Δείξε Μου Την Επιφάνεια Εργασίας Σου

^ Μου υπενθύμισες να αλλάξω χρώμα(μαύρο) και στην taskbar/παράθυρα

Ποιό skin έχεις?
Όσο το κοιτάω τόσο πιο πολύ μου αρέσει

Και για να μη νομίζεις ότι δεν τα πιάνω τα αστεία σου, εγώ το 'πιασα και ήταν και καλό. :lol: Το πως τα συνδυάζεις όλα, με εκπλήσσει!

“[I]By crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol [B]By[/B] crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol [SIZE=“3”]By[/SIZE] crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol By crimson_idol [B][SIZE=“2”]By[/SIZE][/B] crimson_idol [SIZE=“3”][B]By[/B][/SIZE] crimson_idol [/I]” :lol::lol::lol::lol::lol3::lol3:

το taskbar είναι μαύρο από την εξατομίκευση των windows. τα εικονίδια (ώρα, καιρός, δίσκοι) είναι από το skin “serenity” του rainmeter

αυτα τα φρου φρου με καιρους,ρολογια,ημερομηνιες,θερμοκρασιες τροφοδοτικου,χωρητικοτητα σκληρου,ημερολογια,νοουτμπουκς και αλλα τετοια τα ειχα βαλει και εγω καποτε.

πλακα ειχαν αλλα μετα ειδα οτι ηταν εντελως αχρηστα γιατι δε ηταν ποτε αναγκαια και τα εσβησα ολα για να μη τρωει ραμ

:roll:

[SPOILER][/SPOILER]

Έχουμε ραμ για ξόδεμα τώρα:!:

Δεν μπόρεσα να αντισταθώ, με υπερέβαινε.
Btw τα μικρά δίνονται, λέει.

4 εικονίδια έχω μόνο. το ντέσκτοπ μου είναι πεντακάθαρο.
Έχω shortcuts τις εργασίες/projects που δουλεύω/διαβάζω το εκάστοτε διάστημα, οπότε κάνω αμάν να είναι άδειο. Στις καλές εποχές έχω μόνο το recycle bin.

Καλοκαιράκι χαρούμενα χρωματάκια να φτιάχνει η ποτάνα η διάθεση:

Full ανάλυση

Πώς το καταφέρνετε αυτό το μαγικό με την τόσο καθαρή και μη φορτωμένη οθόνη? :-s Εδώ κάνω αμάν να δω λίγο φόντο…

Προσωπικά έχω κόλλημα με την οργάνωση στο pc. Πού να δεις και τις φωτογραφίες μου και τη μουσική μου να φρικάρεις :stuck_out_tongue:

Χαχα, ωραίος. Κι εγώ με την οργάνωση γενικά, αλλά στο pc γίνεται τέτοιος πανικός που πριν καν ξεκινήσω την όποια προσπάθεια, τα παρατάω. :confused:

Ωραιο αυτο. Τι ειναι?

Vania Zouravliov

ΙΔΟΥ!

Βόσπορος, Μάρτιος 2013

Wow μια καθαρή επιφάνεια εργασίας

RIP Summer 2013.

για να βλέπω τα τοπία το κάνω. μόλις πατήσω το πόδι μου Ιρλανδία, μέχρι και ο κάδος ανακύκλωσης θα πάρει πόδι.

Τελικά με αυτά που βλέπω εδω μέσα , κατάλαβα πως δεν χρειάζονται εικονίδια τυπου Library , Chrome , Mozila , Dota… (και αφού εχω τα βασικά κάτω)

Ωραίο αποτέλεσμα :smiley:

[SPOILER]

[/SPOILER]