Με τι ασχολείστε;

Πιάσε ενα ερπιστριοφόρο συνάδελφε…

Γ@μώ τα καβαλέτα του στροφάλου μου γ@μώ!

    1. Το επάγγελμά μου είναι είναι manager αποτυχημένων metal συγκροτημάτων, φωτογράφος παράξενων φαινομένων και σκηνοθέτης αισθησιακών (straight) ταινιών. Το όνειρό μου είναι να πουλάω εισιτήρια λεωφορείων στη Πανεπιστημίου και πασατέμπο στα γήπεδα. Για τους άλλους:
  1. Telisvas - “Συλλέκτης” κερμάτων από περαστικούς
  2. jim_lick - Καθαριστής φρούτων σε οίκο ευγηρίας
  3. petros_kar - Λαθραναγνώστης εφημερίδων σε περίπτερα
  4. Angel In Black - Παροχέας γενικών υπηρεσιών σε ευκατάστατες (μη εμφανίσιμες) δεσποινίδες
  5. sirjim - Μοντέλο για διαφήμιση πανών ακράτειας σε υπερήλικες
  6. chris_lin - Πωλήτρια μαλλιού της γριάς σε πανηγύρια
    Προς αποκατάσταση της αλήθειας και όχι μόνο!!!
    (Τα έχω ξαναγράψει σε παλαιότερο topic)

Να και κάτι στο οποίο συμφωνούμε… Κι εγώ απόφοιτος Διοίκησης Επιχειρήσεων και Δημοσιογραφίας και όπως είναι φυσικό επακόλουθο άνεργος… Κι εγώ επίσης θέλω να παίζω μουσική, αν και προς το παρόν το μόνο που έμαθα να παίζω είναι κιθάρα στο αέρα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και …

και … [/quote]

Αυτό είναι το επάγγελμα που ξεκίνησες, μετά την πολυετή ανεργία σου…
Από το ολότελα καλή και η μαριγούλα… :twisted: :twisted: :twisted:

και … [/quote]

Αυτό είναι το επάγγελμα που ξεκίνησες, μετά την πολυετή ανεργία σου…
Από το ολότελα καλή και η μαριγούλα… :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

To κακό με σένα ειναι οτι δεν μπορεις να το παραδεχτεις οταν στην φερνουνε … και θα συνεχισεις να λες , ασχετα αν λες αρες μαρες κουκουναρες … :lol:

πιασε ενα τώρα γιατί

Το κακό με σένα είναι ότι προσπαθείς να μου την πεις, αλλά συνεχώς αποδεικνύεσαι νηπιαγωγείο…
Αν προσέξεις καλά το topic έγραψα κάτι στην Azza και σφηνώθηκες σαν…

Χανούμης, καπιτάλας και Maidenας… Αν ήσουν και Βουδιστής θα ήμουν σίγουρος ότι είσαι psycho… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Mεσα και στον Βουδισμο επεσες…Τι καπιταλας που εχω βγει σε ερανο για να μαζεψω τα 28 ευρωπουλα για να παω FATES WARNING??Ξεχασες να γραψεις και οτι διαβαζω METAL HAMMER… :lol: :lol: :lol: