Φοιτητικές Παρατάξεις

Αυτό δε το είπα για να εξισώσω τις υπόλοιπες παρατάξεις με τα ΕΑΑΚ, ίσα ίσα που μου είναι η πιο συμπαθής παράταξη, αν και στη σχολή μου δεν υπάρχει πια.

Απο φετος καταιβενει και η ΝΕ.Ο.Σ. (νεολαια ορθοδοξου συναγερμου).Ελπιζω να μην διαβρωθει και να δειξει την ιδια σοβαροτητα και υπευθυνοτητα με αυτη του Λ.Α.Ο.Σ. Εγω παντως εχω παρει το πτυχιο αλλα οταν ημουνα φοιτητης ειχα κατεβει με ΠΚΣ. (κουλο ε? και ομως)

χαχαχαχαχα εισαι μεγαλη μορφη ε.




εισπνοή εκπνοή

[SIZE=“1”](Πόσο τραγικο ειναι όμως το να είσαι ξέρω γω 19 χρονών και να είσαι στο ΝΕΟΣ; Για έναν νεαρό άνθρωπο είναι πολύ τρατζικ)[/SIZE]

Πληροφορηθείτε:

http://www.neos-forum.com/
http://mpoum.blogspot.com/
http://mpoum.darkbb.com/

Το αγαπημένο μου: http://www.neos-forum.com/viewtopic.php?f=38&t=561&start=0

:-#

Eνταξει προφανως το ΝΕΟΣ θα κατεβει μονο σε λιγες σχολες επιλεκτικα…
Στο Φυσικο φανταζομαι ουτε τα σκαλια της εισοδου δεν θα προλαβαινε να περασει…:lol:

Παιδια, θα τονισω κατι που σιγουρα πολλοι το εχουμε σκεφτει και συζητησει μεταξυ μας:

Ειναι κριμα να υπαρχουν 6 αριστερες φοιτητικες παραταξεις, και τις εκλογες να τις κερδιζει η δαπ ή η πασπ.
Ναι, ξερω οτι υπαρχουν ιδεολογικες διαφορες αναμεσα στους διαφορους σχηματισμους των αριστερων, αλλα για τον κοινο σκοπο κανουμε και υποχωρησεις ε…
Συνενωση ρε ( για οσες ειναι εφικτο) !

δεν ξέρω αν θέλω να κλάψω η να γελάσω:-s

Αυτές τις @@ες να τις πεις αλλού που θα τις χάφτουν. Όχι εδώ μέσα. Ρίχτε μου πόντους, κάντε μου μπαν, μπαμ κι ότι άλλο θέλετε, αλλά τις μλκς που λένε ορισμένοι, δε θα τις αφήνω στο απυρόβλητο.

“Καθήκον σας είναι να έχετε πάντα ένα καθαρό σπίτι και ένα μαγειρεμένο φαγητό για τον άντρα και πατέρα των παιδιών σας. Καθήκον σας είναι να του φέρνεται τις παντόφλες, να του κάνετε μασάζ, να τον περιποιείστε, να ξυπνάτε το πρωί πριν από αυτόν να του φτιάχνεται πρωινό και καφέ, ΔΕΝ είναι αγγαρεία!”

Kατσε ρε,εδω που δε συμφωνεις?:-s

:p:p:lol::lol::har:

Δεν κατεβαίνει η ΝΕ.Ο.Σ. Κατεβαίνει η Φ.Ο.Σ. Ψαγμένε πατριώτη.

Ήταν ένα οδυνηρό βράδυ, που αποφασίσαμε κάποιοι μαζοχιστές και μαζοχίστριες, να επιδοθούμε σε αχαλίνωτη ΝΕΟΣ ΛΑΟΣ ΦΟΣ ΜΠΟΥΜ φορουμοανάγνωση.

:?

Ρε συ στο παμακ το φος που ιδρυσαν περισυ κατεβαινει εκλογες?3 ατομα νομιζω ηταν ολα κι ολα.

Κατεβαίνει, ναι. Πρέπει να 'ναι 4 φέτος. Μεγάλη κουβέντα πώς τα αντιμετωπίζεις αυτά τα φρούτα. Εξαρτάται από σχολή σε σχολή.

θαρραλέοι αν μη τι άλλο:!: (σαν τους γενναίους και ένδοξους προγόνους μας!)

κσ9, ναι, δείξαμε τόλμη:!:

πάμπκιν, έχει και πιο καλό ρε!
“Άμα η κυρία θέλει να ξεπορτίσει, μην παίρνουν τα μυαλά της αέρα, το ξεπόρτισμα δεν είναι σωστό εκτός εάν συνοδεύεται από τον άντρα της που είναι το ηθικό!”

:smiley:

Απο μερικες πληροφοριες που εχω εχουνε δεχτει επιθεσεις ουκ ολιγες φορες απο τους γνωστους δημοκρατες της κουλουρας και της διανοησης και απο αυτο βλεπει κανεις την τραγικοτητα και την σαπιλα ακομα και των νεων ανθρωπων.Αυτοι που κατηγορουνε τους αλλους για φασιστες,ρατσιστες κτλ να ειναι οι πρωτοι που πανε να φιμωσουν οτιδηποτε αντιθετο.Ας το σκεφτουν αυτο οι υγιεις σκεπτομενοι users ας το τσεκαρουν και ας βγαλουν τα συμπερασματα τους.

Δίκιο έχεις.

Ειναι εκπληκτικο παντως να διαβαζεις ποστ νταμνεησιον,πχ

Απο φετος καταιβενει και η ΝΕ.Ο.Σ. (νεολαια ορθοδοξου συναγερμου).Ελπιζω να μην διαβρωθει και να δειξει την ιδια σοβαροτητα και υπευθυνοτητα με αυτη του Λ.Α.Ο.Σ. Εγω παντως εχω παρει το πτυχιο αλλα οταν ημουνα φοιτητης ειχα κατεβει με ΠΚΣ. (κουλο ε? και ομως)

και απο κατω

Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ.

Και γαμω ε,αρμονια.

therion πριν μισό λεπτό σκεφτόμουν ακριβώς το ίδιο:lol: και φαντάζομαι ότι δεν είμαστε οι μόνοι…

Δηλαδη οποιος ψηφιζει Λ.Α.Ο.Σ. ειναι κλειστομυαλος εκτος απο ρατσιστης,φασιστας,πατριδοκαπηλος,χουντικος και ολα τα αλλα?Τι λετε ωρε?Και αυτος που ψηφιζει πασοκ-νδ η δαπ πασπ για να ειμαι και ον τοπικ τι ειναι?Το ποσο ανοιχτο μυαλο εχει καποιος μπορει να το δει κανεις απο την συζητηση και την ανταλαγη αποψεων οχι απλα απο μια κομματικη ταμπελα.

συνωνυμια ε? καταραμενο ιντερνετ, μας εχει ολους φακελωμενους