Δίσκο ή δίσκους που λιώνουμε αυτό το καιρό

…τα τελευταία των Krisiun, Vector, 3 Inches Of Blood:):!:

Faith No More - King for a Day… Fool for a Lifetime
Mr.Bungle - S/T
Mr.Bungle - California

με λίγα λόγια πίπες στον κύριο Patton



Reverend Beat Man μόνο. Trash n roll μόνο

Μου αρέσουν αυτά τα εικόνα πολύ.
ευχαριστίες για τέτοιου είδους μετοχή, εγώ θα σας παρέχει περισσότερες εικόνες αλλά σε πρώτη ζήτηση.
οποιοσδήποτε φορέας που θέλουν να τα επισκεφθούν;

Τρομεροί δίσκοι, δεν τους χορταίνω. Ναι, είναι οι θεοί του gore. Absolutely!

Μου χει χαρισει πολλες ομορφες στιγμες ο 52χρονος κιθαριστας.Ειτε με το hard rock του που σε κανει να απολαμβανεις τις στιγμες που του αφιερωνεις (Tear Down the Walls) ειτε με τις αγαπησιαρικες ομορφες μπαλαντες(The Line)του που εχει σε καθε του δισκο.Βαθια Υποκλιση εκ μερους μου.Σε ευχαριστω και ας μην το μαθεις ποτε!!!:lol:(πολυ πουστικο διαβαστηκε/ακουστηκε αυτο#-o)

Ducky Boyz - Making it Worse
Queens of the Stone Age - Rated R

:heart:

:thumbup:

Θανάσης Παπακωνσταντίνου-Βραχνός Προφήτης (και η ερμηνεία του Αγγελάκα στα όταν χαράζει, Άτμαν κορυφαία)

Δισκαρος, εχει φαει απειρο λιωσιμο και τωρα που πλησιαζει καλοκαιρακι θα ειναι ιδανικο soundtrack!

…εντατικά πια Exodus+Obituary:):!:

Λιώνω Spiritual Beggars-Ad Astra.

Άκουσα και το Mantra.Θεωρώ βασικά πως όλα μέχρι και το On Fire είναι απίστευτες δισκάρες(και λίιιιιιγο πιο πίσω το Demons).
Αλλά αυτό το Ad Astra όταν το ακούς σου βγάζει μια αίσθηση υπεροχής.Νιώθεις πως η μπάντα έχει την αυτοπεποίθηση πως κυκλοφορεί ένα σπουδαίο άλμπουμ.Όταν ακούς το εκρηκτικό μπάσιμο του Left Brain Ambassadors,το απίστευτο τελείωμα του Sedated,τις επιθετικές riff-άρες του Blessed ή του Save Your Soul,τη σολάρα του Wonderful World,την hit-άρα Angel of Betrayal ή τα ψυχεδελικά χρώματα του Mantra πριν σκάσει το riff,ξέρεις πως η έμπνευσή τους ΕΔΩ έχει πιάσει κορυφές.
Heavy Rock,όχι αστεία.

[SPOILER]Τι δουλειά κάνει ο Wilberg σε αυτό το άλμπουμ…Ποιοι Opeth…[/SPOILER]

Δεν είχες ακούσει παλιά Beggars φίλτατε hopeto; Εύγε που τους εκτιμάς πάντως… αν και με την φυγή του Spice έβγαλαν μία δισκάρα (Οn Fire), ένα καλό (Demons) και μία μπαλότσα (το τελυταίο που ούτε θυμάμαι) :stuck_out_tongue:

Όχι ρε,έβαλα νωρίτερα σήμερα να (ξανα)ακούσω το Mantra III μετά από καιρό και γι’αυτό το σχόλιο.

καλύτερη αφίσα εβερ

την εχω διπλά μου

*μια ζωη άκυρος

Παίζει να ισχύει…:slight_smile: