Η στιγμή της αλήθειας

Εδω το thread για την απολυτη εκπομπη της ελληνικης τηλεορασης που την παρουσιαζει η γυναικα του μπουμπουκου και οποιος παει δεν εχει να φοβηθει τιποτα παρα μονο να απαντησει με ειλικρινεια σε 21 ερωτησεις!

Το ολο θεμα το θεωρω απολυτη ξεφτιλα, πρεπει να εισαι τερμα τελειωμενος για να πας εκει περα γιατι εξευτελιζεσαι κανονικα με τις ερωτησεις που κανουν. Απο την αλλη παλι, δεν ξερω αν η ολη υποθεση ειναι προσυνεννοημενη/στημενη…Αν υπαρχουν ατομα που το εχουν παρακολουθησει θα σας πω ενα σκηνικο που εμεινα πραγματικα!

Εχω δει μονο μεσω youtube καποια βιντεο και πραγματικα απορω ποσο μπορει να ξεφτιλιστει ενας ανθρωπος δημοσια, για 10000-20000 ευρω

1η περιπτωση, πυροσβεστης παραδεχεται οτι χουφτωνει τον συγκατοικο του και αλλα “ωραια” και ο συγακατοικος του χειροκροταει, γελαει το ζωον… προφανες το γιατι…

2η περιπτωση, 23χρονη κοπελα παραδεχεται οτι εχει κανει ερωτα στις τουαλετες του πανεπιστημιου, στο δασος του σειχ-σου κτλ και το καλυτερο ειναι οτι στην ερωτηση αν γουσταρει τον συντροφο της μανας της απανταει ψευδως οχι

Εγω παντως απορω και με τον “ανιχνευτη αληθειας” αν πραγματι μπορει να δουλεψει τετοιο πραγμα…

Υπάρχει και τον χρησιμοποιούνε στις ανακρίσεις. Μετράν τις αντιδράσεις των νευρών του εγκεφάλου ή κάτι τέτοιο.

Εγώ το παρακολουθώ :oops:. Άλλη μια μπούρδα που δείχνει η τιβι είναι για να σκοτώνεις την ώρα σου είναι, αλλά οι πικάντικες ερωτήσεις και οι αντιδράσεις έχουν πολύ γέλιο :lol:

Οσον αφορα τον ‘‘ανιχνευτη αληθειας’’ πιστευω ναι μπορει να δουλεψει…Αλλα το θεμα ειναι αν οντως υποβαλλονται σε τετοιοιυ ειδους ελεγχο…

Αλλη κορυφαια περιπτωση ειναι αυτη εδω: http://www.youtube.com/watch?v=sPeMuLs-ynw

O τυπακος κερατωνει την κοπελα του, σκεφτεται αλλες οταν κανουν ερωτα κλπ κλπ

Το κορυφαιο της υποθεσης ειναι οτι οταν ειχε προβληθει το συγκεκριμενο επεισοδιο ειχαν πεσει κατι θεικες ατακες του στυλ:

Ρωταει η γυναικα μπουμπουκου οταν παραδεχεται αυτος οτι εχει κρυφα σχεση απ την κοπελα του:
-Χαρη πως νιωθεις τωρα?
Λεει αυτος:
-Ξαλαφωμενος
Απαντα η κοπελια:
-Εγω νιωθω 100 κιλα βαρυτερη

Η το αλλο που παραδεχεται αυτος οτι εστελνε κρυφα μηνυματα απ την κοπελα του και οταν την ρωταει η γυναικα μπουμπουκου πως αντιδρα λεει <<κανω τα στραβα ματια>> και ηταν οντως αλληθωρη.

Αυτες τις ατακες τις ειχαμε λιωσει με κατι παιδια και μετα απο 2 μερες ενω ειμασταν σε ενα καφε, ΣΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ο τυπακος με την κοπελια και τους βλεπω και μενω καγκελο.ΕΜΕΙΝΑ πραγματικα ομως. Μετα κλασσικα ελιωσα στο γελιο για μια βδομαδα! Το κορυφαιο ειναι οτι σχολιαζαμε τις ατακες και τις ερωτησεις και γελαγαμε και μετα απο 2 μερες τους βλεπουμε ξαφνικα μπροστα μας!Θα χω να το θυμαμαι αυτο!!

Μετρητής άγχους είναι ουσιαστικά αυτό που έχουν. Κάποιος πολύ ήρεμος και ψύχραιμος άνθρωπος μπορεί να τον κοροϊδέψει.

