Σε είδα

Ρε το χετε κουρασει με αυτο το θεμα, μια φωτογραφία ανέβασα η κακομοίρα που ήταν από γιορτη ξερω γω. Το χουμε μεταφέρει σε όλα τα θρεντ ξερω γω XD
Αντε αλουκαρντ γιατι την επομενη θα πεσω σταλήθεια πανω σου, και στους υπολοιπους εδω περα. XD

Οπως καταλαβαινετε δε με πολυ-παιρνει. Παω για νανι :roll:

Παντως τον Κωστη δεν τον εχω πετυχει πουθενα ακομα και ειναι γαμω τα παλικαρια οποτε πρεπει σιγα σιγα να κανονιζουμε μπυροκατασταση. :thumbup:

οκ, για να λες δύο φορές “ξέρωγω” και να βάζεις δύο φορές το emoticon με τα στραβά μάτια, πρέπει να ενοχλήθηκες λιγάκι. XD
πφφ… οκ, το κόβω εδώ. πάντως οι προθέσεις μου ήταν καλές! XD

έεελα με τα εξντι. :stuck_out_tongue:
Ντάξει απλά ναι μεν διαστρεβλώνουμε την πραγματικοτητα, μην το κουράζουμε κιόλας όμως! Παω κι εγω για ύπνο λοιπόν.:slight_smile:

Γαμάω χόρρορς :smiley:

Μόνο εγώ σας ξέρω όλους. Θα σας φέρω κάποια στιγμή face-to-face κ θα τα δείτε όλα κακομοίρια μου! Δε θα δυσκολευτώ κ πολύ όλοι στο ίδιο μέρος βόσκετε… :stuck_out_tongue:

…εκτός από τούτο το γαμιά. Δε σας τον γνωρίζω :stuck_out_tongue:

Θες να με κρατήσεις όλον για τον εαυτό σου, μ’ αρέσεις. 8)

Μας βλέπουνε :oops:

Angus και Paul, εξω απο το Αντεργκραου αποψε :blues:

Νομιζω ειδα dude εψες το απογευμα να ποδηλατει στο φαληρο παρεα με αιθερια παρουσια

Τώρα εξηγείται η απουσία του από το φόρουμ εδώ και κάμποσο καιρό.
Ε αν είναι έτσι… δικαιολογημένος! :country:

Για του λόγου το αληθές

Όλο Μαλακίες

Ωχου μωρέ. Πάντα ήθελα να κάνω ένα τέτοιο ροκιν ποστ. Απλά τώρα θεώρησα τις συγκυρίες ευνοϊκές. Μη μ’ αποπαίρνεις.

<3 <3

Σε είδα ignorant_pig, στο μετρό, κατά τα μεσάνυχτα, ναι, και μου είπες πως ήσασταν ΟΛΟΙ έξω σήμερα, αμέ, και ζήλεψα, γόμαροι! :roll:

Σε είδα και γω Almighty C, το φόρουμ περιμένει εναγωνίως ποστ-σεντόνι αγανάκτησης

Εγώ πότε θα σας δώ;;

επειδή είμαι γκέυ, το ποστ-σεντόνι και όλη μου η γυναικεία γκρίνια αναλώνονται σε τούτο

Αλλά για να είμαστε και λίγο πιο πειστικοι
ΖΗΛΕΨΑ ΛΕΜΕ ΓΟΜΑΡΟΙ Ε ΓΟΜΑΡΟΙ[-X

[B]Είδα[/B] σήμερα την Ωλμάιτυ, [B]είδα[/B] μάλιστα από μακριά και martian αν δεν κάνω λάθος -ξεχώριζε ένα κεφάλι πάνω απ’ τους υπόλοιπους, μπροστά-μπροστά.
[B]Είδα[/B] και το φιστίκι κατά τύχη!
[B]Δεν[/B] είδα ανίδεο 'ρούνι.=(