Καλως σας βρηκα

Μιλάμε για τον Kai Hansen ετσι? Ας συγκρινε αλλο συγκροτημα. Ας βγει ο καθενας να γραψει ενα how many tears η ride the sky, για να μην πω κανα rebelion in a dreamland…
Ειπαμε…

Αυτος εισαι.
Ας βγει ο καθενας να γραψει ενα walls ή καποιο απο τα keepers.
Πωπω, τελος.
+1 παουερας στο φορουμ, ειμαι ευτυχισμενη.

Εσενα ολο και σε συμπαθω πιο πολυ:D

Παντως παιδια δεν εχει νοημα να συγκρινουμε στην ουσια δυο ανθρωπους που γεννησαν 2 genres…(για Chuck και Kai ο λογος).Ειναι πορτοκαλια με αχλαδια.

Ο θεε μου,η κλίκα των powerάδων γίνεται ισχυρή.Προβλέπω πως οι σκυλάδες dead,shaman,mrwhatsisname είναι ο πρώτος στόχος.

Με προλαβες! Αυτο ηθελα να πω αμεσως μετα. Το βασικο ειναι να μην γινονται συγκρισεις. Δεν ειναι καλο ο φανατισμος. Ολα στη μουσικη που λετρευουμε ειναι, γι αυτο και ειμαστε εδω άλλωστε, ετσι δεν ειναι?

Παντως χαρηκα που για πρωτη μερα γνωρισα μερικους!

Α! Και δεν ειμαι powerας, ειμαι μεταλας :wink:

Ωραία ακούσματα :smiley: Καλώς ήρθες και καλά ποστ!

Πω πω μια κουβέντα είπα, λίγο έλειψα και έγινε πόλεμος. Χαλαρώστε ρε παιδιά μια κουβέντα είπα και γω. Δε συγκρίνονται καταρχήν αυτά τα 2 γιατί είναι αυτοκίνητο με ντοματοσαλάτα. Α και ο Hansen δεν έγραψε ποτέ ένα Crystal Mountain, Cosmic Sea αλλά μην το κάνουμε θέμα. ρόζ Raner μην τα παίρνεις Please:(:(:(, ο Hansen έχει γράψει κάποια από τα αγαπημένα μου τραγούδια. Τώρα ότι τα τελευταία 10 χρόνια δεν τον παλεύω είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.

Πρεπει να συμφωνησω εδω.

:lol:

Αυτα τα 2 δεν συγκρινονται επειδη ειναι οπως ειπε ο παμκιν πορτοκαλια και αχλαδια. Με τον ιδιο τροπο που βλεπεις κατωτερο μουσικα τον Hansen βλεπω αντιστοιχα εγω τον Chuck.

Αντικειμενικοτητα και μουσικη, 2 λεξεις που δεν πανε μαζι. Δε βαριεσαι.

Μωρε δεν ξερω τι λετε εσεις, εγω ακουω Death και μου αρέσουν. Οπως ακουω όλες τις δουλειές του Kai.
Εγω δεν εχω εμπαθειες αλλά ένα θα πω. “Valhallaaaaaaa deliver us” και όποιος κατάλαβε… τερμα!

Why’ve you ever forgotten me…

Open wide the gate, friend!
Ευπροσδεκτος πια.
:smiley:
(εκτος του οτι γαμανε οι Guardian, τραγουδαει και ο φιλτατος σε δαυτο. Καλη επιλογη :Ρ)

Welcome!
Παιδες μην καθεστε και τσακωνεστε!
Αλλο Kai και αλλο Chuck.Και οι 2 επηρεασαν κοσμο και κοσμακη.
Απλα ο δικος μας Τσακ δεν εγραψε ουτε ενα μετριο ριφ! :stuck_out_tongue: :har:

Επίσης δεν έβγαζε τον ίδιο δίσκο εδώ και δέκα χρόνια:har::har:

:bounce::yes::vibrate::thumbup::drunk::har::lol2:8O

:lol: :lol: :lol: ωραιος ο darth!!

Κάτι μου λέει οτι θΑ φάμε πολύ βρίσιμο απο τους power-άδες 8O:-k[-X

Η υπογραφη σου, είναι απο τα λεγόμενα του τύπου απο τον Εδεσσαίκο ?

Λες να μας κυνηγάν και στο δρόμο, άσε που μπορεί να βγάλουν και τα Zorgs τους οι Power Rangers και την κάτσαμε. Ok πάντως ας το σταματήσουμε εδώ μη φανούμε και κομπλεξικοί, ούτως ή άλλως οι Savatage είναι από τα αγαπημένα μου Groups και ας είναι Power.

Καλό είναι να υπάρχει κίνηση στο forum.

ναι!!

ηθελα να γραψω περισσοτερα, αλλα δεν με επαιρνε

επελεξα τη φραση που περικλειει ολη την ουσια πιστευω :stuck_out_tongue: