Σε είδα

Όλο εκεί γύρω στην πλατεία είναι το Ειρηνάκι… Μαζί με τραβόλτα οι πιό στάνταρ εξαρχιόφατσες που πετυχαίνω κατά κανόνα! Έχουν φυτρώσει εκεί! :stuck_out_tongue:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ :lol::lol:

Μαλάκα ειλικρινά, δε βοηθάς καθόλου τον εαυτό σου ε.

Mα εχω κανει εικονα και ειναι τοσο τραγικη η σκηνη :stuck_out_tongue:

Φαγωθηκες πια!

Κωστη ησουν κι εσυ? Δε σε πετυχα. Μονο γυναικοπαρεα ειδα

Οχι, σαπισα σπιτι και εβλεπα μπαλα…Αλλα τις ξερω και τις 2 (εκτος αν λεμε αλλη Ελενη) και εχω φτιαξει την εικονα στο μυαλο μου :stuck_out_tongue:

Χαχα ε ναι λοιπον, εγώ ήμουν! Αυτη η καημένη η Ελένη που φώναζα η μια εκ των κολλητων μου :Ρ Εσύ που βρισκοσουν ακριβώς μήπως σε πήρε το μάτι μου?:Ρ

Ελα ρε Τζιμ όχι και φυτρωσα :Ρ Τον τραβολτα δεν τον ξέρω πάντως :Ρ

Πηγες να πεσεις πανω μου βασικα την ωρα που φωναζες τη φιλη σου. Ενας με γενια ημουν. Θα μου πεις κατι μας ειπες τωρα… Anyway αλλη φορα αμα δεν τρεχεις για τη ζωη σου θα σου πω ενα γεια :stuck_out_tongue:

Ωχ συγγνώμη τότε :Ρ Βασικά ήμουν νηστικη και πηγαινα για φαι οποτε καταλαβαινεις :lol:#-o
Αν μου πεις και το ακριβές σημείο που εγινε αυτό, γιατι κάαατι μου λέει η φάση

Στο πεζοδρομιο μπροστα απο τις καφετεριες που εβλεπαν τον αγωνα.

Κατάλαβα λοιπόν, προφανώς φάτσα δεν θυμάμαι ( :roll: ) την επομενη φορά πάντως μίλα, ειδικα αν φωναζω μια ελενη να σαι σιγουρος :lol: Όπως είπε κι ο τζιμ τριγυρνάω συχνά κάτω!

Στηρίζω ποστάρισμα Άλουκαρντ απόψε ε. :thumbup:

αλήθεια, εκτός από το να μπαίνεις σφήνα σπαμμάροντας στα κονέ που γίνονται εδώ μέσα, τι άλλο κάνεις τον τελευταίο καιρό στο φόρουμ? :razz:

Αυτα περι κονε στον martian ε!
Προξενητρες :stuck_out_tongue:

ε αυτό όμως δεν είναι κονέ. είναι “ψάχνουμε παπά και κουμπάρο”. :country:

είπε ο άνθρωπος που μένει πάντα αμέτοχος

α όλα κι όλα! στο ειδύλλιο tatsomartian δε συνεισέφερα ούτε ένα post. η σωστή προξενήτρα πρέπει να ξέρει πότε να επεμβαίνει. ;p

:lol: αλήθεια?? Θα ορκιζόμουν ότι κάτι πέταξες!

Δεν ξέρω τι λέτε περί tatsomartian, πάντως είναι και τα δύο όμορφα παιδιά και συμπαθή και να σταματήσετε να τα ζαλίζετε:)
Αν κι έχει πλάκα

Σα να λεει “αφηστε τα παιδια να χαρουν τον ερωτα τους” :stuck_out_tongue:
Χειροτερα το κανεις (-ουμε?) :-s

Ας μην ξαναξεφυγουμε ομως

αλήθεια! το μητρώο μου είναι καθαρό. οι εξελίξεις ήταν τόσο ραγδαίες, που δε χρειάστηκε να επέμβω…
κι εμείς πάντως για την πλάκα το κάνουμε, μη νομίζεις. τα συμπαθούμε ιδιαίτερα και τα δύο παιδιά. απλά αν παντρευτούν που λέει ο λόγος, δε θα μας χαλάσει κιόλας…! xP

alucard, ό,τι και να πούμε, νιώθω ότι τα γεγονότα μας προσπερνούν. :country: