Πως επιλεγετε

τον τροπο που θα διασκεδασετε???Αυτο το topic δημιουργηθηκε με βαση μια συζητηση που ειχα τις προαλλες και οταν διατυπωσα την γνωμη μου με κοιτουσαν καπως ετσι---------> 8O …Περα απο την παρεα ειναι και η μουσικη.Εννοω οτι δεν μπορω να παω σε ενα μαγαζι σκυλε για να διασκεδασω μονο και μονο γιατι μια παρεα με εχει καλεσει να παω.Προτιμω να κατσω σπιτακι μου η΄να κανω οτιδηποτε αλλο.Και εγω ερωτω…Ειναι τοσο παραλογο αυτο?Γιατι ολοι με κοιτουσαν με ανοιχτο το στομα και με γουρλωμενα ματια?Λοιπον εσεις πως επιλεγετε το μαγαζι που θα πατε και κατα προεκταση και ενα κομματι της διασκεδασης σας?Αν παει η παρεα σας σε καποιο σκυλαδικο για παραδειγμα θα ακολουθησετε ακομα και αν η μουσικη σας προκαλει μια ανακατωσουρα στο στομαχι? :roll: :roll: (το σκυλαδικο ειναι ενα απλο παραδειγμα,σε αυτο βαλτε οτι αλλο δεν σας αρεσει)

Κοίτα. Κάποτε το έκανα αυτό. Δλδ, όταν η παρέα ήθελε να παει σε club, εγώ ακολουθούσα γιατί έλεγα πως εκεί ήθελε να πάει η παρέα, ok τότε με εμένα, και ας μην μου άρεσε.
Αλλά…μια μέρα που γιόρταζαν 2 φίλοι από την παρέα, αποφάσισαν να κάνουν την γιορτή τους σε ένα μαγαζί που έπαιζε rock. Ε, από την παρέα δεν είχε ερθει Κ-Α-Ν-Ε-Ι-Σ. με την εξής πολύ ωραία δικαιολογία “ελα μωρέ, σε ροκάδικο θα πάμε”. Δλδ, εμείς οι 2-3 που ακολουθούσαμε σε ότι παπαριά λέγανε οι άλλοι-ες, είμαστε μ@@@ς. Οπότε εγώ προσωπικά δεν ξανακολούθησα σε ότι σκυλαδικο pop κλπ κλπ που πηγαίναν,με μοναδική εξαίρεση την πρωτοχρονιά (που από ένα σημείο και ύστερα δεν καταλαβαίνω και πολλά!!! :P:P:P)

Δε διασκεδάζω, είμαι σπασικλάκι.

καθολου? :lol:σπασικλακι μου εσυ…ελα μια μερα μαζι μου να διασκεδασουμε μαζι…οχι πως δεν εχεις παρεες για να διασκεδασεις αλλα λεμε τωρα…ειπα να κανω μια προταση προκληση…οπως θες παρτο :wink: :smiley:

Ποιος είσαι συ;

sandman σπαζομαι απιστευτα πολυ οταν καποιος δεν ειναι δικαιος.Για αυτο και εχω ξεκαθαρισει στις παρεες μου πως δεν ακολουθω σε τετοιες καταστασεις και τετοιου ειδους διασκεδασεις.Ας μην ακολουθησουν και αυτοι.Δεν με απασχολει και πολυ…Απλα δεν ειμαι τυπος που ακολουθει το ρευμα συνηθως παω αντιθετα ακομα και αν αυτο μου στερει παρεες,διασκεδαση η’ οτιδηποτε αλλο…

ενα ακομα σπασικλακι σαν και εσενα… :oops:

Γαμώ.

τελικα δεν μου απαντησες στην προταση μου… :lol:

Το θέμα είναι να μην πηγαίνεις αντιθετα στο ρεύμα μόνο και μόνο για να λες ότι πηγαίνεις αντίθετα στο ρεύμα!
Γενικά μιλάω :wink:

τελικα δεν μου απαντησες στην προταση μου… :lol:[/quote]

Θα σου αντιπροτείνω να με ακολουθήσεις στο location μου.

τελικα δεν μου απαντησες στην προταση μου… :lol:[/quote]

Θα σου αντιπροτείνω να με ακολουθήσεις στο location μου.[/quote]

οκ δεχομαι…

Σ’αγαπώ.

Το θέμα είναι να μην πηγαίνεις αντιθετα στο ρεύμα μόνο και μόνο για να λες ότι πηγαίνεις αντίθετα στο ρεύμα!
Γενικά μιλάω :wink:[/quote]

Αν καποιος το λεει απλα για να δειχτει η’ για να το πει τοτε μαλλον τον εχει παρασυρει το ρευμα καπου αλλου…αστα να πανε που ομως :lol:

και που με βαζεις??? :lol:

Στο μικρό μου τσεπάκι, ωσάν πολύτιμο φυλαχτό.

για να σε φΥλαω η’ για να σε φΙλαω???στο μικρο σου τσεπακι ε???για να με παιρνεις μαζι σου παντου και παντα?? :oops: :oops:

Τελικά unholy είναι πολύ ζουμπουρλούδικο αγόρι… Έχεις πέραση και σε άνδρες και σε γυναίκες… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Είμαι από αυτούς τους περίεργους.

εισαι και περιεργος??επρεπε να το εχω καταλαβει οτι πινεις μονο …(λογοκρισια)…τωρα σε θελω ακομα πιο πολυ…