Βλέπουν οι γυναίκες τσόντες?

Λοιπόν, ένα από τα προαιώνια εναγώνια ερωτήματα που βασανίζουν τους άντρες μαζί με τα “τι είναι ο άνθρωπος?” “τι είναι το ζουμί του?” “ποτς γκένεν οι ψήστες στα goody’s να μη χάνουν παραγγελία?” και άλλα τέτοια ανάλογα…

Ψηφάτε λοιπόν.
Και -εννοείται- οι κοπελιές ευπρόσδεκτες στο πανηγυράκι. Άλλο να λέμε εμείς την κάλτσα μας, και άλλο η γνώση από πρώτο χέρι…

Οδηγίες προς ναυτιλευομένους:

[B]1) Μη το κάνουμε μπ***δέλο και αρχίσουμε να ποστάρουμε φώτος από τσόντες. Αφήστε που δε σας παίρνει άμα πιάσω εγώ τη συλλογή μου… 8)

  1. Άμα καμιά κοπέλα ποστάρει εδω μέσα και μετα έχουμε φαινόμενα “περίεργα” σαν αυτό το ποστ στο θρεντ με τα ποδαράκια, πατάτε ελεύθερα ριπόρτ. Πάνω-κάτω όλοι ξέρουμε ποιός είναι οικείος με ποιόν…

  2. ΕΝΝΟΕιΤΑΙ ότι δεν θέλουμε να γίνει το θρεντ χώρος που θα λέμε “Τάκη δες το <τα στητά καπούλια της Λαίδης Μπλου>”. Υπάρχουν άλλα fora γι αυτή τη δουλειά…
    [/B]

και κάτι τελευταίο…

[SIZE=“5”]ΠΡΟΛΑΒΑ!!![/SIZE]:p:p:p:p

Νομιζω πως…βλεπουν…Βλιδινγκ μην το παμε κοντρα σε συλλογες, σε ριχνωωω!!:lol::lol::lol::lol:

Σοβαρα τωρα, εγω πιστευω οτι αρκετες βλεπουν…:smiley:

[SIZE=“7”]ΠΡΟΛΑΒΑΑΑΑΑ[/SIZE]

Θα κανω ενα καλο ποστ μολις ξεβαρεθω!

επισης βλεπουν γκει τσοντες οπως οι αντρες λεσβιακες?

σωστό το εισαγωγικό ποστ. να κρατηθεί το ύφος παρακαλώ

Φυσικά και βλεπουν…Αλλο αν δεν το παραδεχονται…:!::lol:

Y.Γ προλαβα…:smiley:

Αντιγράφει το δικό μου στο πολ Βυζιά vs Κώλοι! :stuck_out_tongue:
Πάλι δάσκαλος βγήκα! :smiley:

on topic: πιστεύω ότι ότι αρκετές βλέπουν, το 90% έχει δει έστω και μία φορά αλλά καμία δεν το παραδέχεται.
Εκτος απ την Αρελδια που τ χει καμάρι! :lol:

Ένα πραγματικά συγκλονιστικό ερώτημα αναζητά αγωνιωδώς απάντηση! :lol:

Νομίζω ότι οι περισσότερες δεν βλέπουν γι αυτό και πρέπει να τους τα μαθαίνουμε εμείς…

H δικια μου βλεπει παντως. :stuck_out_tongue:

Πάρτε και το πολλ! :lol:

Ω ωραια απορια…

Νομιζω οτι δεν βλεπουν παρ’όλα αυτα…πιστευω οτι μια γυναικα θα δει μια τσοντα οχι τοσο για να φτιαχτει οσο για την πλακα της…:-s

μιλαω χωρις να βαζω εμενα στις γυναικες διοτι υπαρχει αποδειξη του αν βλεπω ή οχι:D

αυτό :smiley:

Και εσύ και η Αρέλδια είστε τα είδωλά μου, πώς να το κάνουμε!!! :lol:

:pλοιπον

ειναι σιγουρο οτι βλεπουν αισθησιακες ταινιες πικαντικου περιεχομενου αλλα ως taboo(να το αυριανο θεμα) δεν το παραδεχονται

βεβαια δεν ειναι τοσο κολλημενες οσοι οι ανδρες
δεν θα κατσουν να δουν δηλαδη το προγραμμα να βρουν ποτε παιζει εμμανουελα…:smiley:

επειτα οι ανδρες το κανουν και ομαδικως για χαβαλε ενω οι γυναικες κυριως μονες τους:p

Eννοειται πως βλεπουν… μπορει στην αρχη να αρχιζουν τα μα μου…αλλα χαλαρα μετα αραζουν να δουν…ασε που παιρνουν και ιδεες…

Φυσικά.
Το θέμα είναι αν κάνουν αυτά που βλέπουν.:stuck_out_tongue:

Εγω νομιζω πως οι γυναικες που βλεπουν τσοντες ειναι ελαχιστες…Δε ξερω μου φαινεται και ψιλοφυσιολογικο καπως απο καποια αποψη…Γιατι αν σκεφτουμε εμας στην ηλικια των 15-16 χρονων που καθομασταν στο σχολειο και ανταλαζαμε τσοντες και σχολιαζαμε διαφορα σκηνικα δεν νομιζω να γινοταν κατι τετοιο απ τη μερια των κοριτσιων…Και ουτε νομιζω οτι υπαρχουν πολλες γυναικες που λενε ‘‘χμ κατσε εχω κ@υλες κατσε να βαλω μια τσοντα να μ@λ@κιστω’’…:wink:

Γιατι ομως συμβαινει αυτο???:-k

Ναι ρεεεεε συυυ! Απο που θα μαθω ρε γαμω το?!:lol:

ειπαμε παιζει πολυ και το ταμπου!!!

αυτα κανεις με τους φιλους σου? και σου παν οτι ειναι φυσιολογικο?

Που να δείς και περιστατικά τύπου “βγάζουμε μπλούζες - μένουμε με σουτιέν και καβαλάμε η μία την άλλη” :lol::lol::lol:

Ρε είναι χειρότερες απο μας!