αβαταρ κ όχι υπογραφή?

Εντάξει είπαμε να μην το παρακάνουμε με το Fanboyλίκι και μας κυνηγάνε.

Είμαι τόσο γκαβόστοκος που δεν την είδα.:tomato::tomato:

Πιπίνι?? Χαχα πολύ 80’s ο χαρακτηρισμός. Καλά είναι τα κωλόπαιδα, μόνο τεντιμπόηδες και παλιοχαρακτήρες μου τη δίνουν αν κυκλοφορούν (έτσι για να μένουμε στο κλίμα της εποχής).
Απο μουσική τα κλασικά rock-o-metal-ικα ακούσματα έχω σαν παιδί κι εγω…απο zeppelin και floyd μέχρι motorhead, Saxon, cob και άλλα τέτοια όμορφα.Με paradise lost δεν σκαλωσα και watchtower τιν τουτο…θα το ψάξω, νέα ειμαι ακόμα όσο ζω μαθαίνω.
Α ναι και thanks για τα καλωσορίσματα. Νομίζω οτι έκαψα το φα’ι’. Ασχετο.

καλως σε βρηκαμε!

Όταν ακούσεις πρώτη φορά πάντως Watchtower, φρόντισε να μην κόβεις τίποτα εκείνη την ώρα(κρεμμύδι, ψωμί κτλ.) γιατί θα χάσεις κάνα δάχτυλο.

καλως ορισες και απο μενα!!εισαι και νοικοκυρα ε?χμ…αντε ντεντ σου φεξε!!
ασε τους γουοτσταουερ και ακου λπ.
παντως ομολογω οτι ηταν το καλυτερο μηνυμα καινουριου που εχω δει…(εβγαλες τα εσωψυχα σου μεσα σε 5 γραμμες!)

Καλωσηλθες!καλα ποστς,κι αν μπορουμε να σε βοηθησουμε σε κατι περι μουσικης(εγω περισσοτερο για punk/hardcore αν σε ψηνει)εδω ειμαστε.

Welcome! Nice music:)

Welcome!Ωραιο αρχικο ποστ!

Ε,φράου μπλούχτερ? Δεν ξέρω γερμανικά.

Ε, dead? Ούτε εγω ξέρω να μεταμορφώνομαι σε blue power ranger αλλα με βλέπεις να ανησυχώ?

Λοιπόν το θεμα με τους watchtower το ψιλοέψαξα, άκουσα τα meltdown, asylum κι ένα δυο αλλα και ομολογώ οτι δεν με χάλασαν. Καιρό είχα να ακούσω κατι technical/progressive και να μ’αρέσει. Τώρα καλό είναι αυτό? Γαμ…το νόμιζα οτι είχα κατασταλάξει και οτι δε χρειάζομαι αλλη ψυχοθεραπεία για να ανακαλύψω τον εαυτό μου…

Thanks πάντως, για πείτε κανα άλλο καλό να μαθαίνουμε.

Για να μυηθείς στην technothrashodeathila άκου για αρχή Coroner, Voivod, Cynic, Death, Atheist, Sadus, Forbidden, Blind Illusion, Anacrusis, Akercocke και από εκεί και πέρα ρώτα τον Panagiotis μιας και αυτός μπορεί να σου βρει καλά συγκροτήματα του είδους ακόμα και στην Ταγκανίκα.

On Topic καλή διαμόνη και να περνάς καλά με μπόλικες συζητήσεις στο Forum.

Ναι, δεν μπορω να πω οτι είμαι τρελη φαν του είδους αλλα ποτέ δε ξέρεις. Πάντως κάποια thrashodeath συγκροτήματα τα είδα live φετος σε φεστιβάλ στα εξωτερικά-δυστυχώς μόνο εκεί βλέπεις απίστευτα φεστιβάλ-και πραγματικά περασα καλά πΧ grave, carcass, obituary, atrocity, at the gates, ensiferum,amon amarth, exodus, sodom, kreator.

Τελικά είναι πολλά που θέλουν ψάξιμο ακόμα. Πωπω έχω να πάρω δουλειά για το σπίτι!

@Deathster και |wise| έχω να σας πω συγχαρητήρια για το καλό σας γούστο. Να τα λέμε συχνα να αλληλοπαινευόμαστε!