Αφίσες Συναυλιών

[SPOILER]Μα, μας δίνουν τα μυαλά στα χέρια.[/SPOILER]

:papas:
Ξεσκονίστε τα θυμιατήρια!

Τα μόνα φεστιβάλ που θέλουν συνοχή είναι τα ψυχεδελοφεστιβάλ.-

http://www.enjoy.gr/images/articles/new/nanowar.jpg

μαρέσει, ναι


:yes:

Την τσίμπησα. Είχε και μια ωραία variant έκδοση σε μπλε χρώματα.

Δύο πρόσφατα.

Mανε, τσεκαρεις και συ καθε μερα τι ανεβαζει το APF;; :stuck_out_tongue:

κεσκεσέ;

Aπλα, ανεβασαν χτες στο Austin Psych Fest, αυτο:
http://www.buzzfeed.com/kelleydunlap/stunningly-beautiful-concert-posters#.fao3gA6mEr

Α ομορφιές! Όχι, εγώ τα βλέπω κατευθείαν από τα συγκροτήματα.

Το πρωτο rockwave. Τι θυμηθηκα τωρα…διπλα στην θαλασσα της δραπετσωνας…

Σαν χθες πριν 30 χρονια, για οσους θυμουνται.
Ουτε το μεταλ χαμερ δεν ειχε κυκλοφορησει στην Ελλαδα, απλα το περιοδικο που διαφημιζεται μεταπουλησε τα δικαιωματα στο m.hammer αργοτερα.

2 νεες κορνιζες…

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω μερικά πραγματάκια σχετικά με τις αφίσες, μιας και βλέπω πολύ ενεργό και ενδιαφέρον το thread! Κατ’ αρχάς να αναφέρω ότι μου αρέσει πολύ να συλλέγω αφίσες, κυρίως συγκροτημάτων που έχω παρακολουθήσει live, αλλά και συγκροτημάτων που θαυμάζω και θα ήθελα πολύ κάποια στιγμή να δω live. Όσον αφορά την πρώτη κατηγορία, συνήθως παίρνω κάποια αφίσα της συναυλίας που διοργανώνεται, μετά το πέρας της συναυλίας, αλλά πολλές φορές κάνω την Αθήνα βόλτα για να βρω μια που δεν είναι κολλημένη στον τοίχο, δεν είναι φθαρμένη στα άκρα κτλ. Όσον αφορά τη δεύτερη κατηγορία, κυρίως online. Μιας και βλέπω πολλούς πορωμένους με το θέμα, θα ήθελα παρακαλώ να διευρύνω τις “γνώσεις” μου πάνω σε: 1. ιστοσελίδες κορυφή για αφίσες συγκροτημάτων και συναυλιών και 2. σημεία στην Αθήνα με πληθώρα αφισών που μπορούν να αφαιρεθούν εύκολα για αναμνηστικά μετά το πέρας της συναυλίας (δε θα σας κάνω χαλάστρα :stuck_out_tongue: )
Ευχαριστώ! :smiley:

Πάντως εδω τυπώνεις ότι αφίσες βρεις στο internet άμεσα και οικονομικα. Του στέλνεις την εικονα που θέλεις και σου τυπώνουν το ποστερ που θελεις μεσα σε 3 ημέρες σε μικρές η μεγάλες διαστάσεις

Πωπωπωπωπω, late 90’s λέει, σχεδόν μυρίζω τη βενζίνη.

3 Likes