Σε είδα

Όντως ρε πόσταρε πικ, γιατί στάνταρ θα σε’χουμε δει!

Ειδα μπολικο κοσμο στην θεσσαλονικιοτικη τιτανομαχια.
Αναμεσα τους, Paoktsis, Papardelas, Angelheart, Anime Crazy, Ignorant Pig
Περιττο να πω Paoktsis=Filomeno και Angelheart=Messi. Ιδιοι ομως!(Οχι στη μπαλα ε, προσωπα εννοω:p:p)

Bleedin στην Βείκου με γυναίκα :stuck_out_tongue: Ήμουν στην rose για κλασικό καγκουροκαφέ το απογευματάκι…

χαχ. Ισχύει. :smiley:

πειτε για τη γυναικα

Η Μάκιντος ήταν.

πρεπει να ειδα bleeding στην ομονοια με ομορφη παρουσια.κατα τις 2 περιπου

δεν ξέρω αν πρέπει, πάντως σίγουρα δεν είδες. :smiley:

Αλλά μπορείς να μας πεις για την παρουσία δίπλα “μου” 8)

μαλακες…
ο Μπληντιγκ πρεπει να ειναι ο Ελληνας “Καρλος το Τσακαλι”!
Εχει πηξει η Αθηνα στους σωσιες του!
Ποτε δεν ξερεις αν τελικα ηταν πραγματι αυτος…

To μεταλ χαμμερ φταίει που έχει γεμίσει μαλλιάδες την Ελλάδα!

Χακος (γεια σου άχαρο ομορφοτσόμπανο :bye: ) στη πυρα!

ΤΩΡΑ!

Ρε Γαλατσιώτες είστε;;;

Παρεμπιπτόντως, εγώ λιώνω μόνο Εστρόζα…

μόνο γαλατσάρα.

Μόνο Κυψελάρα, το Γαλάτσι είναι καλό για να ψαρεύεις κάνα 17χρονο στις τρεντοκαφετέριες.

Αθήνα ρε τοπικιστές. Που θα βρείτε τέτοιο χάλι μαζεμένο αλλού?

Nephelie στη Νερατζιώτισσα κατά τις 7:20?:-s

Κάπως καθυστερημένο μεν, αλλά τώρα που ειδα την τελευταία φωτο του… νεκροκεμπαμπ :lol: έχω την εντυπωση πως τον ειδα στο live Beheaded Θεσσαλονικη. Είσουν αυτός με το ραφτο rotting christ στο μανικι η λάθος θυμάμαι;

Κάτι μου θυμισε η φωτο και μολις τωρα μου ήρθε. Και μην ρωτάτε που το θυμάμαι 3 και ο κούκος ήταν σε αυτο το live :lol: :stuck_out_tongue:

Ωχ λολ…!λογικά περίμενα τον ηλεκτρικό αν με είδες στην αποβάθρα αλλιώς για προαστιακό :stuck_out_tongue: Που ήσουν βρε Αθηνά και δε σε πήρα χαμπάρι?

Μόλις είχα έρθει με τον προαστιακό και περίμενα το τρένο για να πάω Ειρήνη.Εσύ ήσουν απέναντι,δεν μπορούσα να χαιρετήσω.Θέλω τα παπούτσια σου.:-s:-s

χαχαχαχαχα!τα λιλά all star ε?:stuck_out_tongue:
Oμολογώ ότι ήταν καλή επιλογή!Θα έχω το νου μου άλλη φορά σε προαστιακό μήπως σε πετύχω!:slight_smile: