Το Ασθενές Φύλο. Μύθος ή Πραγματικότητα?

Αμέ,πάρε παράδειγμα τον mrwhatsisname που έχει location:στην καρδιά του thats why [-X

σοβαρότης μηδεν (0)
[-X

Έτσι πρέπει

Έχουμε καλλιτεχνικές ψυχές, ευαίσθητες! :stuck_out_tongue:

Δεν μπορείτε να τα θέλετε όλα! Και να καταλαβαίνουμε τον πόνο σας που δεν έκατσε η σωστή βαφή στα μαλλιά και να πλακωνόμαστε στις μπουνιές με όποιον σας κοιτάξει.

Και το τι γινόταν παλιά (που τα κορίτσια εδώ στο forum δεν έζησαν ώστε να μπορούν να κάνουν συγκρίσεις) ας το αφήσουμε, γιατί όσο δυναμικοί ήταν οι άντρες παλιά, άλλο τόσο οι γυναίκες δε γκρίνιαζαν που οι σύζυγοί τους ξενοχοροπηδούσαν. Οι εποχές άλλαξαν και για τα δύο φύλα,όχι μόνο για τους άντρες, μην είμαστε πλεονέκτες.

Είναι επίσης γεγονός ότι και τα δύο φύλα έχουν ανεβάσει κατά πολύ τα standards τους. Και οι άντρες δε θα κοιτάξουν μια φαινομενικά άσχημη γυναίκα και οι γυναίκες θα ρίξουν άκυρο σε όποιον τους την πέσει, αν δεν πληροί τις προϋποθέσεις που έχουν καρφωθεί στο μυαλό της. Ο άντρας ξερογλύφεται μόνο για το μοντέλο του bar (ακόμα και αν είναι με την κοπέλα του) και εκείνη θα τον κοιτάει για να τονώσει τον εγωισμό της, αλλά αν τύχει και της μιλήσει, θα ρίξει τη χυλόπιτα, γιατί περιμένει τον Παρθένη…

On topic, ασθενές φύλο κι εγώ πιστεύω πως δεν υπάρχει. Ασθενείς χαρακτήρες μόνο, όπως είπατε.

Seee?? Έχουν γνώση οι φύλακες

Ωραίος είναι ο Παρθένης…!

την ταυτοτητα δεν την χασαμε αλλα την αλαξαμε.
το οτι αλαζουμε δεν σημαινει οτι χασαμε κ κατι.
ετσι ειναι η εποχη. ο ανθρωπος παντα θα εξελισετε.
εαν καποιοι νομιζουν οτι οι γυναικες δεν ειναι οσο γυναικες κ οι αντρες οσο αντρες θελουν τοτε καλυτερα να αλαξουν συντροφο κ να βρουνε αυτο που ψαχνουν. μην παραπονιεστε μονο

Εντάξει όχι ακριβώς έτσι:p
Με ένα τιγρέ παντελονάκι θα ταν πολυ καλός όμως.ε?τι λες?:lol:

:p:p:p

Γκουχ

:stuck_out_tongue:

προς τι το γουχ???[-X

Ωπ για δες προοδευτικές αντιλήψεις ο Μπλούζλικ!:stuck_out_tongue: +10000

Και κορίτσα, μείνετε ον Τόπικ

Οι γυναικες ειναι το ασθενες φυλλο…οχι μονο σωματικα αλλα…

…και οπως ειπε ο James Korman ο οποιος ειναι ψυχολογος

“Regarding suicide, Korman says that while women typically make more attempts, men are much better at completing it.”

Τι ακριβως εννοει ο ποιητης με αυτη τη φραση?:lol::lol:

κοιταξε που εγινα κ προοδευτικος…:stuck_out_tongue:
δεν με ειχες για τετοιον ε?:lol:

κοιταξε ετσι κ αλλιος για μενα δεν υπαροχυν φυλα κ δεντρα αλλα ανθρωποι!

τωρα ενα η NegativeCreep κ καθε NegativeCreep νομιζει οτι δεν υπαρχουν δυναμικοι αντρες τοτε ψωνιζει απο λαθος μαγαζι!:wink:

επισης ο Greywind παραπονιεται για τις σημερινες γυναικες επειδη μας ζητανε να παιζουμε πολλους ρολους για να τις ευχαριστησουμε λεει συγκεκριμενα

ομως ξεχναει ο ιδιος οτι κ αυτος θελει η κοπελα του να ειναι κολητος να κανουνε καφριλες παρεα αλλα να ειναι κ μια σεξυ χαριτομενη γατουλα συγχρονος!

ρε παιδια μην κοιτατε κατω αλλα γυρο γυρο

Σωστοι κι οι 2!

Οσο για το ασθενες φυλο, θα συμφωνησω με την μεγαλη ερμηνευτρια που ειπε κατι για ενα καραβι.:roll:

Φίλε μου bluezlick μίλησα για ποσοστά.Δυναμικά αρσενικά υπάρχουν και εχω γνωρίσει.αλλά είναι λίγοι.
thats all

Ισχύει… Δεν ξέρουμε τι θέλουμε πολλές φορές… Και η “γατούλα” σου τη σπάει γιατί δε σε καταλαβαίνει και νιώθεις ότι σε πρήζει και την “καφρούλα” από κάποιο σημείο και μετά τη βλέπεις περισσότερο σαν φίλη, παρά σαν κοπέλα…

Και γεννάται το ερώτημα τώρα: η πρώην σου μπορεί να είναι φίλη σου; Και επιπλέον πως θα νιώθει η νυν κοπέλα σου περί αυτού; Αυτό όμως είναι άλλη (και μεγάλη) κουβέντα…

Off topic (μάλλον): Το “δεν ξέρουμε τι θέλουμε”, μου θυμίζει ένα φίλο μου που τα είχε με μια κοπέλα με την οποία ένιωθε πολύ ερωτευμένος, αλλά αυτή του έψηνε το ψάρι στα χείλη ανά περιόδους και ο δικός μου μόνο ενέσεις δε βαρούσε από τη ζήλια. Κάποτε χώρισαν και τα έφτιαξε με μία κοπέλα ήρεμη που τον είχε κορώνα στο κεφάλι της που λέμε… Ε, μετά από λίγο άρχισε να αναπολεί τη δράση και το να είναι στην τσίτα συνεχώς… #-o Ό,τι νά 'ναι…

Αυτό ισχύει και για πολλές γυναίκες πάντως!Μαζοχισμός:p

Δεν ειναι μαζοχιζμος, απλα οι περισσοτεροι ανθρωποι θελουν ισορροπια και ποικιλια.
Τα ακρα ποτε δεν ειναι καλα(οχι για πολυ καιρο τουλαχιστον).

Όχι απαραίτητα