Το πιο υπερτιμημενο μουσικο κομματι

Το run of the mill είναι το πιο ΥΠΟΤΙΜΗΜΕΝΟ τραγούδι των Judas Priest.
Kαι για να είμαι στο κλίμα το πιο υπερτιμημένο τραγούδι απο τους μεγάλους είναι το

You’ve got another thing coming

πάω να κρυφτώ στο λαγούμι μου

Welcome to the Jungle

:lol:

Ωραια το εθεσες. :smiley:

Μην κρύβεσαι, συμφωνώ κι εγώ!

Και εγω με χιλια… Εφαγα τρελη ξενερα οταν το ακουσα στην Μαλακασα το καλοκαιρι κ μαλιστα κ τελευταιο…

Το Painkiller είναι μισό ΓΑΜΑΤΟ και μισό για τον πούτσο.

Μαλακίες: Ομώνυμο, Hell Patrol, All Guns Blazing
ΓΑΜΑΤΑ: Leather Rebel, Between…, A Touch Of Evil, One Shot…

Κάπου στη μέση βρίσκεται το Metal Meltdown.

Οι Πριστ είναι στα 5 αγαπημένα μου συγκροτήματα, για να μη με βγάλετε hater.

Δελτίο του rocking.gr της Παρασκευής:

Νεκροί βρέθηκαν τα ξημερώματα οι χρήστες του forum του rocking.gr, GRACCHUS BABEUF και DarthVader. Σύμφωνα με τη νεκροψία, οi μακαρίτες απεβίωσαν στις 14 και 37 ακριβώς και ως αιτία θανάτου ανακοινώθηκε καρδιακή διακοπή. Οι συνθήκες που οδήγησαν στα έμφραγματα δεν έχουν γίνει γνωστές, αλλά διερευνώνται από τις αρχές με επικεφαλής τον διοικητή του 34ου τμήματος Αngmar. Ο γνωστός χρήστης Leris έχει εξαφανιστεί μυστηριωδώς.

:emoticon που κάνει κωλοδάχτυλο:

Πέτυχα το σκοπό μου.

Τώρα για να καθαρίσω κι άλλους ενημερώνω πως το αγαπημένο μου Πριστοάλμπουμ είναι το Stained Class.

Από τη μια μαλακία στην άλλη? Με αυτό υποννοείς ότι το Stained Class είναι κακό Album? Άνετα μπορώ να φανταστώ κάποιον να το θεωρεί το καλύτερο τους.

Πω ρε πούστη μου. Νόμιζα ότι θα ακουγόταν “λάθος”…

Πάντως σε ενημερώνω πως δεν το λέω για πλάκα.

Δε διαφωνώ. Και μένα από τα αγαπημένα μου είναι και μάλλον το πιο υποτιμημένο τους μαζί με το Sin After Sin.

Τώρα βέβαια δεν το σώζεις γιατί Ban και ξύλο για το Painkiller.

Το Sin After Sin ειναι απιστευτη δισκαρα. Πληρωνω οσο - οσο ν’ ακουσω live το Starbreaker.

DarthVader, αλήτη λογοκλόπε. Βρες κάτι δικό σου να πεις μωρή χαμούρα. :stuck_out_tongue:

Τί θα γίνει μ’ αυτό το Λέρη(-α) και τις π@π@ριές που πετάει για το Painkiller; Πόσες φορές θα με ξεκάνετε εδώ μέσα φονιάδες;

Δεν πειράζει αντέχεις εσύ. Τώρα Sorry αλλά δε συννενοήθηκες με το Vic Vega για να σου κάνει κατοχύρωση πνευματικών δικαιωμάτων οπότε την πάτησες. Αν σε παρηγορεί την επόμενη φορά θα αλλάξω τα σημεία στίξης.

Αν δεν έβλεπες Μόντυ θα σε έκανα ιγκνόρ γελοίε Γράκχε.

Για το Πεηνκίλλερ έχω δίκιο.

Ρε ουστ από δω τρελάρα ψυχοπαθή.

Σε έκανα ιγκνόρ!:smiley:

:(:(:(:(:frowning:

ώρες ώρες έχω την αίσθηση ότι ο Leris είναι διπλό Account που το έφτιαξε κάποιος για να γελάνε όλοι μαζί του και να τον κράζουν. Μπορεί απ’την άλλη να έχει κάνει αυτό που είχα πει παλιότερα, να έχει παραεμβαθύνει στους Monster Magnet.

Εγώ πάλι το Stargazer.