Αμαν πια με αυτα τα ακουστικα!

Εχω αγανακτησει… Μεσα σε ενα μηνα, μου εχουν χαλασει 3 διαφορετικα σετ ακουστικων!
Συγκεκριμενα, σε ολα τα σετ, το προβλημα ηταν οτι δεν εκαναν καλι επαφη το καλωδιο με το βισμα, με αποτελεσμα, να ακουω μονο απο το ενα, και να χρειαζεται να κουνω το καλωδιο για να ακουσω και απο το αλλο! Και στο τελος παντα χαλουσαν! :frowning:
Εχει κανεις να προτεινει ενα καλο σετ ακουστικω, που να ειναι και σχετικα οικονομικο? Οχι πανω απο 15?.

Για σου συναδελφε! Παντα ετσι χαλαν τα ακουστικα! Τοσα χρονια που ακουω μουσικη με ακουστικα ψειρες(τι λεεεεεεεςς???:stuck_out_tongue: ) σε εκεινο το σημειο χαλαν! Να ξερεις οτι δεν θα αργησουν να χαλασουν αλλα σε εναν μηνα 3 σετ παει πολυ!:lol: Αλλα για 1 χρονο το σετ να υπολογιζεις με μετρια χρηση, γιατι οσο να 'ναι θα τραβηχτουν και λιγο καταλαθος. Πριν απο μια 'βδομαδα μου ηρθαν και μενα τα καινουργια! Λοιπον, Σονυ και παλι Σονυ, εχει κατι φοβερες ψειρες και οι τιμες κυμαινονται στα 15 ευρω. Καλα ειναι αυτα που εχουν τεχνολογια Twin Turbo, τα 'σπανε. Δες το σχεδιο και την τιμη που σε βολευει και χτυπα ενα τετοιο. Αμα θες για να αυξησεις το προσδοκιμο ζωης τους μπορεις στο κατω ακρο να κολλησεις το καλωδιο με το βυσμα με μαυρη ταινια. Κατι θα κανει πιστευω…

Τυλίγεις το καλώδιο γύρω από το mp3?Τις περισσότερες φορές αυτό φταίει γιατί σπάει από μέσα το σύρμα και πρέπει να το κουνάς για να κάνει επαφή.Βέβαια είναι λίγο εκνευριστικό να τα έχεις χύμα γιατί κάθε φορά θέλουν ξεμπέρδεμα.Πάντως αν το κάνεις θα σου κρατήσουν πολύ περισσότερο:wink:

συμφωνώ με τον metal laws sony και πάλι sony…έχουν και δυνατό μπάσο…

__Σωστός… :wink: Εχει βγάλει η AKG (ΚΟΡΥΦΑΙΑ εταιρία ακουστικών και μικροφώνων) μερικά ζευγάρια (το έχω, πολύ καλό και οικονομικό -12 ευρώ), που δίνουν μαζί και μία στρόγγυλη θήκη για να τλίγεις εκεί τα ακουστικά σχετικά εύκολα και γρήγορα χωρίς να τα χαλάς τυλίγοντάς τα και χωρίς να μπρερδεύονται τα καλώδια κάθε φορά… Νομίζω τα είχα βρει στα multirama… αλλά έχει σε πολλά μεγάλα μαγαζιά akg.