Η στιγμή της αλήθειας

μας κακοπεφτουν τα σκουπιδια…

Υ.Γ.καλως ορισες στο φορουμ!!!

Ε δε μας κακοπέφτουν,αλλά τόσα έχουμε δε χρειαζόμαστε και εισαγωγής.

Καλώς σας βρήκα.

Η παρακμη της ανθρωποτητας σε ολο της το μεγαλειο.
Εκει ειναι να πας μονο αν εισαι ταπι και δεν εχεις γκομενο, εισαι ορφανος και δεν εχεις κανει ποτε σεξ με κοτες ή κατι παρομοιο.

Παει ο καθε βλαμμενος και βγαζει τα κουτσομπολια του στη φορα. Γινεται και ρεζιλι μπροστα στο κοινο, αποκτα και ενα καρο προβληματα μετα με οικογενειες και φιλους.

Επισης ειναι τυχαιο που σε καθε ερωτηση η απαντηση ειναι η χειροτερη δυνατη? Σε αυτο που βαλατε με τον πυροσβεστη πχ.

Κυκλοφορειτε γυμνοι με τον Ερμη στο σπιτι?
Ναι.
Εχετε μετρησει τα προσοντα σας με τον Ερμη?
Ναι.
Εχεις κανει σεξ ενω ο Ερμης ειναι στο ιδιο δωματιο?
Ναι.
Χουφτωνεις τον Ερμη?
Ναι.

Ε οκ.

νταξει, μπορει να ειναι και λιιγο στημενα, αλλα και παλι πλακα εχει

Ωπ! Δεν την είχα υπόψη μου αυτή την εκπομπή. Βέβαια, δεν βλέπω σχεδόν ποτέ τηλεόραση, αν δεν πρόκειται για ταινία. Τί να πεις για αυτό το «δημιούργημα»;

  • Έχεις φάει ποτέ μακαρόνια;
    (σκέψη, σκέψη, άγχος, ιδρώτας)
    -Ναι.
    (σιωπή, άγχος)
  • Αυτό που απάντησες είναι… (αγχωτική μουσική, μάτια βουρκώνουν, όλοι κρέμονται από τη φωνή του εκφωνητή) …ψέμα!

Εν κατακλείδι… Αυτή η εκπομπή είναι… ΒΑΡΕΤΗ!

Ομολογώ αναίσχυντα ότι δεν με ενοχλεί το πόσο trash μπορεί να είναι μια τηλεοπτική εκπομπή. Αν πρόκειται για ενήλικους, που έχουν σώας τας φρένας, συναινούν χωρίς εξαναγκασμό και δεν παραβιάζουν το νόμο, κυρίως ως προς την προστασία της ιδιωτικής ζωής και της προσωπικότητας τρίτων, ειλικρινά δεν μου πέφτει λόγος. Η μόνη μου ένσταση είναι σχετικά με το γεγονός ότι οι εκπομπές αυτές είναι ιδιαίτερα κακοφτιαγμένες, θλιβερά άδειες και δραματικά βαρετές.

Aυτο. Φαντασου, τα βιντεακια στο γιουτιουμπ ειναι κομμενα και δεν αντεξα να το δω ολο. Θες να περιμενω και τις διαφημισεις?

Ασχολιαστο αφηνω τον μισανθρωπισμο που προμοταρει :stuck_out_tongue:

ποοο μεγαλύτερη εκπομπή κατινιάς δεν υπάρχει!!!

Και να μη ξεχάσουμε να αναφερθούμε στον κύριο Άδωνη Γεωργιάδη,που χαρακτήρισε ο ίδιος ως τηλεσκουπίδια τις εκπομπές τύπου reality.Αυτός ο καραγκιόζης είναι βουλευτής και έχει εκλεγεί από τον ελληνικό λαό…

Ειναι οτι χειροτερο εχει εμφανιστει ποτε στην Ελληνικη τηλεοραση και το μονο που κανει ειναι να υπενθυμιζει το καταντημα της οπως και το που μπορει να φτασει κανεις για μερικα παραπανω ευρω.Ντροπη και παλι ντροπη.:frowning:

Η ποιότητά του φαίνεται από το κόμμα του.

To όλο concept μου θυμίζει αυτό:

Porcupine Tree - Cheating The Polygraph

Lying through my teeth again
I’ve been bad again, black lies
Skirting round the truth again
To escape the look in your eyes

Cover up the facts again
With the money men, disguise
Losing my integrity
Well it’s lost to me, I don’t mind

Feel my soul going
Feel my soul colder

Blackening my soul again
With another lie, it’s my style
Burying my face again
God I’m so ashamed, this time

Feel my soul going
Feel my soul colder

Ο ¶δωνις πάντως βρήκε το ταίρι του…ΜπουμπούκοΟΟοΟΟοΟΟο :stuck_out_tongue:

οχι πολιτικα σχολια παρακαλω, ας διατηρησουμε εναν πολιτικο πολιτισμο εδω μεσα

Εμενα παντως πολλα μου φαινονται τρελο ψεμα. Ολοι εκει περα ειναι ειτε γαμιαες η καριοες . Δεν ειναι δυνατον οι κοπελες/οικογενειες να αντιδρουν ετσι φυσιολογικα… τσπ γνωμη μου.
Επισης απο τη πρωτη εκπομπη η ξανθια η κοπελα, ειναι γκομενα γνωστου τραγουδιστη ελληνικου συγκροτηματος μεταλ … χεχε

Aκόμα μια εκπομπή που σε κάνει να αισθάνεσαι πιο ηλίθιος όσο την βλέπεις. Το τραγικό είναι ότι ενώ δεν είχα δει ούτε ένα δευτερόλεπτο μέχρι πριν καμια βδομάδα, ήξερα απ’ έξω όλους που είχαν συμμετάσχει. Anyway, μην υποτιμάτε το IQ μας άλλο. Ή έστω βρείτε καλύτερους ηθοποιούς. Όχι ότι αυτό είναι που σας πρόδωσε αλλά λέμε τώρα…

Κοιτα οτι τις χαρακτηρισε τηλεσκουπιδια(που ειναι) ειναι ισως το μοναδικο σωστο πραγμα που χει πει ποτε του αυτο το φασιστοειδες υποκειμενο.

Κατα τ αλλα,δεν εχω δει την εκπομπη,ειδα αποσπασματα,μου φανηκε αδιαφορη παντως.Δεν με νοιαζει και τοσο αν το κανε καποια στο Σεηχ Σου βρε παιδι.Ειναι γνωστος γαμηστρωνας εκει εξαλλου,σιγα το γεγονος…

Ουτε εμενα με πολυενδιαφερει αλλα πώς εξηγηται το γεγονος οτι ειδα ολες τις εκπομπες που εχουν ανεβει στο youtube? :-s

Μα είναι εντελώς παρακμή και τραγικότητα!!Έχει γέλιο!

:!:
Ποιανού?

του ‘‘evil’’