Το Πιστεύεις?

με αφορμη το 8ρεντ του συμσπαμιτη βακιλου και με κλεμενη ιδεα απο λερι και μαικ σταν ανοιγω αυτο το θρεντ!
θα λεμε κατι για μας η γενικα για τον κοσμο που μας περιβαλει και θα τελειωνουμε με τη λεξη “το πιστευεις?”.
και θα απανταει ο επομενος αν το πιστευει η οχι και θα παραθετει τη δικια του ερωτηση μετα.

λοιπον ξεκιναω!!

ειμαι 80 κιλα!!το πιστευεις??

ναι. Το πιστεύεις?

σε παρακαλω να συμμορφωθεις με τους κανονες του τοπικ!

οκ οκ σόρρυ! απλά δεν κρατήθηκα κ το πόσταρα. Πάντως είναι μεσα στους κανόνες του τόπικ. Απάντησα στην πρόταση σου, και μετά έκανα μια ερώτηση η οποία τελείωνε με “το πιστεύεις”.

Το πιστεύεις?

ναι

ειμαι 1,90 κατι …το πιστευεις ?

θα λεμε κατι για μας η γενικα για τον κοσμο που μας περιβαλει και θα τελειωνουμε με τη λεξη “το πιστευεις?”.
αυτος ειναι ο κανονας…

μη μου πηδας το τοπικ!!:lol:

Ναί, το πιστεύω και εγω. Αλλά, αλλά λέγω,το θέμα που άνοιξες προσφιλή WISE πρέπει να έχει ένα χαρακτήρα, διαφορετικό απο την κοινή λογική. Αυτο που εννόω είναι οτι,ναι το πίστεύω οτι εισαι 80 κιλά, όπως επίσης θα πίστευα ,άμα έλεγες οτι ήσουν 40 ή ακόμα και 180 κιλά ! :smiley:

αχ χαζουλικα μου παιδακια!!το θεμα ειναι να δουμε αν θα πεσετε μεσα…βεβαια αν εχετε κατι ε3τριμ να πειτε ακομα καλυτερα για να δειτε αν το πιστευουμε η οχι…

Ειμαι 1.65 υψος και 80 κιλα βαρος.Το πιστευεις?

δεν το πιστευω μαν…με την καμια!

χ8ες μου ειπε ο διευθυντης μου “ρε μαλακα αμα το ξανακανεις αυτο θα σε γαμησω” (σορρυ για τη γλωσσα.) το πιστευεις?

το πιστευω, αν και πρεπει να εισαι χοντρος(ή βαρυκοκαλος)

ειμαι 1.80 υψος και 61 κιλα.Το πιστευεις?

Ναι γιατι οχι?ολα τ’αφεντικα την ιδια μουρη εχουν(αν οχι ολα τα πιο πολλα).

Ελα ρε συ? Αληθεια? Πω, και δεν εχεις και τι να πεις εκει… Αλλιως μετα η δουλεια… Σορρυ αλλα ειναι μεγαλο καθικι… :!:

σωστος…ρε θα τον κυνηγησω!!

το πιστευω…:slight_smile:

εντιτ:τσιλακι εχε χαρη που με χρειαζεται…χεχε!

ειμαι 1.75 και 64 κιλα
το πιστεύεις?

Όχι. αφού όλοι ξέρουμε πως είσαι πιο κοντή και απο το σκυλί μου.

:har:

Έχω πυρόξανθα σαν τον ήλιο μαλλιά και πράσινα μάτια σαν την ανοιξιάτικη τη χλόη. Το πιστεύετε ρε?

Οχι… :stuck_out_tongue:

Ειμαι 1.63 και 55 κιλα το πιστευεις?

Το πιστεύω ! Εσυ πιστεύεις οτι είμαι ανιψιός γνωστής και μεγάλης Ελληνίδας τραγουδιστριάς ?

Ναι…
[SIZE=“1”]Ποιανης?[/SIZE]

Εχω δει ολοκληρη μια εκπομπη ‘’ καφε με την Ελενη ‘’ το πιστευεις?

Nαί.

Τις τελευταίες 2 εβδομάδες τρώω κάθε βράδυ δύο πίτες σουβλάκι, αλλά δεν έχω πάρει ούτε ένα κιλό. Το πιστεύεις?