Σε είδα

=(
κοντά στην ολμάιτι ήμανε πάντως, στην αρχή τουλάχιστον.

ΠΟΤΕ.

όχι άλλη ενόχληση των χρηστών

ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΡΕ, ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ…:twisted:

δε θα τον πετυχεις…

Θα ανέβω Θεσσαλονίκη!!!

Μια λαχανι μπλουζα φορουσα. Και πρεπει να ημουν ο μονος σε ολη την συναυλια.

χιχι, ναι, κι εγώ είδα domino, είδα outlaw, είδα 'ρούνι (τελείωσε, το κλέβω, μ’αρέσει), το 'ρούνι μου δειξε από μακριά έναν keyser ή έναν kaiser, αλλά ντράπηκα να πω τίποτα, και είδα και σοφικάπα, που επίσης ντρεπόμουν να μιλήσω αν και έχω δει αρκετούτσικες φορές, αλλά ήταν καλή και μου μίλησε αυτή :stuck_out_tongue:

Όχι δεν ήσουν.

και να τον πετύχεις τι θα τον κάνεις, είναι ψηλός.
αν θες να τον χτυπήσεις με κάτι, ας πούμε, είναι δύσκολο, πρέπει να σκαρφαλώσεις κάπου.
πολυ ασάφεια, άστο καλύτερα, επισφαλής υπόθεση.

[B]WTF[/B]??? Kι έλεγα πως είδα λάθος από το πάνω διάζωμα… Αμα τον ξαναδείς να του πεις πως θα του ξηγήσω τόνειρο.

κι αυτος κάτι γαλλικό είπε όταν του’πα ότι έχεις κρυφτεί κάπου πάνω :stuck_out_tongue:
Δεν μπαίνω ανάμεσα σε μεγάλες αγάπες, να του το πεις εσύ!

Σε είδα Dee Snider και Mark ,χθές στο Μοναστηράκι μαζί με αλλα 5-6 παιδιά να σε τρυγιρίζουν όπως η μύγα τα σκατά,αλλα ήμουν μέσα στο λεωφορείο που πέρασε σαν σύφουνας απο την πλατεία.Συγκίνηση.

Χθες στο τραμ, ενας κυριος θα μπορουσε ανετα να ειναι ο Montecristo σε 20/20κατι χρονια.

Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ημασταν μαζι με τον Ban για 7 μερες στο ιδιο καμπινγκ στα Κυθηρα…Αν δεν ειναι αυτος ειναι διδυμος του…και ειναι τυχερος8)8)

Ειδα χθες το βραδυ κατα τις 12-1 τον Ignorant Pig με αμανικη μπλουζα Megadeth να περπαταει στο συντριβανι της Εκθεσης (εγνατια με αγγελακη) ?? :-k

Nope…

Λοιπόν ρισκάρω, αλλά εχώ την εντύπωση πώς χθες είδα μία πανέμορφη (Θ-Ε-Α) κοκκινομαλλούσα χρήστρια, εκ των Αθηνών ορμώμενη, σε μία συναυλία στην πάτρα…

Αν ήταν όντως αυτή, θα το καταλάβει:p Φτου σου

Δεν ηταν η Almighty C στο λαηβ ρε :stuck_out_tongue:

Χθες στο Θησειο γυρω στις 7 παρα, ειδα τυπο, κοντο μαλλι με light ζακετουλα (αν θυμαμαι καλα, τεσπα, μακρυμανικο απο πανω :Ρ) και μπλουζα Nihilist απο μεσα.

Κανεις απο δω? :stuck_out_tongue:

Ειδα εναν τύπο με μακρύ μαλλι και μπλούζα maiden στους Iron maiden το καλοκαίρι .

Είναι κανεις απο δω?

ηρθαν οι iron maiden φετος?