Σε είδα

Οκ πάω για καφέ αύριο κιόλας:!:

Και ήμουν έτοιμος να ρωτήσω ποια από τις εκατό χιλιάδες σωσίες της ήταν.

vedder ησουν στο poser party στο legacy χθες? νομιζω οτι σε ειδα.

στου ζωγράφου ε? 1-2 πολύ καλές σερβιτόρες έχει και στο rock cafe απέναντι από το μέλαθρον.

Σε είδα cynic στο mall σήμερα, την ώρα που περπάταγες στη γέφυρα για να πας στον Ηλεκτρικό. Κλασικό τζιν-παπούτσι θρας κλπ.:lol::lol:

Επίσης,
Είδα Γράκχο στο κανάλι 902:lol::lol: την ώρα που έκανα zapping:p Μαν δεν ήταν ωραία η φώτο που έβαλαν:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

I fuckin’ know that. :evil:

Πάντως χαίρομαι που σε διασκέδασα!

μη γελατε με τη φοτο, να γελατε οταν θα τον δειτε και λαιβ

Δεν πρόλαβα όσο είπες, προς το τέλος της ομιλίας. Ναι η φωτογραφία είχε πλάκα. Αυτά που είπες (όσα άκουσα) σωστά πέρα για πέρα.

Ας ελπίσουμε όμως να μη ξαναχρειαστεί να γίνει ποτέ κάτι τέτοιο :!:

o σωστος καταναλωτης παει μονο στο MALL!!! ρε κουφαλα διαβασμα δεν εχεις? :lol:

ρε τον ειχα δει και γω πριν κατι μηνες κατω απο το σπιτι μου να παιρνει συνεντευξη, αλλα δεν ημουν σιγουρος οτι ειναι αυτος… :?

Ειπα να κανω μια βολτα στο ναο της καταναλωσης τι θελετε :lol:

Almighty από κάτι φωτογραφίες που έχω δει εδώ και χωρίς να είμαι siguros μπήκες στο τραμ κοντά στο νέο κόσμο κατά τις 16:30;

nah, not me.
αλλά έχω μία σωσία που κυκλοφορεί στην Αθήνα, το ξέρω, μου το’χουν πει.

χαχα! βολικό να έχεις σωσία, ε; :smiley:

Σε είδα Μάκιντος στο μετρό στην Ομόνοια, κάπως βιαστικό ίσως. Δε μου μίλησες :frowning:

Σε είδα Astaldo στην Ξάνθη πριν 4 μέρες :p:p

Επίσης σε είδα Nodi στην πρωινή αναφορά του λόχου:p:p

μερα και ωρα?:-k

γιατι τελευταια δεν πολυπαιρνω μετρο

edit, τεταρτη 6 ή 7 ε? :stuck_out_tongue:

Ρουντολφ Συνταγμα 2 και. Γω κατεβαινα εσυ ανεβαινες. Σιγουρα εσυ ησουν εκτος κι αν κυκλοφορει εκπληκτικος σωσιας. Την επομενη φορα θα χαιρετησω αλλα βιαζομουν να προλαβω συγκοινωνιες και αλλη ορεξη δεν ειχες κι εσυ βραδιατικα να χαιρετας τη φεησλεςς.
Τσηρς παντως!

Κόσμος και κοσμάκης σήμερα. Ξέρετε ποιοί είστε 8)