Σε είδα

Παίζει να είδα Βάκιλλο σήμερα κατά τις 10 το βράδυ στο Drifter :-k

είδα νομιστεράκυε σήμερα κατά τη μια μοναστηράκι, κοιταχτήκαμε μερικά δευτερόλεπτα σα μαλάκες, αλλά δεν τόλμησα. φόραγε την κλασσική times of grace μακρυμάνικη για να το παίξει μούρη.

γελαω. μετα καταλαβα οτι ησουν εσυ, διοτι μοιαζεις με τον Χρηστο απο σπεκτραλ λορ και ερχομουν πιο κοντα για να σιγουρευτω. και θα λεγες απο μεσα σου -τι με κοιταει αυτος τωρα-.

Γιατί λες μονο μαλακίες ρε παιδάκι μου;

τι θες ρε σιχαμενο πιθηκοειδες; μια χαρα μοιαζουν με τα γυαλια.

εγω δν ειδα κανενα:-s

δεν τον είχα για ΤΟΣΟ πέφτουλα τον ασυφτάο.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ

:lol::lol::lol::lol::lol:xaxaaxaxaxaxaxaxax

Το χειροτερο ειναι ομως οτι το πραγμα προχωρησε…

Shadowcaster στο Σύνταγμα κατά τις 10:30?

__:smiley: μη με δίνεις έτσι στεγνά, είχα ραντεβού στις 10:30, άρα αν με είδες στο Σύνταγμα εκείνη την ώρα σημαίνει πως άργησα!! :stuck_out_tongue: :smiley: :lol:

__Οντως! 10:25, άλλαζα για Κόκκινη Γραμμή! :wink: …μιλάει ο κόσμος ε! :smiley: Κι αν φοράω ακουστικά (98% πιθανότητες), χτυπάμε “τικ-τικ” ελαφρά και λέμε "χεχε, έλα rockingόφατσα, ξέρω τι ακους! ΤΕΡΛΕΓΚΑ!! :lol:

Χαχαχαχα γι’αυτό είπα κάτα τις 10:30.:lol:

Δεν μπορούσα να χαιρετήσω,ήμουν μέσα στο μετρό για Αιγάλεω όταν σε είδα και δεν κατέβηκα γιατί βιαζόμουν να πάω για μάθημα.:p:lol:

__Α! Νόμιζα ήσουν στο ίδιο βαγόνι (κι εγώ στη Μπλε Γραμμή προς Αιγάλεω ήμουν και κατέβηκα Σύνταγμα), όχι να κατέβεις και απ’ το βαγόνι για να κάνεις “τικ-τικ” στον ώμο στου Shadowcaster! :stuck_out_tongue: :oops: :slight_smile:

__Πάντως πολύ τσατσο-BigBrother-τόπικ αυτό! :lol: “Είδα Shadowcaster Πανόρμου με ψηλή ξανθιά”, “είδα Amarath σε live Αντζελας Δημητρίου”… κλείνει σπίτια λέμε!! :lol: :lol:

Παλι Μακ :stuck_out_tongue: να σουρτουκιζει στο κεντρο με ωραια παρουσια :hippy:

είδα πόλους από εσάς στο skullbar…
και δεν με είδε κανεις…
πέρασα απαρατήρητος σαν μασκοφόρος εκδικητής… :stuck_out_tongue:

εγώ σε κατάλαβα.

όχι ρε γμτ…
από την μεγάλη μύτη ε?

ρε μάγκες εμένα πότε θα με δεί κανείς?
Τόσο ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟΣ περνάω???

Πάντως όποιος συχνάζει πάτρα θα με έχει πετύχει στάνταρ σε καμία Γερωκοστοπούλου ή στο τιμημένο Πάρκο Ειρήνης

Ε ποσταρε καμια photο σου, πως να σε αναγνωρισουμε αν δεν ξερουμε ποιος εισαι?