Μεγάλε μου νταβά, μοναδικέ Τζονβλά

Στο μσν, ενώ μόλις είχα στείλει το Take Hold of The Flame στον john_vla, ακολούθησε ο εξής διάλογος. (ΣΟΡΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ ΛΕΜΕ, ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ)

Michael Andolini di Corleone says:
akou twra thn kaluterh mpanta ever e.
Blackout, I really had a blackout… says:
ok
Blackout, I really had a blackout… says:
tetoia korona kanei kai o singer twn Wastefall, gamath…
Michael Andolini di Corleone says:
HAHAHAHJAHAHHAHAHAHA
Michael Andolini di Corleone says:
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA
Blackout, I really had a blackout… says:
ti? O_O
Michael Andolini di Corleone says:
HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
Blackout, I really had a blackout… says:
ntaksei ennoo se ayto to styl, oxi toso kalh
Blackout, I really had a blackout… says:
o ryche kanei kaliterh alla sto idio style
Blackout, I really had a blackout… says:
px. moiazei san na einai apo mousiko organo ayto to aaaaaaa
Michael Andolini di Corleone says:
HHAHAHAHHAHAHAHAHAHA EKLASA STA GELIA
Blackout, I really had a blackout… says:
y? O_O
Michael Andolini di Corleone says:
sorry alla 8a to balw sto forum ayto

ΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ ΗΤΑΝ ΕΥΦΥΕΣΤΑΤΗ Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Μα σε ένα κομμάτι των Γουέιστφολ ο σίνγκερ κάνει παρόμοια κορόνα :roll: Δε θυμάμαι τώρα σε ποιο αλλά σε κάποιο την κάνει… :roll: Και δεν έκανα καμία σύγκριση, απλά ανέφερα ότι τέτοια κάνει και ο βοκαλιστ των Γουέιστφολ σε ένα κομμάτι :stuck_out_tongue: Δεν είπα ότι είναι καλύτερη, το ίδιο καλή ή χοιρότερη 8) :smiley:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΗ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΖΕΦΤΕ ΜΕ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΛΕΜΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ

Μα δεν είπα ότι είναι το ίδιο καλή! Καθόλου δεν τις σύγκρινα! :stuck_out_tongue:

Μπορείς να τον πλακώσεις στα μπουκέτα…

Δε θέλω να τον πλακώσω γιατί…

  1. Θα του προκαλέσω ζημιά
  2. Θα μου προκαλέσει και αυτός ζημιά και περισσότερη, μιας και είναι μεγαλύτερος και πιο σωματώδης :roll:
  3. Τον αγαπώ και δε μπορώ να τον χτυπήσω :stuck_out_tongue:

Δε θέλω να τον πλακώσω γιατί…

  1. Θα του προκαλέσω ζημιά
  2. Θα μου προκαλέσει και αυτός ζημιά και περισσότερη, μιας και είναι μεγαλύτερος και πιο σωματώδης :roll:
  3. Τον αγαπώ και δε μπορώ να τον χτυπήσω :P[/quote]

Αν δεν μπορείς Γιάννη να του δώσεις μπουκέτα, στείλε του μπουκέτα με λουλούδια, ώστε να επισημοποιηθεί η σχέση σας… Άλλωστε έχει δηλώσει δημοσίως gay…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πέρα από την πλάκα όντως οι Queensryche έχουν επηρεαστεί από τους Westfall, οι οποίο με την σειρά τους είναι οπαδοί των Rainbow, οι οποίοι έχουν κατακλέψει Europe!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
Ο john vla είναι Θεός ότι και να λέτε… Στην ηλικία του όλοι βυζαίνατε… Εκτός από τον Ανδρέα, που χούφτωνε κοριτσάκια…

8O , Mαρτυριάρη , τέτοια λες και με κακοχαρακτηρίζουν μετά :oops:

8O , Mαρτυριάρη , τέτοια λες και με κακοχαρακτηρίζουν μετά :oops:[/quote]

20 χρόνια μετά δεν άλλεξες συνήθειες… Εγώ πάντως το άθλημα το εξασκούσα από τα 8!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

8O , Mαρτυριάρη , τέτοια λες και με κακοχαρακτηρίζουν μετά :oops:[/quote]

20 χρόνια μετά δεν άλλεξες συνήθειες… Εγώ πάντως το άθλημα το εξασκούσα από τα 8!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Ε αφού δεν άλλεξα , πάλι καλά , φαντάσου να αλλαζα κιολας :twisted:

Nαι μωρέ παπάρα αυτό σε πείραξε… Για τον βιασμό που κάνεις καθημερινά στην ορθογραφία θα έπρεπε να τιμωρηθείς με καταναγκαστικά έργα… Να μας αναλύεις καθημερινά τι εννοούσες όταν έγραφες… “Όλοι ξέρουμε τι ρόλο παίζει ο Χάκος”…
Αλήθεια τι ρόλο παίζει ρε…

