Καλησπέρες και απο μέναααα

Γεια σας φίλτατα μέλοι(γκουχου γκουχου?).Λίγο αργοπορημένη στην παρέα αφου ακούω εδω κ 3 χρόνια ακουω μέταλ και τώρα αξιόθηκα να γραφτώ.Σοφία δω απο το ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ Αγρινιο -_- μαθήτρια 2ας λυκείου κ…χμ…οκ φτάνουν?Κ πριν αρχίσουν οι ερωτήσεις για τις μουσικές μου προτιμήσεις (κάτι μου λέει πως κοίταξα κ άλλα post παιδιών στο introduce yourself :O) ας τα πω γω…ακούω τα πάντα απ το χώρο του μεταλ με ιδιαίτερες προτιμήσεις στο gothic και progressive metal

Εσυ εισαι που :naughty::naughty: με τον Lancelot?:lol::lol:

Kαλως ηρθες και καλα posts:D

Καλως ήρθες!! Απο gothic ποιους ακούς??

Πφφφ!Ουστ καταραμενοι απεκειδες!
Καλως ηρθες και θα βρεις αρκετα ατομα που ακουτε την ιδια μουσικη.
Το αβαταρ σου ειναι δισκαρα ε!

Καλώς ήρθες, καλά Posts και για να προλάβω το Μάνο και να μην κάνει τον κόπο, ακούς Watchtower? Για λέγε και κάνα συγκρότημα για να γίνεσαι πιο συγκεκριμμένη.

Paradise lost, Anathema, Tiamat, Amorphis?

Tiamat ναι!

Εντύπωση μου κάνει που ο παραπάνω γιούζερ δε ζήτησε ακόμη το τηλέφωνο σου:-k

Μην ακους τον απο πανω ειναι αλητης δες τα αλλα τοπικ του ιντροντιους την πεφτει σε ολες.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=8347&page=7

Μπες εδω και ψηφισε Μακιντος, μιας και στους 2 αρεσει η γκοθ!Ο απο πανω λεει τους γκοθαδες αδερφες.Ειδες τι παιδι ειναι.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ καλά είστε…για νούμερο του σουτιεν μου ενδιαφέρετε κανείς??Άσχετο…δεν σπαμμάρω έτσι?:stuck_out_tongue: Χμμμ από Finnish Gothic τα ΠΑΝΤΑΑΑ (κράξιμο?), Type O Negative, Theater of Tragedy (τα παλια), Tiamat ναιιι, Amorphis άκουγα παλιότερα, Love like blood, The Gathering, Fields of the Nephilim, Saviour Machine και κλασσικότατα Moonspell που είναι κ το fav band…

Tελικά υπάρχει θεός…Καλως ηρθες και καλά post…:slight_smile:

μα…πρεπει να σπαμαρεις…το σαιτ κανονικα λεγεται spamming.gr !! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

επισης βγαλε τα | | γτ ενας ειναι ο απολυτος του φορουμ!!
καλως ορισες και απο μενα!

Καλά τα λέει ο από πάνω,μην φοβάσαι να spammάρεις,ελεύθερα.

wise,τον thats εννοείς έτσι?

για πε

ωχ δεν βλεπω πατρικ…που πηγε??

καλωςηρθες

οχι ρε εμενα.ο δατς ειναι ο υπερτατος!!

Death Metal μπάντες δε βλέπω και ανησυχώ… [-X