Καλως σας βρηκα

ο σπυρος ειναι το αγορι μου εδω και ενα χρονο…:lol:
ελπιζω η περιεργεια σου να ικανοποιηθηκε τωρα…:stuck_out_tongue:

Έλα, φύγετε από τα δυο θρεντ κι εσύ και ο Σπύρος, και αρχίστε να ποστάρετε κανονικά στο υπόλοιπο φόρουμ!

Ημουν 99,999% σιγουρη, απλα επρεπε να το μαθει ολο το φλορουμ για να δημιουργηθουν οι απαραιτητες κλικες αν με καταλαβαινεις :!:

Νταξει πλακα κανομεν, μην με ακους:-s Γουελκομ σε σενα και το αγορι σου λοιπον. :slight_smile:

Υπαρχουν και κλικες?? :-k

Νάτα μας και τα κουτσομπολιά. Τώρα θα πρέπει να μπεί και το Emoticon με τις 2 κιτρινόφατσες να πίνουν καφέ στο μπαλκόνι.

P.S. Παρακαλούνται οι κάτοικοι του Στρουμφοχωριού να μην βγαίνουν παραέξω γιατί παραμονεύει ο Δρακουμέλ και ο Παπαστρουμφ βάζει τιμωρίες.:lol::lol::stuck_out_tongue:

Οχι κλίκες, απλά η Φεισλες θα την επεφτε στο αγόρι σου:)

Kαλώσηρθες και καλά σου ποστ:)

Την ακουτε τι λεει οι deathμεταλλάδες του φορουμ?:stuck_out_tongue:
Γιατί ρε συ, αρκετά συγκροτηματα και τραγουδια του είδους “λένε”

απλα είναι λίγο…πως να το πω…μπρουταλ-ο-καταστασεις:p

Ναι ε?Για πες τι ξερεις:-k

:lol:

ΩΩΩΩΩ!! Να κι ενας δικος μου!!! Respects!

pumpkins unite!!

μωρε δε παει να την πεσει οπου θελει…
ελευθερο ατομο ειναι …
και ενηλικας …ελπιζω:p

Καλως Ηρθες! Ωραια Ακουσματα! :slight_smile: Ρε παιδια ελεος! Κουτσομποληδες…Ωραιο ζευγαρι ειστε παντως ταιριαζετε!! :slight_smile:

Κανενα απ’τα 2.
Λυπαμαι, επεσες εξω:!:

Η Death Metal γαμεί, ένα Riff του μακαρίτη του Chuck Schuldiner σβήνει δισκογραφία Gamma Ray(χωρίς παρεξήγηση αλλά ισχύει:D).

Πεσ τα, δάρθ, πες τα δάρθ.

Σεβασμος στον μακαριτη αλλα ενα heading for tomorrow δεν καταφερε ποτε να γραψει, σορρυ…

χεχε, καλή μου φαινεται και μένα, όσο πιο πολυ το ψάχνω το θέμα…

απο εξωφυλλα παντως σκιζει ε

Μπές και εσυ στο θαυμαστό κόσμο του Death !!!

Τι εγινε ρε παιδια, παλι κοντρα εχουμε?μαγκες αφηστε τους να μαλλιοτραβιονται κι ακουστε hardcore.Οριστε σας βρηκα τη λυση.

Μα κατσε, δεν λεει μονο για ενα σιδι.
Αναφερει ολοκληρη δισκογραφια Rays :!:
Τουτεστιν land of the free, power plant, no world order, somewhere out in space μπλα μπλα.
Νταξει αυτο το ποστ ηταν η υπερβολη σε ολο της το μεγαλειο :stuck_out_tongue:

Ειναι μεχρι ν’ακουσεις Corpse.