Το μόνο τραγούδι!

Είστε άμπαλοι ρε…

On topic:

cradle of filth-her ghost in the fog
Motorhead - Ace Of Spades

Ουδέν σχόλιο… :roll:

Γιατί ρε, κομματάρα είναι:P

Muse-Starlight
Nargaroth-The day Burzum killed Mayhem
Dissection-Maha Kali
αυτά για τώρα…

about a girl-nirvana…

Σωστοοοοοος! Αντε κ το Οργκασματρον…

Αυτό για μένα πήγαινε; Γιατί αν ναι, σου θυμίζω ότι βάσει topic αυτό σημαίνει ότι ο manson21 δε γουστάρει Motorhead παρα μονο το Ace of Spades!

Αυτό (δεν :stuck_out_tongue: ) σχολίασα…

:yahoo:

Επίσης, να προσθέσω ότι σ’αυτό το τόπικ μπορώ να βάλω σχεδόν όλα τα 80s glam/poser/hair metal (πλην GNR, BonJovi)

πχ

Skid Row - 18 and life

Cinderella - Somebody save me

D.A.D - sleeping my day away

Γενικα δε μου αρεσουν οι Cradle of Filth. Αν δεν ειχαν αυτα τα πληκτρα, το βαμπιροφιλινγκ κι αυτα τα τσιριχτα φωνητικα, τοτε θα 'ταν μια χαρα μπαντα. Παρολα αυτα μ αρεσουν συγκεκριμενα κομματια απ τη δισκογραφια τους. Περαν του Damnation And A Day που μ αρεσει σχεδον ολοκληρο, θα λεγα τελικα και το μισο Midian… συν ενα - δυο απ το Nymphetamine… το οποιο πλακα πλακα εχω ν ακουσω απ οταν βγηκε…

Μια ακομη μπαντα που μου φαινεται μετριοτατη ειναι οι Lonewolf. Το μονο κομματι που μου αρεσει ειναι το Hellenic Warriors. Κι οι Stormwarrior ψιλοκολλανε εδω… τελευταια τους συμπαθησα καπως, αλλα το μονο κομματι που τυχαινει να με πορωνει ειναι το Bounde By The Oathe. Απο Majesty παλι, το μονο κομματι που μου εχει μεινει ειναι το Heavy Metal Battlecry. Και γενικα υπαρχουν καμποσες χεβυ μεταλ μπαντες που κολλανε σ αυτο το τοπικ, απλα δε μου ρχονται τωρα…

“A hearing impairment or hearing loss is a full or partial decrease in the ability to detect or understand sounds. Caused by a wide range of biological and environmental factors, loss of hearing can happen to any organism that perceives sound.”

Από βικιπαίδεια.

Σωστή παρατήρηση, λάθος quote.

Τώρα μιλάς σωστά.

ότι και να μου λέτε, όλα αυτά τα hair metal εγώ τα θεωρώ τσίρκο. Ειδικά motley crue δεν αντέχω ούτε νότα. :stuck_out_tongue:

Ρε εγώ μαζί σου είμαι.

Πάντα μιλάω σωστα.

Σε πληροφορώ ότι καλύτερη ακοή έχει κάποιος που θεωρεί τους Πριστ θεούς και δεν του αρέσουν 3 κομμάτια του Πέηνκιλλερ παρά κάποιος που δεν ακούει ΜΟΤΛΕΥ, ΣΚΙΝΤ ΡΟΟΥ και Γ.ΟΥΑ.Σ.Π.

Oι Μότλευ είναι στις 10 μεγαλύτερες μέτσαλ μπάντες του πλανήτη, ίσως και στις 5.

LIVE WIIIIIIIIIIIIIIIRE!!!

Επιτέλους μιλάς σωστά :stuck_out_tongue:

Τα χεις ακουσει ολα ή μονο απο Reinkaos??

Όχι πολλά, αλλά απ’ ό,τι έχω ακούσει μόνο αυτό μ’ αρέσει…

Οταν εισαι στο mood λιωσε Storm of the Light’s Bane και σου υποσχομαι οτι δε προκειται να αναφερεις ξανα Dissection σ’αυτο το τοπικ.Ουτε ενα μετριο ριφφ εκει μεσα,απιστευες συνθεσεις και τα φωνητικα straight from hell8)