Νεκρός ο Κ. Παπαχρόνης

Τη ζωή του έχασε τα ξημερώματα σε τροχαίο δυστύχημα ο ηθοποιός Κωνσταντίνος Παπαχρόνης. Ο 30χρονος επέβαινε σε μοτοσικλέτα που ενεπλάκη σε τροχαίο με ΙΧ. Ο οδηγός του αυτοκινήτου συνελήφθη.

Το τροχαίο σημειώθηκε τα ξημερώματα στη συμβολή των οδών Αμαλίας και Ξενοφώντος.

Ο Κωνσταντίνος Παπαχρόνης ήταν εκ των πρωταγωνιστών της παράστασης του Εθνικού Θεάτρου «Το ξύπνημα της Άνοιξης».

κρίμα το παιδί… :frowning:

κριμα το παλικαρι,ηταν και μικρος…α ρε,οταν ακουω για θανατους με μηχανες,τρελαινομαι…ο πιο τζαμπα τροπος να ‘‘φυγει’’ καποιος…κριμα κ παλι…

Πολύ κρίμα ρε… RIP…

Το παλικάρι έπαιζε μουσική στους Rockin Bones και μάλιστα είχαν κανονίσει να παίξουν στο Gagarin τον Γενάρη…έμεινα μλκς.

με τον mustaine μοιαζει

κριμας για το παλικαρι …R.I.P

Πολύ κρίμα, καμιά φορά θέλω να πάρω όλες τις μηχανές και να τις κάψω. Καταλαβαίνω ότι ότι δεν φταίνε αυτές. αλλά το παλικάρι και κράνος φορούσε αλλά δεν τον έσωσε.

Άμα τρακάρεις με μηχανή (και μάλιστα σοβαρά), οι πιθανότητες να τη σκαπουλάρεις είναι ελάχιστες.

Εγώ τον είχα γνωρίσει από μια σειρά στο Μέγκα, έπαιζε και ο Μπεγνής, δε θυμάμαι το όνομα…

Πραγματικά κρίμα, και τόσο νέος…

το κρανος δεν κανει τιποτα

γιατι αν πηγαινεις με 140 και φας σαβουρα μονο το κεφαλι θα χτυπησεις?

βασικα παιζει αν ειναι το μονο που θα μεινει:(:-s

RIP…
Αφήστε τις αναλύσεις μωρέ,ας γράψουν όσοι οδηγούν μηχανή ξέρω γω:(

Κριμα το παληκαρι! :frowning:
Και εγω οδηγαω παπακι και δεν ειναι καθολου δυσκολο να συμβει μια στραβη.

γραφω επειδη εχω παπι…

και με εμπειρια απο μπολικες σουπες…

:wink::frowning:

R.I.P

Γενικώς με την μηχανή θελει μεγάλη προσοχή…:wink:

Ενα θανατηφορο ατυχημα με μηχανη αν το παθαινες με τις ιδιες συνθηκες αλλα με αυτοκινητο παιζει να μην παθεις ουτε γρατσουνια. Ειναι σκοτωστρες τα ατιμα.

Από τους αγαπημένους μου ηθοποιούς…στεναχωρήθηκα πάρα πολύ όταν το έμαθα.
:(:(:(:(:(:(:frowning:
η ζωή είναι γεμάτη αδικίες…

Κριμας, νεο παληκαρι…Και καλος ηθοποιος.

εγώ πρώτη φορά είδα τον ηθοποίο να τον αναφέρετε σε αυτό εδώ το θρεντ χθες. αλλά το βράδυ που πήγα στο Metro live παίζανε κάποιοι τύποι και του αφιερώσανε ένα κομμάτι. Λες να ήταν αυτοί?? Ιδέα δεν έχω ποιό ήταν το όνομα του γκρουπ, αλλά κάποια σχέση πρέπει να είχαν με τον χώρο της ηθοποιίας, άσε που είχαν και καλεσμένους κάτι καζούληδες, τσακνήδες, κίτρινα ποδήλατα, μαχαιρίτσες κλπ κλπ γνωστούς και ανεβαιναν και τραγουδούσαν και αυτοί.(ωραίες διασκευές σε acdc- deep purple - SRV κλπ κλπ)

rip

σε εναν απο τους λιγους ροκαδες ηθοποιους μας!