Σε είδα

[B][I]τον αλεξ τον ενφορσερ [/I][/B]

. . . .

[B][I]και γιατι δεν μίλησες ?
[/I][/B]

παιζεις στους ενφορσερ ??!!! αυτόγραφα δίνεις?

Δεν είμαι πολύ σίγουρος γι αυτό αλλά tatsoman στις 2:30 τα ξημερώματα Κυριακής στη στάση του 500 στη διασταύρωση Αμαρουσίου. Αν δεν ήσουν εσύ τότε ήταν κάποια που σου μοιαζε φοβερά.

Σε είδα…

… Νίκο Καρβέλα μαζί με Άννα Βίσση στο Mall να ανεβαίνετε τις κυλιόμενες με κουκούλες κ πρόχειρα ρούχα, ινκόγκνιτο… δύσκολο να σας πρόσεξαν κ άλλοι έτσι που ήσασταν, κ εγώ χρειάστηκε να σας παρατηρήσω καλά. Λογικά σινεμαδάκι πηγαίνατε γτ κυριακάτικα τα μαγαζιά ήταν κλειστά - δεν υπάρχει άλλος λόγος πρακτικά… :stuck_out_tongue:

μπορεί να είχαν ραντεβού για να ψωνίσουν ΤΗΝ ΚΟΚΑ ΤΟΥΣ

γινεσαι κακος τωρα:!::slight_smile:

κακοςκοκαςκακος.
χαρχαρχαρ

(δεν έχω πιει ακόμη)

κόκα;:razz:

Ούτε._

σε ειδα [B]almighty [/B]στην αυλη του σπιτιου σου με καυτη ροζ φορμα αχαχαχαχαχαχαχαχα

(γειτονισσα και ετσι ναουμ)

ΜΠΛΕ ήταν ρε αόμματε! :p:p:p

hot, yeah, αυτό ακριβώς, την υπόλοιπη πρόταση την πέτυχες :thumbup:

Να σε προτιμήσω κ εγώ; :roll:

[SPOILER]Almighty μιας κ εκδηλώθηκες ψήσου… Προφανώς έχει καλό πράμα για να δίνει στη high society :wink:[/SPOILER]

[SPOILER]Βιαστικούς τους είδα πάντως… παίζει :p[/SPOILER]

On topic: Σε είδαμε travolta (κλασσικά) στην πλατεία Εξαρχείων… Πλακα-πλακα ελάχιστες οι φορές που να’χω πάει πλατεία κ να μη σε δω :stuck_out_tongue:

αγοραζε cd απο μαυρους?

Αγοραζε μπουκαλια απο μαυρους.

α τι παιζει με τα αδεια μπουκαλια και τους μαυρους.ειμαι εξαρχεια πριν τους ΠΕΝΤΑΓΚΡΑΜ,πινω μπυρα,ερχεται ενας μαυρος μου ζηταει το αδειο μπουκαλι,του το δινω,και φευγει χαρουμενος.

γτφ.

Το καλυτερο ειναι οταν εχεις λιγο και αραζει διπλα σου,παρεουλα και ετσι:p.
Παντως εχουν εκτοπισει για πλακα τον γερο που μαζευε[πεθανε???] και εναν αλλο ψυχακια με πατομπουκαλα.Μπιζνα τρελη.

Μήπως τα δίνουν σε κάνα σουπερ μάρκετ;

Για να βγάλουν το παραμικρό ψιλό κάνουν οτιδήποτε

Α δεν τα κανουν συλλογη?

Δεν ξέρω ρε αναρωτιέμαι απλά…

[SPOILER]το χέσαμε στο οφ τόπικ; :p[/SPOILER]

Νομιζα ειρωνευοσουν αλλα το συνειδητοποιησα μετα οτι δεν :p.E ναι ,τα δινουν,αλλα δεν γνωριζω ποσο παει το μπουκαλι.Νομιζω το αμστελ 0.09 αλλα μπορει να λεω και βλακειες.Ενιγουει,τελος το οφ τοπικ.

Νταξει μπορεί τελικά να πέσει πολύ χαμηλά ο άνθρωπος για πενταροδεκάρες. Κρίμα. :?

Τεσπα τέλος κ εγώ με οφ τοπικ.