Ti βιαζω καθημερινα γιατι και η ορθογραφια ειναι γενους θηλυκου , καποιος πρεπει να την βιαζει για να μην μενει παραπονεμενη. Οσο για τον χακο , παιζει οτι ρολο παιζεις και συ :lol:

Ti βιαζω καθημερινα γιατι και η ορθογραφια ειναι γενους θηλυκου , καποιος πρεπει να την βιαζει για να μην μενει παραπονεμενη. Οσο για τον χακο , παιζει οτι ρολο παιζεις και συ :lol:[/quote]

Οφείλω να ομολογήσω ότι ο Χάκος είναι πολύ έξυπνος και όμορφος άνδρας…
Να φανταστείτε ότι για να το γράψω αυτό, του πήρα μόλις 5.000 Ευρώ… Έτσι για να σκάσεις…
Με το σκεπτικό σου η ορθογραφία ασκεί το αρχαιότερο επάγγελμα… Οπότε ο βιασμός της έχει καταντήσει ρουτίνα…

Thank you Τέλης… :slight_smile:

Πάντως πέρα από την πλάκα, οι Wastefall έχουν επηρεαστεί από Queensryche και στο κομμάτι τους Stunned To The World στο 04:12 ο τραγουδιστής κάνει μια γαμάτη κορώνα… Όταν άκουσα το κομμάτι των 'ryche που μου έστειλε ο Unholy η κορόνα του Tate μου θύμισε αυτήν στο Stunned To The World… Και δεν κάνω καμία σύγκριση… Απλά, οι Wastefall είναι επηρεασμένοι από Queensryche…

ΥΓ: Και’γω χουφτώνω κοριτσάκια, κάνω και πισοκολλητά (τα καλύτερα μου) :stuck_out_tongue:

Πισωκολλητά βλέμματα;

Αα nope… κολλήματα… ξέρεις τώρα, ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ το τέτοιο να ακουμπάει τη γκόμενα από πίσω… :twisted:

Πάντως, πάντα κατά λάθος γίνεται… Και από τις 11 γκόμενες στις οποίες το’χω κάνει μόνο οι 2 έχουν ενοχληθεί… :stuck_out_tongue: Δεν πάω και κολλάω επίτηδες, απλά πάω από πίσω σε στριμώγματα και περιμένω άλλους από μπροστά/πίσω να σπρώξουν ώστε να γίνει… :stuck_out_tongue: Ακόμα, εάν κάποια γκόμενα είναι ηλίθια το κάνω επίτηδες… Και αυτή δεν την νοιάζει… Μιλάω για κάποια συγκεκριμένη :stuck_out_tongue:

κοιτα να δεις τι μαθαινεις για τους αντρες και τις σκεψεις τους…απο νωρις στα βασανα να ανακαλυπτουν τροπους πως να χουφτωσουν… :lol: :lol: :lol:

Μπορεί το σύμπαν να είναι περιορισμένο όμως η ανθρώπινη… Μπααα άσ’το πάλι κακία θα πω :lol: :lol: :lol:

John_vla πρέπει να οργανωθείτε, ζήτα από έναν φίλο σου να σε σπρώχνει κάθε φορά που θέλεις ώστε να είσαι εξασφαλισμένος :twisted: :twisted: :twisted:

Hit_the_lights είναι μέχρι να μάθει κανείς να χρησιμοποιεί τα χέρια του…
:stuck_out_tongue:

Καλα εννοειται αυτο…απλα υπαρχουν ανθρωποι που δεν προκειται να μαθουν ποτε να τα χρησιμοποιουν για το μονο λογο οτι και αυτα κινουνται μεσω μυαλου…κατι που μπορει και να λειπει για διακοπες στα Σουρμενα,για να μη πω πιο μακρια… :lol: :lol: :lol: :lol: ειπα εγω κακια τωρα?? 8O 8O

Τώρα έκλεισε το σχολείο και τέρμα τα στριμώγματα. :frowning: Πάντως ακούμπησε 14 διαφορετικές… :twisted: MAZESTIX καλή ιδέα αυτή αλλά θα το καταλάβαιναν άμα γινόταν συνέχεια και έτσι κι αλλιώς τώρα έκλεισαν τα σχολεία :frowning: Όσο για τα χέρια μου μια χαρά έχω μάθει να τα χρησιμοποιώ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

ΥΓ: Δηλαδή την επόμενη χρονιά που θα’μαι 15 θα ακουμπήσει 15 διαφορετικές; :roll: ΜΑΚΑΡΙ! :twisted: