Το μόνο τραγούδι!

ναι οι fools garden εχουν κυκλοφορησει καμια δεκαρια αλμπουμς αλλα μονο ενα τραγουδι απο το πρωτο τους δισκο καταφερε να ξεχωρισει.Κοιτα,οι ten years after ειναι ενα αρκετα καλο συγκροτημα(που καταφερε να ξεχωρισει στην εποχη του).Η αληθεια ειναι ομως οτι ο πολυς ο κοσμος δεν ξερει αλλο κομματι περαν του I’d love to change the world.Ρε παιδι μου αν ρωτησεις καποιον να σου πει ενα τραγουδι απ’αυτους,99% θα σου πουν αυτο.Δε λεω οτι δεν εχουν αλλα τραγουδια που να αξιζουν αλλα ολος ο κοσμος αυτο γνωριζει.Και δε μιλαω απο τοτε που εγινε και η διαφημιση και το ξερει μεχρι και η κουτση Μαρια αλλα και απο πιο πριν. :wink:
Εμενα προσωπικα με αρεσουν.Προσφατα κιολας εμαθα οτι επαιζαν στο Woodstock.Δεν το ηξερα :oops::-s

:oops:
Kansas-dust in the wind
kryptonite - 3 doors down

δηλαδη απο κανσας δεν σου αρεσει ουτε αυτο?

[SIZE=“3”]Spider[/SIZE]

Ναι αλλα στο θρεντ απ οτι καταλαβα βαζουμε οχι το γνωστοτερο τραγουδι μιας μπαντας, αλλα αυτο που μας αρεσει εμας απο μια μπαντα ,αφου εχουμε ακουσει και κανενα δισκο της και δε μας αρεσαν τα υπολοιπα …

παντως προσωπικα πολυ δυσκολα να μ αρεσει ΜΟΝΟ ενα τραγουδι απο συγκροτημα… Woodstock Generation 19**-20** R.I.P. it up-Tear it up-have a Ball

ενταξει, δεν ειναι οτι δεν μπορω να το ακουω:p… αλλα ποτε δεν τους συμπαθησα ιδιαιτερα [-X

You know…you’re right .:-k
απο ten years after η αληθεια ειναι δεν εχω ακουσει και πολλα αλλα μονο το I’d love to change the world μου χει κανει εντυπωση.Τα υπολοιπα απλα συμπαθητικα κομματια αλλα οχι και ουαου 8O :stuck_out_tongue:

break stuff-limp bizkit

@angel of death

οκ συμφωνησαμε λοιπον:wink:

το enemy των sevendust.επισης το headstrong των trapt αν και δεν εχω ακουσει ολους τους δισκους τους επομενως μπορει να μου αρεσει και κανα αλλο

Το Smooth Criminal apo Jackson!!! :stuck_out_tongue:

:bow2:

Pain of Salvation - Undertow

Πολλα κιλά μπάντα

Δεν νομιζω οτι εχεις πιασει το νοημα του θρεντ.

:lol::lol::lol::lol:

That’s When I Reach for My Revolver - Moby

Moby - Why does my heart feel so bad?

σας χαλαει το Disco Lies τσουτσεκια!

Μαλλον.

Ναι οντως. :stuck_out_tongue: Οκ το αλλαζω…
Linkin Park - In the End

Fool for your lovin’ no more.