Δείξε Μου Την Επιφάνεια Εργασίας Σου

οκ το είδα ξέρω και αγγλικα απεστα,αλλα ο πισι μου είναι διαφορετικό απο αυτο του γιουτουμπ,δηλαδη η ζωγραφική είναι αλλιώς

fixed

ναι βέβαι σας είδαμε και σας τους δυο εξυπνακηδες (οχι εσυ JTN ουτε βαβεφ),που τα εξυγείτε τόσο καλά,που τα πιάνουν μέχρι και οι χαζοί

αν θες κατεβασε το teamviewer να χειριστω εγω το pc σου

τι λες ρε θα με ληστέψεις

Ναι, κι εγώ αυτό εννοώ. Ως γνωστόν, τα τεχνικά χαρακτηριστικά του κάθε συστήματος είναι θέμα πισί.

Άλλαξε πισί. Πέτα αυτό που έχεις και βάλε ένα σωστό σε έξι μήνες.

Ο υπολογιστής σου είναι κάπως έτσι??

Μήπως να ξανασκεφτείς την ιδέα μου να το βγάλεις μια φωτογραφία με μια μηχανή ή το κινητό σου να τελειώνεις?

και όμως μπορεί :lol2::lol2:


έτσι και γίνει καμιά αποκάλυψη βλέπω να πέφτουν αυτοκτονίες εδώ μέσα…:lol:

επειδή το έχω κάνει πολλές φόρες σε άλλους υπολογιστές και τα εχω καταφέρει μια χαρά, σας λεω οτι παίζει να μην μπορεί να γίνει στο pc του όπως δεν γίνεται και στο δικο μου…:!:

μετα θα ρωταει πως βαζεις την εικονα απο το κινητο στο πισι

βρες την εικονα στο ιντερνετ και βαλ την

πάτρε τρεια απο μένα κυριοι:D

[B]ειμαι κάλος[/B]

αντε το παρτε, το εκανες λαθος απο βιασυνη .το τρια πως το εγραψες με ει ???

[B]εντιτ[/B] ελπιζω να ξερεις οτι μπορεις να γραψεις με γραμματοσειρες στη ζωγραφικη αντι να χρησιμοποιεις πινελο

μιλάμε για ιστορικές στιγμές…

μλκ κλαίω από τα γέλια:lol3::lol3:

ρισπεχτ στον άλεξ που τελικά τα κατάφερε έστω και μέσω φωτογραφίας:bow::respect:

ναι ρε πουτση μου νικησα τα καταφερα,τωρα ανοιχτε το.

ρε το τρια πήγα να το γράπσω με ι αλλα μετα μπερδευτικα

αυτό που έγραψε το διαβάσατε…?

είμαι ενα βήμα πριν πέσουν τα μάγουλα μου από το γέλιο…

Ε ρε φίλε ορίστε τώρα, εγώ φταίω που δεν μπορούσα να σε βοηθήσω; Πού να ξερα εγώ ότι έχεις Mac και όχι Ubuntu στο πισί; Μου το είπες; Αυτά που σου έλεγα μόνο στο δικό σου πισί δεν μπορούν να εφαρμοστούν.

μη με κανεις να βρω ολα τα ποστ σου, παντου με ει το γραφεις

αααα και νόμιζα οτι μου κάνατε πλάκα

Εμένα γιατί με φαίνεται για HP Laptop και με windows 7:-k??