Σε είδα

Αγνό πορφυρό, τι ακαζού και καζαμπούμπου μου λέτε :!:

Είδα τoν Angel Death ή Τρίτη ή Τετάρτη στον προαστιακό.Κατέβαινες Νερατζιώτισσα ενώ εγώ ανέβαινα.Την ίδια μέρα είδα και τον κλώνο σου.:stuck_out_tongue:

α ναι… τωρα που’χω ιντερνετ…ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ειδα lupin προχθες να μπαινει στο φιξ

αλλα δεν συγκρινεται με το οτι ειδα φλωρινιωτη στο αμεσως επομενο τετραγωνο…σορυ ντουντ!!:stuck_out_tongue:

Pax, σε είδα στα όνειρα μου.

[SPOILER]δεν ήταν καλό όνειρο, ξύπνησα φοβισμένος, αν και δεν έχει να κάνει με σένα αυτό[/SPOILER]

μουαχαχαχαχααχαχαχ :twisted: …θινκ εγκεν…ειχα μεινει χρονια ασκουμενη σε σαμανους στο άφρικα
(δεν πιστευω να ειδες κανα Βurns…γιατι μου χαλας το κονσεπτ ετσι…:-s:p)

Παίζει και να ήταν ο Μπερνς πλάκα πλάκα! Δε θυμάμαι γαμώτο.

Αφρική λοιπόν ε? Μάλιστα, μάλιστα…

Πφφ 2 φορές με έχεις δει. Τη μια να τη ξεχάσεις pls. Τώρα δεν σε ξέρω και εγώ φατσικά για να πω κανά γεια. νεξτ τάιμ!

Πφφφ μα είναι δυνατόν να μη με θυμάσαι?τεσπα,θα βάλω τη φωτογραφία μου για να ξέρεις νεχτ ταιμ.[SPOILER] [/SPOILER]

ειδα axl σημερα το πρωι καθηζομενο στην σταση εργατικες κατοικιες ενω επεβαινα σε λεωφορειο π εκανε σταση εκει.

(σορυ ψηλε π στην αρχη δεν σε προσεξα ημουν απασχολημενος με τα οπισθια της κατελθομενης απο το λεωφορειο τυπισσας… good moon btw…)

ελπιζω να ειχες καλο ταξιδι προς βεροια…

Χαχαχα, κάτι κατάλαβα γι’ αυτό έλεγα τι διάολο, κάποια στιγμή θα ξεκολλήσει :stuck_out_tongue:
Ναι μωρέ, μια χαρα ήρθα κλασικό βαρετό ταξίδι.

χαχαχακ α και αγω σιας ειδαι σοτανγ μπηκαμε γιακ γοφορουπμαλα

Πάλι ήπιες ρε μαλακιζμένο;

Κοίτα ποιος μιλάει.

Πριν λιγες μερες μου ελεγε οτι δεν θα πιει τοσο και ιστοριες.

@@ :lol:

Γιάννης Αποστολάκης από Master Chef μετρό Ομόνοια:!:

Αντι για infraction, δωστε καποιος ενα poustraction στον φριδομ.

Χαλάς τη ροή του τόπικ αχρείε.

Keyser Πανόρμου 6 παρά. Μπήκες στο 036 αλλά ήσουν πίσω και είχε πολύ κόσμο και δεν μπορούσα να χαιρετήσω

Επίσης είδα σωσία της Hayley Williams στο 608 κατά τις 10 το πρωί. Κατέβηκε 7η ζωγράφου. Αν δει το ποστ να επικοινωνήσει.

Χεχ ισχύει. Μόλις γύρναγα από τη δουλειά. Τα λέμε στην επόμενη μπάλα φίλος!

Σερβιτόρα του Μέλαθρον :!:

Την έχω σταμπάρει φίλος!