Σε είδα

Είσαι ο αδύνατος άτριχος που με χαιρέτησε στο σταθμό του ηλεκτρικού στην Αττική. Είμαι αυτός με τη μπλούζα tool. Επικοινώνησε μαζί μου :!:

Koυκλάρα με μπλούζα DEATH πριν 2 βδομάδες στο 608. Κατέβηκε στην ίδια στάση με μένα στο Γαλάτσι.
Sweet lord, αν είσαι γιούζερ, απλά γράψε εδώ.

Ειδα ΦΙΛΟ ΚΟΣΤΙΣ013(aka τζανις) χτες στην συναυλια του Παπακωνσταντινου στα Βριλησσια:!:
Ανατριχιλα και συγκινηση ε.

Βριλήσσια γράφεται και ναι, πολύ πιθανό να τον είδες. Είναι το πιο τρου άτομο έβερ, άνετα πήγαινα σε κλαμπάκι μαζί του για να το μποϊκοτάρουμε.

Πιπίνι με μπλούζα Γιάννη Γαλάτη,σε είδα στην Διονυσίου Αρεοπαγίτου να κάνεις βόλτα με άμαξα καθώς παρακολουθούσα πλανόδιο μουσικό να παίζει βιολοντσέλο και έτρωγα καλαμπόκι.
Παρακαλώ στείλε πμ,δε κοστίζει τίποτα.

Ρε σεις, καταντάει λίγο ρουφιάνος αυτό το θρεντ ή μου φαίνεται; :-s:p

Ναι φαντάσου τώρα να πει κάποιος ρε Γιάννη σε είδα με ξανθιά γκόμενα στο μοναστηράκι και στο καπάκι να το διαβάσει η μελαχρινή γκόμενα του.:lol::lol::lol:

Α χαχαχαχαχα…Σε ακούμπησα κιόλας, remember;

Φυσικά και το θυμάμαι :oops:

Stathis21, σε είδα νομίζω σήμερα στο μετρό στο μοναστηράκι. Φορούσες μπλούζα Helloween :!:
Κατά τις 6.30.

outlaw,θησείο κατά τις 20.05,φορούσες πράσινο μπλουζάκι.Εσύ ήσουν?

Είδα Rasputin την προηγούμενη Τετάρτη ΤΕΙ Αθήνας απόγευμα αλλά περιμένα να πάρω χυμό στη σειρά και έφυγες πριν φωνάξω το όνομα σου,ναι

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είδα damnation,σήμερα κατά τις 17.15-17.20 σε συρμό προς Κηφισιά.Φορούσες ένα μαύρο μπλουζάκι και είχες ακουστικά στα αυτιά.

Kαραούλι εχεις στήσει εσύ?

Ειδα τρου μεταλλα vedder με μπλουζα ροκεμαλλ σε γνωστα καπιταλαδικο

[-X[-X Ασυμβατες εννοιες!

Σε μένα ομιλείτε ΚΥΡΙΕ?

εε γιαυτο το’πα :stuck_out_tongue:

edit: ναι σε σας. Προμπλεμ?

:oops: όχι,απλά έτυχε να παίρνω τον ηλεκτρικό συχνά και να είδα αυτούς τους 2.Για τον outlaw δεν είμαι τόσο σίγουρος.

Τεταρτη δεν παιζει…Δεν ημουν ΤΕΙ…

Πεμπτη ναι ελιωσα εκει ως τις 17.00…

κι εγω ρε γμτ

εισαι να πηγαινουμε καθε μερα απο τις 12/9 εξω απο το rock n roll shop

που θα παει;;;θα θελει να αγορασει ντεθ μαγκνετικ…:lol:

Εννοειται πρωτη μερα αγορα το Death Magnetic!Ειπαμε αν αξιωθω να βγαλω φωτο θα ποσταρω.
Περιγραφη γενικη εδωσα παντως.