Μου Κόλλησε Στο Μυαλό

Tελευταία μου είχε κολλήσει το Falling Snow από Agalloch και το Breaking the law των Judas Priest!:stuck_out_tongue:
Πάντως τα ελληνικά μπουζουκοτράγουδα είναι ό,τι χειρότερο!δεν ξεκολλάνε με τίποτα!

το αρχικο του Creeping Death το γρηγορο και του Αn Ancient Sign of Coming Storm απο Amarth.

Το Heretic Anthem απο Slipknot

If ur 555,then im 666!!!

Μαργαρίτες να μαδάει κι όλο εκείνες να ρωτάει…του του τουρουρου ρουρου ρουρου :bounce:

Μου εχει κολλησει τελευταια το Yesterday don’t mean shit των Pantera. Χρηστης του φορουμ ξερει τι βασανα τραβαει καθε μερα.:stuck_out_tongue:

χαχα εγω ειμαι αυτη! εγω στο υπενθυμισα, αλλα το θεμα ειναι με το yesterday dont mean shit εχει γινει λατρεια…ενα θα σας πω καθε πρωι :lol:καθε μεσημερι :pκαθε βραδυ :pτο ιδιο τραγουδι…:lol::stuck_out_tongue:

To χειροτερο δεν ειναι να σου κολλαει το ριφφ, αλλα να μη θυμασαι απο ποιο τραγουδι ειναι…:lol:

Το Cyanide…και δεν βγαίνει από το κεφάλι μου με τίποτα.

Μου κολλάει διαρκώς το ριφφ του Animal (Fuck Like A Beast)

Cathedral - Whores To Oblivion

Whores to oblivion - rising faster
Death to utopian - war is master

Σήμερα: Conception - Cardinal Sin

tell me
tell me
all the lies again
words to justify
tell me
tell me
that it’s worthwile
to get behind
the why’s were all is true

Mamma, just killed a man,
Put a gun against his head,
Pulled my trigger, now he’s dead…

Όλη την ώρα μου κολλάει.

Tο σπαστικό είναι οταν το παθαίνεις τι στιγμή που έχεις ξαπλώσει για ύπνο. Προσωπικά αν δεν σηκωθώ να το ακούσω κάμποσες φορές, απλά δεν μπορώ να κοιμηθώ.
Πρόσφατα το έχω πάθει με το Xavier των Dead Can Dance (μιλάμε για σχεδόν ολόκληρο το τραγούδι. Χρειάστηκε να το ακουσω 78 φορές για να ηρεμήσω … fair Roseanna your vaaaaagrancy’s a familiar taaaale…") , το It’s a Sin απο Pet Shop Boys, Phobia απο Kreator, Schism απο Tool, το Λα λα λα λα απο Τρύπες, Μπλέ Χειμώνας απο Διάφανα Κρίνα και πολλά ακόμα που προτιμώ να μην τα θυμηθω τώρα. :stuck_out_tongue:

Δεν είναι λίγες οι φορές επίσης, που στο άσχετο αρχίζω να τραγουδάω " Its a question of lust, Its a question of lust …" και απλά δεν μου φεύγει!:stuck_out_tongue:

Eμένα μου κολλάει συνήθως το Utopian Blaster

λοιπόν, νομίζω ότι ένα από τα πιο κολλητικά ρεφραίν είναι το εξής:

[CENTER]And forever after, you can hear the laughter
World’s being plastered by an evil bastard
Exterminating faster, devastating plaster
Fabulous disaster
[/CENTER]

Δλδ άπαξ και το ακούσεις δεν ξεκολλάει από το μυαλό σου για μέρες.

Σήμερα μου έχει κολλήσει το XAAAAAAAAA - NAAAAAAAAAAA - DUUUUUUUUUUUUUUUU!!!

Από τα πιο κολλητικά είναι το εξής.

“Μπρόκενφέσις μπιχάιντδιάιντολ!!!
Σελφσακριφάις μπιλίβερσουάνς”

Για όσους δεν το αναγνώρισαν είναι το His Sleeping Majesty - Rotting Christ. Η φωνή του Sakis τα σπάει.8)Eπίσης η μελωδία του Tranform All Suffering Into Plauges είναι από τις πιο κολλητικές ever!!!

Το αναγνωρισαμε (από την προφορά:p:D)

πριν λίγο το άκουγα…:)Thy mighty contract:respect:

ε μιας και πήρα και το cd σήμερα

Semen Of The Sun - All Fruits Once Rot

παίζει να έχει την πιο χαρακτηριστική μελωδία που άκουσα φέτο:!:

Phobia - Kreator… Απειρες φορες μεσα στην ταξη παιζω με τα δαχτυλα το ριφ… Απιστευτα κολλητικο…