Απορια

Ωρες ωρες σκεφτομαι οτι εκανα μαλακια που δεν πηγα κανα
παιδαγωγικο πλακα πλακα. :stuck_out_tongue:

Eστω και καθηγητης ρε παιδακι μου, γυμνασια, λυκεια, φροντιστηρια, ιδιαιτερα, κατι! :stuck_out_tongue:

Καλλιο αργα παρα ποτε! :smiley:

πως βάζουμε gif για avatar?

το ότι μπαίνουν είναι σίγουρο. υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο resize που πρέπει να γίνει?

εγώ πάντως δεν κατάφερα να βάλω…

είναι αναγκαίο να μπαίνει στα thread για μουσικούς και στις αγγελίες ο κάθε άκυρος που έχει το τάδε μαγαζάκι,να κάνει 2-3 ποστ με τη διαφημησούλα του και μετά να την κάνει;
Δεν γίνεται να γίνει κάτι για αυτό;

Reports παιδες !

καμιά φορά όταν πατάω πάνω σε ένα χρήστη για να δώ το προφιλ του μου βγάζει αυτό:

metalMilitia, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else’s post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

τι παίζει;

λογικα σου συμβαινει στου νεους χρηστες και ειναι συνηθως οταν δεν εχει ενεργοποιηθει ο λογαριασμος τους

πώς αλλάζω αυτό κάτω απ το nick μου, δε το βρίσκω λολ.

παίζουν ρόλο τα infractions?

Ναι…

θα περιμένω απάντηση από moderator :expressionless:

wtf.

οράητ, ζητάω αφαίρεση του μόνιμου πόντου #2, ο οποίος αφορούσε greeklish (!!!) που είχα γράψει χιουμοριστικά σε ένα ποστ, και προφανώς δεν ήταν greeklish_που_έγραψα_σε_10_ποστ_επειδή_αγνοούσα_επιδεικτικά_τους_κανόνες ώστε να δικαιολογεί μόνιμο πόντο, και όχι προσωρινό

και αφαίρεση του μόνιμου πόντου #1, που μπήκε στις 01-09-2008 λόγω σπαμ, και δε θυμάμαι καν τι είχε γίνει.

δε λέω ότι δεν αξίζω όλα τα infractions του κόσμου, ούτε ότι έγινα Γιάννης Πλούταρχος/το καλύτερο παιδί, αλλά μόνιμοι πόντοι για σπαμ τριών χρόνων και για greeklish, ε είναι αστείο.

στείλτε μου ένα ναι ή ένα όχι μέσω πμ, kty.

Mα τι βλακας !! :lol: :stuck_out_tongue:

Οταν ειχα εγω την ιδια απορια, εκανες πλακα τσουτσεκι :!:

Ολα αυτα για να κοτσαρει τη χαζομαρουλα του για nick,ποσο σπασαρχιδας user

πως μπορω να κανω προβολη ενος μεμονωμενου ποστ?

πατας στον αριθμο του διπλα στο κουμπι για το ριπορτ

θενκ γιου μαν! :slight_smile:

γιατι ενω εχω στειλει προσωπικο μηνυμα σε χρηστη στα απεσταλμενα μου λεει 0???

ίσως δεν έχεις τσεκάρει την επιλογή να αποθηκεύονται τα σταλθέντα