Πώς σκουπίζεστε?

Επειδή έτυχε να ρθει στην κουβέντα που κάναμε με την παρέα και υπήρχαν αρκετές διαφωνίες ως προς το πώς σκουπιζόμαστε όταν κάνουμε την ανάγκη μας είπα να βάλω poll να δούμε τι κανουν οι περισσότεροι. ¶λλοι ισχυρίζονται πως είναι καλύτερα όρθιοι και άλλοι καθιστοί.

(αν θεωρείται προσβλητικό ή too much ας σβηστεί απο τους μοδσ δε το βάζω κακοπροαίρετα)

αααα… το συγκεκριμένο θέμα μ’απασχολεί χρόνια!

σοφιστικέ εμοτ

Λοιπόν, η συγκεκριμένη στιγμή, είναι η αποθέωση του ανθρώπινου jamming, η στιγμή που ο αυτοσχεδιαστικός χαρακτήρας του ανθρώπου ως ον βγαίνει στην επιφάνεια. Σίγουρα κανείς δεν το σκέφτεται, γι’αυτό και ο τρόπος που προτιμάει ο καθένας από μας αντικατοπτρίζει ένα κομμάτι του χαρακτήρα μας, ή τουλάχιστον την είναι αλληλένδετος με την ψυχολογική κατάσταση που βρισκόμαστε μετά το “επίτευγμά” μας. 8)

[FONT=“Arial Black”][SIZE=“7”]ΠΡΟΛΑΒΑ!!![/SIZE][/FONT]

κατσε ρε πως γινεται ορθιο?

Εγώ είμαι εκ φύσεως τεμπέλης. Ειδικά το πρωί, όπου όχι μόνο δε θέλω να μου μιλήσουν μέχρι να ανοίξει το μάτι μου, αλλά δε θέλω να νιώσω το παραμικρό ερέθισμα στη διαδρομή κρεβάτι-μπάνιο, η ενέργεια που απαιτείται για να σηκωθώ από τη λεκάνη, είναι δυσανάλογα μεγάλη του όποιου κέρδους από μια τέτοια ενέργεια. Για αυτό το λόγο επιλέγω καθιστός.

Το πρόβλημα όμως στην ουσία του δεν υπάρχει. Δε μπορείς να πεις πως μια από τις 2 επιλογές του πολ είναι καλύτερη της άλλης, γιατί το κορμί με τα μπούτια διατηρούν την ίδια γωνία στάσης. Με απλά λόγια, μπορεί να μετατοπίζουμε το καρτεσιανό σύστημα συντεταγμένων μας, αλλά ο κώλος μας δεν καταλαβαίνει τη διαφορά.

πρόλαβα!!!

Ε σηκωνεσαι,τουρλωνεσαι και σκουπιζεσαι:wink::lol:

αχαααχ!!

ναι αλλα τωρα μπαινουν στο παιχνιδι και αλλες 2 επιλογες… το χερι απο μπροστα η απο πισω?

δηλαδη???Πόσες στάσεις σκουπίσματος γνωριζετε???

Μπορείς από μπροστά?

Αρχίζω να αμφιβάλλω για τον ανδρισμό σου, γουάηζ.

Δηλαδη σαν να λεμε εκτος απο το Καμα Σουτρα υπαρχει και το Καμα Χεστρα…
Θου μοντ φυλακη τω στοματι μου:?

πλάκα κάνετε. πιπί έχετε ρε και σκουπίζεστε από μπροστά ή χέρι λάστιχο? :-s

αμ το άλλο. ΟΡΘΙΟΣ? ΤΟ ΤΟΥΡΛΩΝΕΙΣ? #-o

Ρωτα τον βεντερ να σου πει πως γινεται!

Εγω εχω καθετηρα. Με σκουπιζουν ενω ειμαι ξαπλωμενος.

ρε συ ο αδερφος μου ετσι σκουπιζεται…και τον κραζω…αλλα τον βολευει…ελεος…

Μιλατε και για κεφαλακια με τον αδερφο σου?

Lockdown warning…

Όρθιος. Καθιστός σιχαίνομαι γιατί ανοίγει η κωλοτρυπίδα και νιώθω ότι θα μπει κάτι μέσα από ώρα σε ώρα.

Το παραχέσαμε νομίζω:p Όχι πως θα μπορούσε να γίνει τίποτε άλλο με τέτοιο θέμα.