Ινφέρναλ Χέιλζ (καλτ-ίλα τα ελληνικά)

Γεια χαρά σε όλους κι από μενα!
Είμαι ο Σπύρος από Αγία Παρασκευή και είπα να γραφτώ γιατί βλέπω ότι γίνεται χαμός στο φόρουμ με αναλύσεις δίσκων, συναυλίες κλπ. και γουστάρω… Ακούω Μέταλ κυρίως και σταματάω εδώ για να με ρωτήσετε μπάντες, ενδιαφέροντα κλπ., χα χα…

Ενδιαφεροντα? Μπαντες?

Παντα γραφικοι 8)

Καλως ηρθες :smiley:

Είδε το μάτι μ το ‘καλτ’ και μπήκα…πρέπει να το κοιτάξω αυτό
Καλοσήρθες μάνα μου

Α, είστε γρήγοροι εδώ! Λοιπόν, ακούω:
Πολύ Death Metal: Deicide, Morbid Angel, Nile, Incantation, Immolation, Vital Remains, Hate Eternal, Krisiun κλπ.
Αρκετό Black: Akercocke, Arkhon Infaustus, Hell Militia, VON, Antaeus, Immortal, Profanatica κλπ.
Τα κλασικά: Maiden, Metallica, Priest, Manowar, Megadeth, Iced Earth, Blind Guardian κλπ.
Που και που: Helloween, Nightwish, Dream Theater κλπ.
Εννοείται άγρια: Slayer, Pantera, Slipknot
Αλλά ΘΕΟΙ είναι ΜΟΝΟ οι VENOM!

Κατά τα άλλα, παίζω κιθάρα, βλέπω ταινίες, λατρεύω τη μπύρα, τα γνωστά… Cheerz!
Όποιος ενδιαφέρεται: www.myspace.com/guitararmageddon

8O8OTα σπάει η μάνα σου:!:

Welcome ,welcome…Συνέχισε να ακούς τα κλασσικά και κανε εντιτ τα black k death:p
Πλάκα κάνω .:)Kαλά ποστς

Καλημέρα κακέ άνθρωπε

To που και που Helloween με χαλασε αλλα εδω μεσα θα σε στρωσει η Rania. Οποτε καλως ηρθες!

welcome my friend! :drunk:

Χάρηκα παίδες και don’t worry δεν σκοτώνω ούτε βιάζω ούτε είμαι κανας κάφρος, χαχα…
Τα blackodeath είναι περισσότερο (και πρέπει να είναι) εσωτερικής αναζήτησης υπόθεση…

είμαστε δω για να σε βοηθήσουμε

Ρε μου βγαζεις το ονομα ρε!
:stuck_out_tongue:

spirosfffdma καλα ξεκινας με το ‘‘που και που helloween’’, αλλα γιατι να μην μπει στα κλασικς? :!: :stuck_out_tongue:

Γι’ αυτό

Είδες; Βρήκα ακόμα χειρότερη πικ! :slight_smile:

:roll:

:stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες n00b :slight_smile:

Αυτός ο Κάι ώρες-ώρες είναι πιο άσχημος και από τον Dane :!:

:stuck_out_tongue:

Χα χα χα… Γαμώ τις φωτο αδερφέ!! Ναι, ok, ίσως έπρεπε να μπουν στα κλασικά… Μάλλον το που και που πήγαινε στο ότι τα έχω ακούσει τόσες φορές που τώρα πλέον βαριέμαι, άσε που μου φαίνονται πλέον αφελείς και υπερβολικά χαρούμενοι οι στίχοι… Αλλά καλύτερα μην δίνετε σημασία σ’ αυτά που λέω γιατί πολλοί powerάδες μαζεύτηκαν και θα φάω ξύλο, χα χα…

Ηρεμησε… Ακομα δεν εχει μπει ο pumpkin… :lol:

:frowning:


Μόνο σε μένα φαίνεται θεός, ε;

-I’m a girl
-Δεν ακούω power :stuck_out_tongue: Μόνο Angra, Kamelot και Avantasia (μην ακούσω σχόλια ε, είναι παιδική αγάπη)
-Ε αυτά, σε καλωσόρισα κιόλας :smiley:

Οι Angra και οι Kamelot ειναι power??

Sorry κοπελιά, my mistake… Ε, είδα dexter και λέω τι διάολο… Τεσπα…
Πάντως αυτό για τους powerάδες ήταν γενικό… Και για να μην παρεξηγούμαι δεν έχω πρόβλημα με τους powerάδες, ίσα ίσα ακούω κι εγώ όταν έχω όρεξη… Α, και thanx για το καλοσώρισμα!:slight_smile:

Oχι ρε,avant garde ειναι:p

Μην αρχίσουμε με το τι είναι τι, θα την κάνει για πάντα το παιδί :stuck_out_tongue:

(Intelligent Black/Ambient είναι)