Το μόνο τραγούδι!

ελα ρε… αν και δηλωνω φανατικος αντι-ποζερας και το ‘‘still of the night’’ γαμει…

shout at the devil - motley crue

the doors-the end… με μεγαλη διαφορα απο το 2ο…

Nightwish - The Phantom Of The Opera

Dream Theater - Space Dye Vest

ZZ Top - sharp dressed man

Danger Danger - under the gun

Ok άν είναι έτσι θα κάνω μια απόπειρα ακόμα… Thanks για την υπόδειξη! :wink:

@ Ellanor : το “Fuck U” δε μ’αρέσει…

Για σένα και τον boig γνώμη μου: Ψάξτε το λίγο παραπάνω το προσωπικό σχήμα του Michael Schenker… Ας πούμε τον πρώτο δίσκο τον ομώνυμο (Michael Schenker Group, 1980).

Το Lose Yourself του Eminem…

nightfall-lesbian show

HITARA

cemetary gates - pantera!!!

hoobastank - the reason

kamelot - karma

Ας πουμε αυτο http://www.youtube.com/watch?v=3wRreoNRGwk&feature=related χαλια ε?

Linkin park - Faint
και Metallica - Unforgiven

Aκομα κι αν δε σου αρεσει οι Metallica, αν σου αρεσει το Unforgiven δεν υπαρχει περιπτωση να μη σου αρεσουν μερικα κομματια τους ακομα.

Fade To Black, Welcome Home, One, Nothing Else Matters, The Day That Never Comes και ισως και τα αλλα δυο Unforgiven, προσωπικα δεν πιστευω πως γινεται να μην αρεσουν σε καποιον που συμπαθει το Unforgiven.

Συμφωνώ! και μένα αρχικά δεν μου άρεσαν οι μετάλικα και μόυ άρεσε μόνο το The Unforgiven…Άλλα μετά που άκουσα κι άλλα μου άρεσαν όλα όσα είπε ο αιρον_αρις και πολλά ακόμη…Δηλάδη μέτα μ’ άρεσαν οι μετάλικα:p

οντοπικ: linkin park - numb (πόρωση)

Τελευτεα ακουω μονο Lamb of God 8) :metal::metal: . Tεραστιοι πραγματικα . Δεν ξερω τι γινετε αλλα δεν μπορω να σταματησω να ακουω ειδικα το νεο αλμπουμ

Ενδεικτικα τα πιο καρφωμενα στο κεφαλι μου 8)

Grace
Walk with me in Hell
Vigil (κοματαρα) :metal:

Βασικα το ποστ σου θα πρεπε να αφορα αλλο θρεντ αλλα δεν πειραζει:p

Ο,τι να ναι όμως, πραγματικά.

helloween-if i could fly

me too…