Εγω λυπαμαι αυτους που καθονται στην καρεκλα και τα ακουνε… Πραγματικα, ξεπουλας ολα σου τα μυστικα και την ψυχη σου για να παρεις χρηματα.Καλυτερα να γινω πορνη που λεει ο λογος!:stuck_out_tongue: Λιγοτερα θα ξερουν για μενα οπως και να εχει… Και εγω το εχω δει το παιχνιδι, οπως και να το κανουμε σε ιντριγκαρει ολο αυτο που γινεται και η περιεργεια δεν σε αφηνει να αλλαξεις καναλι, τουλαχιστον εμενα.

Freedomofrock ειναι αληθεια οτι…

πας γλυφαδα για καφε?

ΝΑΙ :smiley:

Αυτο που απαντησες ειναι…τρου

αυτη η ατακα εγραψε:D, αν και την λυπηθηκα την κακομοιρα…ειδικα εκει που εκανε συνεχεια κοντινο στην μουρη της δεν αντεχα να βλεπω γτ ενω επρεπε να νιωθω ασχημα γελουσα και ενιωθα διπλα ασχημα:oops:

γαματο επισης ηταν αυτο με εκεινη που ειχε κανει σεξ στο δασος του σειχ σου(αληθεια που ειναι αυτο?) και αλλα πολλα, και μετα απο καθε απαντηση ελεγε:ολα αυτα ανηκουν στο παρελθον ομως…ασε που αντρας της ηταν ετοιμος για φονο


ειμαι και εγω φαν:-s:roll::oops:

σαλονικα νομιζω

Η απόλυτη ξεφτίλα! Και φυσικά το ξεκίνησαν οι φίλοι μας οι Αμερικάνοι. Το συζητάγαμε μια μέρα στην τάξη και μια κοπέλα είπε το εξής: “Μα είναι εντελώς γελοίο αυτό που γίνεται εδώ. Στην Αμερική τους μαθαίνουν να είναι ειλικρινής, δεν πάνε για τα χρήματα.”. Εκεί είναι που έμεινα μαλάκας βέβαια. Το πιστεύουν πλάκα πλάκα αυτό οι Αμερικάνοι… Είναι τελικά τι πουλάει στον καθένα. Στους Αμερικάνους αρέσει να νομίζουν ότι γίνονται καλύτεροι άνθρωποι, εδώ μας αρέσει να μαθαίνουμε τι κάνει στο κρεβάτι του ο καθένας, οπότε το παρουσιάζουν έτσι. Ο μπουμπούκος (:lol:) που λέει ο necromayhem είχε πει ότι η γυναίκα του δεν έχει ανάγκη τα λεφτά και το τι θα μάθει από αυτό το show γιατί είναι πιανίστρια και δίνει κοντσέρτα στην Κίνα και κάτι τέτοια κουλά. Τι να πεις βέβαια για ένα ζευγάρι που το βιβλιοπωλείο του αντρός είναι μια φορά το μήνα με σπασμένα τζάμια :Ρ Τι να πω παραπάνω γι’ αυτό το show, είναι κατάντια :frowning: Στην τελική όποιος θέλει το βλέπει, όποιος θέλει δε το βλέπει όμως. Του κάνουμε λιγότερη διαφήμιση έτσι :stuck_out_tongue:

παντως εχει τρομερη πλακα

Ρε σεις δεν έχει πλάκα. Θλιβερό είναι.

Εγώ πάντως τους λυπάμαι όσους πηγαίνουν εκεί. Είναι επιλογή τους βέβαια και τι να τους πεις. Αλλά για μερικές χιλιάδες ευρώ βγάζουν στη φόρα όλα τους τα άπλυτα. Αφήστε τους ομηρικούς καβγάδες που είμαι σίγουρη ότι ακολουθούν στο σπίτι, αφού α) έχουν βγάλει τα σώψυχά τους και β) αφού έχουν χάσει όλα τα λεφτά…

Να ενα καλο παραδειγμα του γιατι δε βλεπω εδω και τεσσερα χρονια ΤιΒι.

Βαργιεμαι ακομα και να σχολιασω.:stuck_out_tongue: Το νοημα ομως το πιασατε

Το βάλαν οι δικοί μου. Στη τρίτη ερώτηση είχα εκνευριστεί και τους είπα να το κλείσουν, οπότε και τα πήραν και αρχίσαν να μου τη λένε για το τι βλέπω εγώ και να αφήσω το πρόγραμμα τους ήσυχο.

Κατά τα άλλα, σκατά ζητάει η κοινωνία, σκατά θα πάρει. Τέτοιες εκπομπές είναι το καλύτερο παράδειγμα.

Αυτο.

Όταν δεν μπορείς να δημιουργήσεις κάτι νέο και κάνεις εισαγωγή σκουπιδιών απ’ την Αμερική αυτά παθαίνεις.