Σε είδα

Με τον ψηλό στους καιλέσα γνωριστήκαμε και για την αμηχανία εγώ έφταιγα, μετά συνειδητοποίησα ότι τόση ώρα του μιλούσα στον αέρα χωρίς να ξέρει ποιος είμαι. Καθώς χαιρετιόμασταν έβλεπα το συννεφάκι πάνω από το κεφάλι του με το ερωτηματικό. Δεν πρόλαβα να συντονιστώ μαζί του κιόλας (φίλος μου που ισχυρίζεται ότι του κλέβω ατάκες με έχει χαρακτηρίσει αντάπτορα μαλακίας) και όταν γίνεται αυτό είμαι εξαιρετικά μαμούχαλος.

Με αυτα και με κεινα που μας λες μαλλον ολα θα τα ελυνε το σεχ:p

Deathakia και Keyser στο Legend μαζι με τον Jimαρο. Δυστυχως, θυληκες παρουσιες μας απετρεψαν απο το να τα πουμε λιγο περισσοτερο και αρκεστηκα σε ενα γεια αλλα χαρηκα που τους γνωρισα… Ελπιζω να τα ξαναπουμε με τα παιδια.

Soon enough… Απολύσου πρώτα κ τα λέμε :wink:

(Legacy ρε άθλιε! :stuck_out_tongue: )

Mαλακα τωρα ειδα οτι εγραψα legend. Wtf ε? Νταξει ειχα πιει αλλα οχι τοσο :lol:

Οι γκόμενες φταίνε! Άμα χαζέψεις πολύ δε βλέπεις τί γράφεις :stuck_out_tongue:

Ώπα ώπα παιδιά, να ξεκαθαρίσουμε κάτι: Άλλο Keyser, άλλο kaizer… Προφανώς εννοείτε τον 2ο. Γιατί εγώ καθόμουν και σάπιζα σπίτι…:stuck_out_tongue:

Ναι σωστά… Kaiser εννοούμε όντως :wink:

Σε ειδα. Μπηκες στη τριτη σταση του λεωφορειου κι εγω ημουν ηδη εκει. Καταλαβα πως ειμαστε πλασμενοι ο ενας για τον αλλο μολις συναντηθηκαν τα βλεμματα μας. Ηρθες και καθισες διπλα μου σηκωνοντας το λιτο, μακρυ φορεμα στο σημειο που μολις φαινονταν οι αστραγαλοι και το απεριτο, ασημενιο αλυσιδακι που τους περιεβαλε. ‘‘Συγνωμη, αυτη η τσαντα ειναι δικη σας;; Φοβαμαι πως τη λερωσα…’’ με ρωτησες ολο ναζι. ‘‘Συγνωμη…’’. Αχ. Κι εκεινη τη στιγμη, μοιραια θυμηθηκες πως το λεωφορειο θελει 1 λεπτο για να φτασει στη σταση σου. Και κατεβηκες. Αν δεις αυτο το μηνυμα, τηλεφωνησε μου, να ξερεις πως ανυπομονω. 6923-3274-0475-7505-6346α5. Μπαμπης.

Χαχαχα δευτερο fail για παρτη μου. Μου ειπε ο Jim οτι ειναι και ο “Καιζερ” στο τραπεζι και υπεθεσα πως ησουν εσυ. My bad :roll:

Σε καταστρέφει αυτός ο στρατός τελικά… :stuck_out_tongue:

Βασικά δεν είσαι ο πρώτος.

Όταν γνώρισα τον kaiser σ’ ένα πάρτι του ρόκιν, μου συστήθηκε ως “Κάιζερ” κι εγώ, το ομολογώ, νόμιζα ότι ήταν ο Keyser. Μάλιστα του είπα κάποια στιγμή κι ένα “χαριτωμένο” που θα πήγαινε στον Κeyser και όχι στον kaiser: ενώ έπαιζε κάποια κλασσικομεταλλιά, γυρνάω και του κάνω “αν έπαιζε τώρα όμως τίποτα Killing Joke, ε;” Το περίεργο είναι ότι ο kaiser, στον οποίον όπως καταλαβαίνετε ουδόλως απευθυνόταν το σχόλιο, το βρήκε πετυχημένο και γέλασε δυνατά. :expressionless: Ποιός ξέρει τί νόμισε εκείνη τη στιγμή ότι είπα. :-k Τέλος πάντων το θέμα είναι ότι εγώ για αρκετές ώρες μετά εξακολουθούσα να νομίζω ότι είχα γνωρίσει τον Keyser. Όταν όμως την επόμενη μέρα εδώ στο φόρουμ, που έγραφε ο καθένας τις εντυπώσεις του απ’ το πάρτι, έγραψε ο Keyser ότι “μαλακία μόνο που δεν πρόλαβα να γνωρίσω σχεδόν κανέναν” ή κάτι τέτοιο, και πριν προλάβω να του απαντήσω “ρε κατεστραμμένε τόσο πολύ είχες πιεί που δε θυμάσαι με ποιούς μίλησες;”, μπήκε ο kaiser και έγραψε "χάρηκα επίσης που γνώρισα Γράκχο, … enter άλλους συμφορουμίτες ", τότε κατάλαβα ότι είχα γνωρίσει τον kaiser και όχι τον Keyser. :expressionless:

[SPOILER]Όποιος θέλει να βαλσαμώσει αυτό το ποστ, από μένα ελεύθερα. =Ρ[/SPOILER]

Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο :!:

Πάμε ρε kaizer με το γαμάτο νικ σου… Τους έχουμε ζαλίσει όλους!

Κρίμα που έχασα το σχόλιο για Κίλινγκ Τζόουκ. Θα κάναμε ωραία κουβεντούλα…

Πάμε ρε kaizer με το γαμάτο νικ σου… Τους έχουμε ζαλίσει όλους!

είναι kaiser όμως

Prosatanic το Σάββατο στο live των Nipenthis/Diablery/Dark Vision και λοιπών στο 7Sins. Μιλήσαμε λίγο και απλά σου στέλνω ένα γειά κι από εδώ :bye:

τον αλεξ τον ενφορσερ στα κτελ θεσσαλονικης χθες μεσημερακι.η οχι?:-k
ημουν βιαστικος βεβαια αλλα εμοιαζαν πολυ.ειχε και ραφτο σοντομ.ξανα:-k

για ξηγήσου ποιος ήσουν και που ακριβως με ειδες ? :slight_smile:

εδιτ-και γιατι δεν μίλησες ? :smiley:

αχα.καλα σε καταλαβα.:lol:στο σταθμο των κτελ κατα τις 3 νομιζω.ημουν βιαστικος ρε γιατι πηγαινα να αφησω τις βαλιτσες και ξαφνικα περασες σχετικα κοντα μου.και εσυ εδειχνες λιγο βιαστικος νομιζω πηγαινες προς την εξοδο.
νεξτ ταιμ θα μιλησω!