Απορια

Και που ειναι ακριβως? Εχω αρχισει να πιστευω οτι τυφλωθηκα.

ή στο thread tools πάνω από το αρχικό ποστ

Με τον Voider τι εγινε? τοχασα?

Στείλε μου pm ή καλύτερα mail και πέσμου εκεί ότι θέλεις, του χρόνου θα ξαναμπώ στο forum. :slight_smile:

Ααα οκ! :slight_smile:
Σε ειδα σε καποια φαση banned, και λεω μηπως εχασα κανα δραμα.

Rocking, για δες λιγο τη συναυλια του Al Di Meola, δεν ειναι 13/11/2015 που τη δινεις στις συναυλιες. αλλά 20/2/2016.
Γμτ!

Το θρεντ του ΠΑΟΚ έκλεισε επειδή…;

Αρδ παντού

Κατά λάθος θα 'γινε, ανοιχτό είναι πάλι.

Θενκς, φτιάξτε τώρα και το site :!:

Πως κανουμε ολο το forum read για να μας πηγαινει παντα στο τελευταιο post?

Yπάρχει τρόπος να αλλάξουμε τον τίτλο δίπλα στο όνομα του χρήστη; Εννοώ τα In search of a label, Cream of the crop, Recording first demo κτλ…

Ναι, νομίζω να κάνεις μερικές χιλιάδες ποστς ακόμα. ;p

Υπάρχει τρόπος να ξαναποκτήσω γράμματα στο γιουζερνηεμ μου?!! :pleading_face:

1 Like

Λίγο που κοίταξα στο google, απ’ότι κατάλαβα είναι auto assigned. Πρέπει να το αλλάξει κάποιος εσωτερικά ή αν μπορεί να δώσει τη δυνατότητα στο χρήστη αν θα φαίνεται ή όχι ( όπως τα badges ).

Υπηρχε παλια η δυνατοτητα να το αλλαξεις μετα απο εναν αριθμο ποστς, αλλα νομιζω μετα το τελευταιο redesign δεν μπορεις να το αλλαξεις.

στα 5000 ποστς αν θυμαμαι καλα…

Οταν εχεις καποιον πλοκντ και ποσταρει σε ενα θρεντ, το θρεντ συνεχιζει να εμφανιζεται στα Latest αλλα οταν μπαινεις να το δεις (για να φυγει απο τη λιστα) δεν εμφανιζεται το ποστ.

Καλο θα ηταν η πλατφορμ να εκανε τελειως ignore τα μυνηματα των πλοκντ χρηστων.

4 Likes

Το να λέει το όνομα του χρήστη μεχρι χθες δεν υπήρχε, ίσως είναι η λύση σε αυτο που λες;

Από χτες τα Youtube video μου βγαίνουν πιο μεγάλα σε μέγεθος απ’ ό,τι ήταν (μάλιστα μόνο το καινούρια, τα παλιότερα είναι ακόμα στο παλιό, μικρό μέγεθος). Μόνο σε 'μένα συμβαίνει αυτό ή άλλαξε κάτι γενικά;

Άλλαξε η γραμματοσειρά σε κανέναν? Στον editor τώρα που γράφω είναι η συνηθισμένη, στα posts φαίνεται σαν Arial?