ΓΕΙΑ!ζητω ατομα για συγκροτημα γκοθ-μπλακ

καλησπερα σε ολους!ειμαι καινουρια εδω και για να πω την αληθεια,νιωθω λιγο πολυ χαμενη…:slight_smile:
θα ηθελα τη βοηθεια σας σε κατι που θεωρω αρκετα σημαντικο…τραγουδουσα για καποιο καιρο σε 1 γκοθ-μπλακ συγκροτημα που διαλυθηκε και σκεφτομαι να δημιουργησω 1 νεο…βεβαια,ψαχνω ατομα που να μενουν κοντα σε Καρεα,Βυρωνα,Ηλιουπολη,Δαφνη,Παγκρατι…Εχω ψιλοαπογοητευτει απο την ολη φαση και προσπαθω να την βελτιωσω κατα καποιον τροπο…ειμαι 17 και οπως καταλαβαινετε ο χρονος μου ειναι περιορισμενος…αγαπω τη μουσικη ομως και πιστευω πως με τη βοηθεια σας θα τα καταφερω!!!οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου και στον αριθμο 6955380441.αν δεν με βρειτε,στειλτε μου μηνυμα!δεκτες ολες οι προτασεις…:!:

Mη λες μεγαλα λογια εδω μεσα καλο μου :stuck_out_tongue:
Kαλως ηρθες παντως.Πες μας σε ποια μπαντα τραγουδουσες και δωσε κανενα λινκ να ακουσουμε καμια αρια να γουσταρουμε

σωστο κι αυτο!!!δν το σκεφτηκα ετσι…!!!λεγοταν the black damned star.απο λινκ…δεν ειχαμε ανεβασει κατι για να σε διαφωτισω…

welcome…αλλά ίσως πρεπει να σκεφτείς πριν βάλεις τον αριθμό του κινητού σου ε…λέω γω τώρα…

Θα συμφωνισω!Τωρα που τον αποθηκευσα μπορεις να τον σβησεις

Εγώ ψήνομαι να κάνω κανα Post συγκρότημα,είναι κανείς μέσα ?

Post συγκροτημα?δν ειν κακο!!!ωραια ιδεα…

εσυ θελεις σκοτωμα!!!ακου κει,αφου τον αποθηκευσα…

Όλες οι προτάσεις ??? και στο κινητό σου? χμμ…δεν νομίζεις οτι τραβάς την προσοχή πολλών ανεπιθύμητων?:stuck_out_tongue:

εξαρταται…απλα δν πιστευς πως θα επικοινωνησει καποιος που δν ενδιαφερεται για την μπαντα,αν κι ακομα δν εχει γινει τπτ!8O