Δείξε Μου Την Επιφάνεια Εργασίας Σου

ρε ανθρωπε πατα το prt οπως πριν,ανοιξε την ζωγραφικη και πατα ctrl-v ή πανε επεξεργασια–>επικολληση

ρε συ τι πισι χρησιμοποιείς ? παταω δεξι κλικ στην επιφάνεια και δεν έχει ‘ιδιότητες’

Δεν υπάρχει περίπτωση. Σε όλα τα πισί έχει ιδιότητες. Μάλλον έχεις κάνει κάποια μαλακία και τις έχεις σβήσει.

μλκς δεν γίνεται είστε αχρυσοι(:p:D) έχω που προσπαθώ ποσοι ώρα,αφήστε το

χαχαχα:lol::lol: δεν μπορει γιατι αν προσπαθουσα να κατασρτστρέψω κατι που δεν ξέρω μπορεί να χάλαγε ο πισι πριν τον αγγιξω καν

επικολληση στη ζωγραφικη πατησες οπως σου ειπα??

σε εναν φιλο μου λεει εξατομικευση αντι για ιδιοτητες αλλα δεν ξερω παρακατω

Α περίμενε! Τώρα θυμήθηκα κι άλλον τρόπο: αν πας στο Ο Υπολογιστής Μου, πατήσεις Αναζήτηση και χτυπήσεις “εκτύπωση εικόνας”, θα σου βγάλει αποτέλεσμα από σκληρό δίσκο που θα λέει κάτι σαν “paint print tutorial” και θα έχει αναλυτικές οδηγίες για το πώς να το κάνεις στο σύστημά σου.

ναι λέει εξηταυμικευση μετα τι κάνω?

επικόληση δεν την βρίσκω.

Μλκ μου δε μπορεί!!!

Κάνε αυτό που σου λέω ρε.

πατα το prt οπως πριν και στη ζωγραφικη πατα ctrl και v απο το πληκτρολογιο

απο την εξατομικευση δεν ξερω

οοοο θα βαρέσω τον υολογιστή δεν μπορρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω αρρρργγγγγ,θα παρω αλλο πισι που έχει ιδιοτητες,αφήστε το μην σας πεδαιυω.

κάνω αυτο που λέι ο JTN και δεν γίνεται τπτ

εχεις πατημενο το ctrl και πατας v

ή αλλιως

Α γειά σου, αυτό να κάνεις.

Αρκεί να χεις πάντα στο μυαλό σου βέβαια ότι για να πάρεις πισί που έχει ιδιότητες πρέπει να σταματήσεις να χρησιμοποιείς το παλιό πισί (να το καταργήσεις τέλος πάντων) για τουλάχιστον έξι μήνες.

Αλλά φαντάζομαι ότι αυτό το ήξερες ήδη, παραείναι στοιχειώδες.

Έτσι δεν είναι;

ε? τι ενοείς?

Καλά, χαζός είσαι; Τί δεν καταλαβαίνεις;

Είναι θέμα απόδοσης του καινούριου πισί ρε άνθρωπε. Αυτού με τις ιδιότητες που λέγαμε. Για να είναι σωστή η απόδοση πρέπει να μην έχει χρησιμοποιηθεί στην ίδια θέση άλλο πισί για έξι μήνες.

Ότι θα ήθελε τόση προσπάθεια για ένα print screen δεν θα το περίμενα…

Λοιπόν δες [U]εδώ[/U] βήμα προς βήμα από το youtube… (σε παρακαλώ πες με ότι ξέρεις αγγλικά[-o<[-o<)

Αν και πάλι δεν μπορείς βρες έναν φίλο σου που να ξέρει να έρθει σπίτι σου να το κάνει…

οχι εγω λέω να έχει ιδιοτητες οταν κάνω δεξι κλικ στην επιφάνεια εργασίας,