Σε είδα

@heatseeker

ο τυπας εκει με ειπε δευτερα θα το φερει

ας παμε ομως παρασκευη για καλο και για κακο :lol:

Ειδα τον χρηστη Gigatron στο κυλικειο της σκολης. Συγκινηση και νοσταλγια.

Δε σπουδάζει κανείς Χαλκίδα να τον δω εγώ? :frowning:

Wise ησουν χθες το απογευμα στο μετρο?

Να χαιρετήσω άλλη μια φορά τον αγαπητό ks9 που πέτυχα στα FNAC στο Mall ! (τι γίνεται ρε παιδιά, κάθε φορά που πάω στο mall πετυχαίνω και έναν συμφορουμίτη?!) #-o

Τελικά ποιό βιβλίο του Ρόμπινς πήρες??

και εγώ την προηγούμενη φορά είχα πετύχει vedder :p:lol:

εεεμ το φτηνό:oops: αλλά θα πάω στην έκθεση βιβλίου να πάρω και τα υπόλοιπα γιατί το άρωμα του ονείρου ήταν θεικό:D:p

Η σκηνή στον Τρυποκάρυδο που παρωδεί τον μύθο με την πριγκίπισσα και τον βάτραχο είναι θεική πάντως! Όταν φτάσεις εκεί θα καταλάβεις. 8)

μάλλον θα το καταλάβω στην αγγλία γιατί προέχει ο μαύρος πυργίσκος που δεν λέει να τελιώσει:p

Τώρα που το είπατε,από πότε μέχρι πότε είναι η έκθεση βιβλίου;

μου είπαν ότι ξεκίνησε μέχρι 28 αλλά δεν είναι και σίγουρο…

δεν ξερω ρε…πετυχαινω συνεχεια τεξας και πεητζ απο το φλορουμ

Αλόη, χθες, ροκ καφέ Ζωγράφου. Ναι, ναι!

Λογικο ρε.Ξερεις ποσοι υπαρχουν???



Κατασκοποι των Ελ ? :-s

Ειναι ενα παληκαρι Πατρα που μοιαζει πολυ με τον Παναγιωτη και τον ειδα μια μερα να αγοραζει
και cd Onslaught (νομιζω,θρασια ηταν σιγουρα).
Πανο ? Εχεις διδυμο ?

Μια φορα, ενα καιρο και δυο τρομαρες, ηταν να φυγω για διακοπας στη Χαλκιδικη. Και περιμενα τους συνταξιδιωτες (που τυχαινει να είναι και συνταξιοδοτούμενοι) στη Καμαρα 9 το πρωι. Ξαφνικα ειδα ενα δεχτερ να περπατα στο δρομο. Αρχισα να φωναζω “βλαμμενο! βλαμμενοοο!” αλλα καμια ανταποκριση. Επειτα ειπα να παρω τηλεφωνο αλλα ουτε αυτο ακουγε. Δεχτερ σου λεει μετα, εφαγε και ποντο. lol:

Φοβερη εμπειρια :expressionless:

:lol3::lol3::lol3:

Ε λογικό είναι να μην ακούω, αφού δεν είμαι βλαμμένο :slight_smile:

Ε; :-s

Μαλακίες λες ε, μετά το τηλέφωνο το άκουσα. Απλά το άκουσα πολύ ώρα μετά, όταν είδα την αναπάντητή σου. Που σε πήρα τηλ και είπες ότι δεν ήταν αναπάντητη και έφαγα ακτινοβολία.

ρε. τι νόημα θα πρεπε να βγει από δω δλδ? :lol:

Επιβεβαιώνει ότι δεν είμαι βλαμμένο.

Ρε πώς μου τη λες έτσι, εγώ έχω μπει και στο αμάξι σου.

ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ, μη μαθευτεί ρε και μου ζητάνε διάφοροι βόλτα.

απλά επισημαίνω πως είναι περίεργο να άκουσες το τηλέφωνο βλέποντας την αναπάντητη :p.