Απορια

πως φτιαχνω poll?εχω δει το κουτακι που πρεπει μαλλον να το επιλεξεις αλλα δεν ξερω μετα.πειτε μου δεν θελω να καων μλκια

Tσεκαρε το κουτάκι και όταν πατήσεις submit θα εμφανιστεί μια σελίδα όπου θα μπορείς να γράψεις τις επιλογές και τον τίτλο του poll

θακιο!

μπορω να κανω upload animated gifs για avatar?

αν ειναι στο επιτρεπομενο file size…

περισσοτερες πληροφοριες plz!

The maximum size of your custom image is 85 by 120 pixels or 6.0 KB (whichever is smaller).

123456

εκανα upload το gif που ειχα αποθηκευσει στο υπολογιστη αλλα οπως βλεπεις δεν…κουνιεται!επισης οταν του δινω την διευθυνση της σελιδας μου γραφει invalid url

και εγω εχω προσπαθησει αλλα δεν τα καταφερα ο βακιλλος θα μας πει

πρεπει να το κανεις resize πρωτα ρε συ. να το κανεις μικροοοοο πολυ μικροοοο

Aρχιστε τα πειραματα!
http://www.smileygenerator.us/t/gifresize/

Πηγαινετε στο σαιτ που ειναι οι εικονες και καντε δεξι κλικ στην εικονα και επιλεξτε αποθηκευση τοποθεσιας εικονας,η προβολη εικονας και αποθηκευστε το url που βγαζει πανω

Aς το γράψω εδώ.
Η ανάλυσή μου όταν μπαίνω στο φόρουμ μεγαλώνει με αποτέλεσμα να κολλάει μερικές φορές και να μου σπάει τα νεύρα.
Στην αρχή ήταν κανονική, όπως και στις άλλες σελίδες, αλλά τώρα μεγάλωσε.
Καμιά ιδέα?
Θενξ!

Κρατα πατημενο το Ctrl και κουνα προς τα κατω τη ροδελα του ποντικιου.

Ε είσαι παίκτης.
Ευχαριστώ, δεν το ξερα.:smiley:

Γιουρ γουελκαμ :stuck_out_tongue:
Το χω παθει κι εγω πολλες φορες,καταλαθος πατιεται το κοντρολ ενω κουναω τη ροδελα και αλλαζει η αναλυση.

πως γινεται κατα λαθος να πατας κοντρολ?:-k

Καταλαθος το παταω ενω κουναω ταυτοχρονα τη ροδελα,οχι μονο του.

Ctrl+T ανοιγει νεο tab πχ.Ε ισως να κουναω κ τη ροδελα εκεινη τη στιγμη που το παταω.
Αυτο εννοω.

Και κοντρολ και ταμπ αλλαζεις μεταξυ ταμπς που ειναι χρησιμο (και στο μσν)

Προς editors.Μια προσωπικη και ισως ανοητη απορια:τα cd που υπαρχουν στην κριτικη σας τα δινουν οι εταιριες ή τα αγοραζετε/κατεβαζετε οι ιδιοι.

στο σάητ γράφουμε για ότι ακούμε. οι εταιρίες δίνουν υλικό αλλά γράφουμε κ για πράγματα που αγοράζουμε