Γαμο-τράγουδα. Βοήθεια

τα μπολντ πετα τα στα σκουπιδια

η βαλε το i wanna hold your hand apo beatles μαν

Σημερα πηγα σ ενα γαμο, ψιλουποψιασμενος, γιατι ηξερα απο τη φιλη μου νυφη οτι το ζευγαρι ηταν ροκαδες. Οπως και να χει ομως, τα κανα πανω μου οταν το ζευγαρι εκανε εισοδο με Dream Theater - Μετροπολις!!! Νταξει, επρεπε να βλεπατε τις conventual φατσες συγγενων/ασχετων! Η καβλα συνεχιστηκε βεβαια οταν ο χορος που χορεψαν ηταν το επισης θεικο The Flower of Carnage απο Kill Bill OST! Eπος!

Η μπορείτε να χρησιμοποιήσετε οτιδήποτε απο Σινάτρα.Ο άνθρωπος φτιάχτηκε γι αυτό

Πήγα σ’ενα γάμο ενός φίλου μεταλλά, και στην εισοδο του ζευγαριου έπαιξε στην διαπασών, το Girls girls girls απο Motley… καλό ήταν, και καλη παραγωγη έχει, και πιασάρικο είναι και, οι εξατμίσεις στην αρχη του κομματιου είναι ψαρωτικές !! :wink:

Ωραιος ο παικτης, αν και δε θα θελα να μουνα η νυφη! :oops:

γιατί???long legs,burgundy lips!!!τα καλύτερα!!!

Όταν λέτε είσοδο εννοείτε στο τραπέζι, έτσι?

ναι αυτό

Η νύφη δεν είχε και έχει καμιά σχέση με την ροκ/μέταλ, αλλά αυτό δεν έχει απολύτως καμία σημασία.

Emerson Drive - I’ll Die Trying ( και πολυ υπεροχο για να το χορεψεις… :slight_smile: )

Θα βαλω τα κλαμματα τελος…

Αδιέξοδο - Οικογένεια

ό,τι πρέπει για την περίσταση.

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ : ΘΕΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΥΝΑΣΤΕΥΕΙ
->- : ΔΙΑΙΩΝΙΖΕΙ ΣΑΠΙΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
->- : ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ
->- : ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΡΑΥΜΑΤΑ

Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ - ΚΥΤΤΑΡΟ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΑΠΛΑ ΑΥΤΑΡΧΙΑ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ : ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΑ Η ΜΗΤΡΙΑΡΧΕΙΑ
->- : ΜΑΣ ΔΑΝΙΖΕΙ ΤΑ ΤΑΜΠΟΥ ΤΗΣ
->- : ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΕΝΟΧΕΣ
->- : ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΣΜΟ ΜΑΣ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ : ΗΛΙΘΙΑ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ
->- : ΑΣΚΟΠΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ
->- : ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ
->- : ΜΙΖΕΡΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΙΑ

:stuck_out_tongue:

Επειδή θέλω να παντρευτώ με το Nothing else matters, θα προτείνω αυτό. Ωραίο θα είναι και το Unforgiven II ή το Love’s tragedy asunder των Demons & Wizards…

ANIMAL!!! (F**k Like A Beast)
Kill/Fuck/Die
Battle Hymn

Οι πιο ρομαντικές λύσεις.

Crazy από Aerosmith θα έλεγε.
Unchain My Heart από Cocker.
Just Like A Woman - B. Dylan
Dancin’ In The Moonlight - Thin Lizzy
What’s Your Name - Lynyrd Skynyrd

Το καλυτερο κομματι για γαμο, βαση ελλαδισταν δεδομενων ειναι το I Was Made For Loving You.

Στο δικο μου ομως γαμο θα παιξει το Easy των Faith No More κι οποιος δε γουσταρει, … κτλ κτλ :stuck_out_tongue:

Εγώ παντρεύτηκα πριν 2 βδομάδες και μπήκαμε με το Υοu Shook Me Allnight Long. Ταιριάζει πολύ. Βέβαια εγώ ήθελα Highway to Hell (που ταιριάζει περισσότερο :smiley: ) αλλά έκανα έναν συμβιβασμό!! :wink:

Ευγε… 8)

¶ντε και καλούς απογόνους :slight_smile:

Eυχαριστώ παίδες :wink:

Και ΡΟΚ απογονους! :smiley: