Σε είδα

στο sonisphere…2011 -.-

Μόνον έναν μακρυμάλλη είδες με μπλούζα Iron Maiden?

μλκ παιζει να χει φρικαρει ο εκτορας που τρια ποστς τωρα δεν εχει ασχοληθει κανεις με το αστειο του

μπαα σνηθυσμενος :stuck_out_tongue:

αστειευομαι. το ιδιο θ απανταγα στον μαρτιαν

Σε ειδα thats why κατα τις 3 το πρωι,μιλησαμε κι ενα δακρυ κυλησε…

Tatsoman κοντά στις 2 τα ξημερώματα στο σταθμό μετρό Μοναστηράκι. Εσύ είχες μια τσάντα με ραφτά Crimson Glory και Paradise Lost. Εγώ ένα μπουφάν μηχανόβιου και φούτερ Maiden. Έριχνα κλεφτές ματιές για να είμαι σίγουρος. Ήθελα να πιάσω κουβέντα αλλά σκάλωσα και είπα να είμαι διακριτικός από το να πώ καμια μαλακία. Πάντως αν αυτό διορθώνει κάτι, θα πώ ότι είσαι ακόμα πιο όμορφη από κοντά:)

ο επόμενος που ειπε οτι ειδε κάποιον και δεν του μίλησε, θα τον κουτουλήσω(ιντερνετικα…είμαι μακριά)
επικοινωνήστε…δεν κάνει κακό

εγώ είδα τον βαίτση σε μια καφετέρια στο περιστέρι.

τον σεξολογο, βουλευτη του ΛΑΟΣ? 8O

όχι ρε, τον χαιτέο πρώην επιθετικό του γαύρου που είχε βάλει το γκολ στη μονακό :stuck_out_tongue:

Πεσιμο.

Ε imperium μάλλον εγω θα ημουν με αυτη την τσαντα αλλά δεν σε αναγνώρισα κάπου! Άσε που ήμουν και φορτωμένη με εναν γελοιο greek kamaki guy οποτε δεν ημουν σε μουντ για κουβεντα :Ρ
Ευχαριστώ για το κοπλιμεντο παρόλα αυτά!

για πες

“σου έχουν πει ποτέ συγχαρητήρια για τη μάνα σου και τον πατέρα σου?”

:-s

[/κουτσομπολης]? :stuck_out_tongue:

Και συ του είπες οχι?

του ειπα οτι ο ενας εκλιπει και ο αλλος ειναι αλκοολικος. Είμαι κακος ανθρωπος το ξερω. Και πανω απόλα 9gager.

Παντως είχες επιτυχίες χθες. Μια ο αγνωστος στο δρομο μετα εδω ο imperium!

αχ αντε καλε. Ε βασικα φταινε οι μποτες μου είμαι σιγουρη γι αυτό. :stuck_out_tongue:

(ψωνιστηκε)