Δείξε Μου Την Επιφάνεια Εργασίας Σου

έχω να ποστάρω κανά χρόνο σ’αυτό το θέμα. Από τότε άλλαξα λάπτοπ και λειτουργικό οπότε σήμερα είμαστε κάπως έτσι:

Δε ζαλίζεσαι?

όχι γιατί; Έχω βάλει και χειρότερα τριπαρίσματα, μάλλον συνήθισα.

η γκριζα διαφημιση στο ροκινγκ με την ανοιχτη καρτελιτσα κατω αριστερα :stuck_out_tongue:

δεν το είχα παρατηρήσει :roll: όλοι μας όμως το έχουμε :stuck_out_tongue:

Τι στον πουτσο,μονο εγω εχω ντεσκτοπ γεματο εικονιδια και με το ζορι φαινεται το μπακγκραουντ?

και εγω. τώρα το καθάρισα για να δείξω την αλμπουμαρα:p

Αφού μόνο εσύ κάνεις σα γκόμενα που γεμίζει το ντεσκτοπ με μαλακίες και δεν έχει ιδέα τι πάει να πει “Φάκελος”.

ρε τραβα στα γιδια γιατι εχουν γεμισει τα βυζια τους γαλα να πουμε.

Α, τράβα στη μάνα σου ρε. Πέτσωσε το γάλα.

Είχα βρει το φόντο πριν στήσω το PC :stuck_out_tongue:

Κρίμσον, εγώ θέλω να σταθώ στο “καλύτεροι δίσκοι 2012”…Είναι κάτι σαν το “Αθάνατες Επιλογές vol. 2” ή σαν το “Διάφορα #1”, ας πούμε;

μπραβο σας πάντως τακτοποιημενα ολα… εμενα ειναι εικονίδια και λιγο φοτνο απο πισω…

[SPOILER]

[/SPOILER]
αυτο ειναι windows 8 η το εχεις κανει το desktop σου ετσι με καποιο προγραμματακι?

ελενα, εγω θέλω να σταθώ εξω απο καμιά εκκλησία να βγάλω κανένα ευρο.

σε άλλα νέα, ναι είναι οι καλύτεροι δίσκοι του [B]2012[/B] By crimson_idol. και αφου ειναι By crimson_idol, είναι όντως οι [B]ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ[/B].!!!

με καλύτερο όλων…

[B]Anglagard - Viljans Oga [/B]

windows 7 είναι απλά έχω βάλει το rainmeter. είναι προγραμματάκι (ελαφρύ) που μπορείς να βάλεις διάφορα gudget (καιρός, σημειωματάριο κλπ) ανάλογα με το skin που θες (μπορείς να κάνεις και συνδυασμό).