Το πιο υπερτιμημενο μουσικο κομματι

ΕΕεεε,και γω θελω να ειμαι στη anti-epic ομαδα:oops:παραδεχομαι την συμβολη τους,αλλα σε ενα ειδος που το θεωρω αστειο-δεν μπορω να ακουσω epic δλδ και να μην κανω σχολια,κατα τη διαρκεια του τραγουδιου λιωνοντας στο γελιο…anyway,ον τοπικ sweet child of mine-gnr…ποτε δεν το χωνεψα ιδιαιτερα…

κι ομως,θα ειχε πλακα:p:p

[SIZE=“5”]LOUDER THAN HELL ΡΕ ΑΠΙΣΤΟΙ!![/SIZE]

:twisted::twisted::twisted:

Απ’ότι φαίνεται υπάρχει μπλέξιμο με τα 2 φύλα, μήπως κάποιος admin να προσθέσει στις πληροφορίες του ατόμου και ένα tag που θα λέει το φύλο;

Anyway, ούτε εγώ τους ακυρώνω, δεν λέω ότι δεν προσέφεραν στο είδος τους, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν τους θεωρώ και υπερτιμημένους όσο δεν πάει άλλο ή ότι θα κάτσω να τους ακούσω μόνος μου(αν με αναγκάσει, όπως στο παρελθόν κάποια παρέα ή “παρέα :naughty:” θα τους ανεχτώ)…
(+ το όλο στυλάκι του DeMaio μου την βαράει στα νεύρα, όλο το “είμαι ο καλύτερος από όλους, μα κοιτάξτε μπράτσο, δεν είναι θεικό;;;;” όπως και η true-ίλα που βγάζουν)

Αν συνεχίσεις τα σχόλια για το έπικ μέτσαλ (ρε μ…ά) δεν το αποκλείω! Φιρί-φιρί το πας! :x

Lu§i(n)… I think this is the beginning (of the end) of a beautiful frendship…

@Darth: Σιγά μη φάμε ξύλο απ’ τους αντι-έπικ ρε συ! Εμείς θα ρθούμε με τα Εξκάλιμπερ και τα τσεκούρια, αυτοί τί θα φέρουνε; Ενα λουλούδι και ένα ποίημα;

yo,θα φερω γω τα δικα μου τα περιεργα,με tupac,snoop doggy dogg κ δεν συμαζευεται,και θασας γαζωσουμε με τα ουζι μας…

Θα μας κλάσετε τα @@!!!

Στίχους από κάποιο down tempo ή doom κομμάτι θα φέρουμε και θα πέσετε σε κατάθλιψη. Η άλλη εκδοχή είναι να το παίξουμε και ν’ αποκοιμηθείτε.
Αντι επικ ομάδα μη φοβάσαι, όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα μικρό καλάθι [-X
Σ’ ένα φίλο φίλης μου ο Ross the boss του έλεγε ότι όταν θα παίζει πολύ καλή κιθάρα όπως αυτός τα μπράτσα του ίσως γίνουν σαν τα δικά του :lol:

Ψωνια - ξεψωνια, η εισαγωγη και μονο του Power Οf Thy Sword ασελγει σε οτι ακουω κι ακουτε :!:

Και για να γινουμε λιγο σοβαροι, τα Bridge Of Death και Mountains σβηνουν τη δισκογραφια οποιουδηποτε επικοχεβυ γκρουπ!

Bridge Of Death: Ακόμα να χωνέψω οτι ήμουν ένας από τους 300 σ’ εκείνη τη βραδιά στο An που το ακούσαμε λαιβ!

“Lucider is king, praise Satan”

Γεια σου ρε Angmar ! :thumbup:

Το Mountains ειναι το τραγουδι που μου προκαλει τετοια συγκινηση οσο κανενα αλλο.

Kαι φυσικα κατα τη διαρκεια του ξυλου, θα υπαρχει για μουσικη υποκρουση το Blood Of My Enemies !!!

:twisted::twisted::twisted:

Eννοειται οτι οι οπαδοι των MANOWAR ξυλο δεν τρωνε απο κανεναν…:lightsabre:

:smiley:

Και το Battle Hymns, Guyanna, Secret Of Steel. Μην τα τσιγκουνευόμαστε, αφού υπάρχουν. Μόνο Bathory από Epic έχουν γράψει αντίστοιχα κομμάτια.

@GRACCHUS BABEUF: Έχεις δίκιο, για αλλαγή λέω να μη φέρω Lightsabre αλλά τα κάστρα και πολιορκητές, τα d6, d12, d20 και το Mjolnir(αν και με μια απλή βαριοπούλα νομίζω ότι τους έχουμε).

Ειπα να γινω λακωνικος. :lol: Συμφωνω και με το παραπανω σε οτι λες, εξου κι η επικοχεβυ αναφορα.

Edit: On topic παντως, υπερτιμημενο θεωρω το Gloves Of Metal. Με περισση ανεση, εχουν δεκαδες καλυτερα κομματια.

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι, και μ’ ένα έτσι με το δάχτυλο τους βάζουμε κάτω… :roll:

edit:

8O

Οχι ρε τί είναι αυτά που λες το Gloves είναι θρησκεία…

Μπορει να ειναι θρησκεια, αλλα οντως εχουν απειρα καλυτερα…

Βέβυλε. On Topic Grachus είμαι 100% ότι θα ετοιμάζεις και ένα σπαθί για μένα αλλά είναι κρίμα τα Beyond The Realms Of Death και Sinner να μην έχουν τη φήμη του Victim Of Changes, ως εκ τούτου είναι ψιλουπερεκτιμημένο συγκριτικά με αυτά(κατα τάλλα όλα τα υπόλοιπα συγκροτήματα το κοιτάν με ραδιοτηλεσκόπιο).

Ποπο μαλάκα τρόμαξα…

Για να γράψω και για μια μπάντα που να λατρεύω, λέω το “Another Brick in the Wall pt.2” αν και είναι τρελή κομματάρα, κάθε άσχετος που δεν έχει ακούσει ποτέ την εισαγωγή του “Shine on you Crazy diamond” ή αυτοκτονεί στην ιδεα ότι θα ακούσει το “Careful with that axe Eugene”, νομίζει ότι ξέρει από Floyd!

Δελτίο του rocking.gr της Παρασκευής:

Νεκρός βρέθηκε τα ξημερώματα ο χρήστης του forum του rocking.gr, GRACCHUS BABEUF. Σύμφωνα με τη νεκροψία, ο μακαρίτης απεβίωσε στις 22 και 56 ακριβώς χτες το βράδυ και ως αιτία θανάτου ανακοινώθηκε καρδιακή διακοπή. Οι συνθήκες που οδήγησαν στο έμφραγμα δεν έχουν γίνει γνωστές, αλλά διερευνώνται από τις αρχές με επικεφαλής τον διοικητή του 34ου τμήματος Αngmar. Ο γνωστός χρήστης DarthVader έχει εξαφανιστεί μυστηριωδώς από το πρωί.

i feel a great disturbance in the Force…:lightsabre::lightsabre: