Δίσκο ή δίσκους που λιώνουμε αυτό το καιρό

Masterplan - Time To Be King:):!:

Current 93 - Soft Black Stars

την τελευταία βδομάδα, κάθε βράδυ παίζει στο repeat.

[B]Εθιστικο[/B] :!:

Τρια γαματα αλμπουμ απο μια μπαντα που την ειχα υποτιμησει μαλακωδως! Ποτε δε θα γινουν πολυ αγαπημενοι μου, αλλα ακουγοντας τον τελευταιο -αρκετο- καιρο τα τρια αυτα αλμπουμ, αναθεωρησα :wink:

Εκτος απο το Symbolic που ανεφερα παραπανω, το αδιακοπο λιωσιμο πεφτει σε αυτο :

[B][SIZE=“4”]ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ???[/SIZE][/B]

:!::!::!:

[B]cynic[/B] , το “The Years Of Decay” το έχεις τσεκάρει να φανταστώ έτσι ?

Ω θεοι,τι δισκαρα,τι μπανταρα,τι μορφαρα ο Svenonius…

Deathspell Omega - Paracletus
Pink Floyd - Animals
Imelda May - Mayhem
Miles Davis - Kind Of Blue
Και πολλά άλλα βέβαια,σίγουρα αυτα είναι τα βασικότερα…

Circa Survive - Blue Sky Noise

Converge - Axe to fall

Bright Eyes όλη τη δισκογραφία

The Pax Cecilia - Blessed Are The Bonds

Underoath - Cries of the past

Reaching Away - Push Away The Moon

Με ευλαβική τήρηση της σειράς που κυκλοφόρησαν, ξεθάφτηκαν και παίζουν εδώ και δυό βδομάδες ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ σχεδόν κάθε μέρα και τα τρία μαζί, ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ ΡΕΕΕΕΕΕ VIVA TEXAAAAAAAASSSSSSSSS

Εντατικά μαθήματα Helloween-Stratovarius:):!:

Άπαντα από Neurosis εδώ και καμιά βδομάδα περίπου.

Απίστευτο σκάλωμα όμως έχω φάει με τα A Sun That Never Sets και The Eye Of Every Storm. Τι επικές δισκάρες ρε πούστη… Με ορισμένα κομμάτια κλαίω…

+λίγο τσεκάρισμα σε Avatar:):!:

μιας και μολις προχθες εμαθα τα καλα νεα

προς το παρον αυτη τη τριαδα…επισης θα τα εβαζα και στο: δισκαρες που προτεινουμε αλλα βαριεμαι:!:

αν εξαιρέσεις το πρώτο που δεν ξέρω τι είναι, σου χαρίζω μια καρδούλα για το καθένα.

[SPOILER]θα σου έδινα μια μέρα άδεια για το καθένα, αλλά.[/SPOILER]

το πρώτο είναι το spheres like death των Mare και τα πινκς πάνε στον Plunderer

Ευτυχώς που υπάρχουν και οι φοιτητικές άδειες, γιατί αν κρίνω από τα μουσικά γούστα του λοχαγού, δύσκολο να πάρω τιμητική για αυτόν το λόγο :stuck_out_tongue:

εεε φακ οφ, τι Mare, υπάρχουν ήδη άλλοι Mare και γαμάνε σύμπαντα, δε χρειαζόμαστε και μπλακάδες!

Δεν τους έχω ακούσει, αλλά μόνο το ότι είναι τρίο από τον Καναδά, μου φτάνει για να το κάνω.