Δείξε Μου Την Επιφάνεια Εργασίας Σου

ααααρρρρργγγγγγ…ααααρρργγγ…πειτε ρε

[B]Radical[/B] θεϊκή η εικόνα…!!
μήπως έχεις κανένα λινκ?

ρε θα μου πει κανεις ή να αρχίσω τις μπουνιες?

Το βρήκα από [U]εδώ[/U]…
Είναι το site του banky… Βρετανός καλλιτέχνης του street art και δουλεύει με graffiti και stencils. Έχει τρομερές εικόνες με πολιτικοποιημένη σάτιρα…

Απλό είναι ρε συ alex…
Είσαι στην επιφάνεια εργασίας σου και πατάς print screen (το κουμπί λέει πάνω PrtScn σε μένα τουλάχιστον) και μετά πας στο paint και πατάς paste. Αυτόματα έχεις το desktop σου σε εικόνα. Την σώζεις και μετά την ανεβάζεις όπως τις υπόλοιπες φωτό…

(sorry για το double post…)

link για την εικονα πλιιιιζ! :slight_smile:

ευχαριστώ…την έχω χώσει ήδη…!! :slight_smile:

ρε δεν υπάρχει εικονίδιο print screen ,τι κάνω?

wtf…ακριβως το ιδιο εχω…και το βλεπω και λεω ποτε το ποσταρα? :stuck_out_tongue:

8)8)

Courtesy of you, sir.

Δεν γίνεται ρε συ να μην έχεις… όλα τα πληκτρολόγια έχουν… είναι πάνω δεξιά…

Ψάξε λίγο το πληκτρολόγιο σου και θα το βρείς…

Ρε Radical, δεν κατάλαβες; Αυτός ψάχνει το Print Screen στην επιφάνεια εργασίας.

Alex, πας στο Control Panel, μετά στο Performance and Maintenance και βουαλά, θα το βρεις εκεί.

αμα ειναι laptop δες μπας και πρεπει να πατησεις τιποτα Fn κουμπια

Όντως… δεν είδα ότι ψάχνει εικονίδιο Print Screen:lol::lol:!!

alex αν δεν βγάζεις άκρη ρε συ, βγάλ’το απλά μια φωτογραφία και ανέβασε την να τελειώνουμε:D…

ρε σεις το βρήκα το παταώ (δεν γινεται τπτ) ανοιγω την ζωραφική και τι κάνω μετα?

Ρε κάνε αυτό που σου είπα. Control Panel και μετά Performance and Maintenance.

to grafeiw sta elinika?!

Πφφφφ. Άντε. Πίνακας Ελέγχου και μετά Απόδοση και Συντήρηση.

πωωω μ σπάει τα νευρα(τωρα καταλαβαίνω πως νιώθετε οταν πολυλογώ),ρε δεν υπάρχει απόδοση και συντήρηση στον πίνακα ελένχου.

Ναι ε; Χμμ. Τότε δοκίμασε το άλλο. Πάτα δεξί κλικ στην επιφάνεια εργασίας, μετά πάτα ιδιότητες και εκεί που λέει διαχείριση συσκευών ή κάτι τέτοιο (device manager στ’ αγγλικά) πάτα τεχνικό υλικό ή κάτι τέτοιο (hardware στ’ αγγλικά). Ε δεν παίζει να μη βρεις άκρη.