Πρωτοφανή επεισόδια στο κέντρο της Αθήνας

Συναυλια SHINING .Εχει και διαφανα κρινα την ιδια μερα αλλα εγω λεω να στηριξω τους blackades.

Οι προσβολές χρησιμοποιούνται για να μειώσουν και να υποβαθμίσουν κάποιον, δεν έκανα κάτι από τα δυο.
Τα ποστς του τύπου είναι προσβολές πρώτα απ’ όλα στην νοημοσύνη μου και δεύτερον στο ήθος μου, και δεν διαμαρτύρομαι.

Αν εσυ δεν θεωρεις αξιο το λαο, κι ο λαος να σαι σιγουρος δεν σε θεωρει αξιο να υπαρχει…
Οσο για την υπογραφη σου, στην περιπτωση σου δεν υπαρχει βιβλιο…

damnation δεν νομιζω πως εχουμε φτασει σε σημειο να ειναι αναγκαιος στρατιωτικος νομος!! μην υπερβαλλουμε… σκηνη να κυνηγαει στρατιωτης ταραξιες θα μπορουσε να μπει σε ιταλικη κωμωδια του 60…
και επιπλεον ειναι τρομερα επιφοβο

Το ειδα ρε γαμωτο το παλικαρι… Δεν καταλαβα τοτε τι ακριβως ειχε γινει γιατι ειχα πανικοβληθει καπως αλλα μολις γυρισα σπιτι και ακουσα ειδησεις φρικαρα
Εδω μια γιαγια χτυπησαν γιατι φορουσε μαντιλι στο κεφαλι και νομισαν οτι ειναι “κουκουλοφορος”:lol:

Αυτο φωναζω τοσο καιρο.Εχουμε ξεφυγει λεμε.Λες και εχουμε πολεμο.Και 150 αστυνομικους εχουμε στο νοσοκομειο και κομμενα δαχτυλα απο μολοτωφ.Δεν το λεω για να κανω συμψηφισμο το λεω για να τονισω οτι ξεφυγαμε απο τις 6 δεκεμβριου και μετα επικινδυνα.Νομιζω ολοι συμφωνουμε σε αυτο.Και το περιεργο ειναι οτι υπαρχει στην πλειοψηφια μια υγειης κοινη γνωμη που εχει ομοψυχια παντα οι στο τελος υπερτερει ο νομος των ηλιθιων και των ακραιων.

Παρτε το χαμπαρι γαμω το κερατο μου,ο οπλεμος και η βια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ.Κι οποιος πιστευει το αντιθετο ειναι αξιος της μοιρας του.

haliseco, κατά τη γνώμη σου σε ποιές περιπτώσεις είναι αναγκαίος ο στρατιωτικός νομος;

Ρωτάω γιατί βάσει διατύπωσης μου φαίνεται ότι αυτό που λες είναι ότι “δεν είναι ακόμα ώρα για στρατιωτικό νομο”.

Πως κοβεται ενα δακτυλο απο μολοτωφ???:-k

Οταν χτυπας πολιτη που εμφανως φερει σημαδια τραυματισμου (γαζες), μολις μαλιστα βγαινει απο κλινικη, για μενα μονο με ναζιστικου τυπου τακτικες ομοιαζει. Αυτη ειναι η ελληνικη αστυνομια. Ξεκαθαρα. Οποιος δε το καταλαβαινει ας κλειστει στον γυαλινο πυργο που μενει και ας συνεχισει την (μικροαστικη) ζωουλα του. [-X

Οταν η πολιτικη τους ομως χρησιμοποιει βια δεν φτανει να απαντησω με φωνουλες, παλαμακια και φυλλαδια… Δεν θα με δειξουν καν τα καναλια για να με δει ο υπολοιπος κοσμος… Μπορει να με βρισουν βεβαια αρκετοι αλλα θα με εχουν δει. Καποιοι σιγουρα θα με ακολουθησουν την επομενη. Τι ειμαι εγω? Ο μαλακας που θα δολοφονουν και θα δερνουν οι μπατσοι και εγω θα διαμαρτυρομαι μονο με ποστ στο ροκινγκ.gr???

η ημιμαθεια ειναι πιο επικινδυνη απο την αμαθεια. ΜΑλλον θα μιλα για τον αστυνομικο που εξεραγει μια χειροβομβιδα κροτου -λαμψης στα χερια του και ακρωτηριαστηκαν καποιο/α δαχτυλο/α του.

σε καμια περιπτωση!!!

(εκτος νταξει εννοειται απο περιπτωση πολεμου ξερω γω, πολιορκιας κτλ )

δεν ξερω τι καταλαβες αλλα δεν ειναι αυτο που νομιζεις:p

Ως αμυνα ενταξει,εκει συμφωνω.Γι’αλλους πηγαινε αυτο.

“χαστουκια” επειδη δεν γουσταρεις την γνωμη του, πολυ “δημοκρατικο” για ενα ατομο σαν και εσενα που συνεχεια κανεις λογο για δημοκρατια… “ΑΥΤΙΣΤΙΚΟ” --> καθολου προσβλητικο και μειωτικο…

Τα ποστ του ΝΑΙ ειναι ακραια ως ιδεες αλλα δεν ειναι τπτ λιγοτερο και τπτ περισσοτερο απο γνωμες… περι ηθους και νοημοσυνης δεν θα ανοιξω κουβεντα γιατι σε αυτα τα τοπικ εδω και ενα μηνα ειναι ειδη υπο εξαφανιση μερικες φορες… κακως ασχοληθηκα, για μια προσβολη που δεν αφορουσε εμενα αμεσα, αλλα σαν χρηστη του φορουμ και συντελεστη του site με ενοχλησε εμμεσα…

Καλη συνεχεια:)

Για τεκμηρίωσε σε ποιούς και για τι.

Ρε δαμνάτιον είσαι Θεός ρε! Όχι γκλοπιά, ξύλο και απο τα μαλλια, να γυαλίσει την άσφαλτο, ούστ παλιοκατσίκα. Και λίγοι φάγαν ξύλο, περισσότεροι έπρεπε να φάνε, αυτο ήταν αναμενόμενο, κάτσε στο σπίτι σου δες μενεγάκι τι θές και πάς στο κέντρο.

Να δούμε τις επόμενες μέρες, πόσοι καημένοι θα βγούν στα κανάλια να λένε, αχ το χεράκι μου, άχ το ποδαράκι μου.

Just to clarify. :slight_smile:

Σε οποιον μιλαει για χουντα κλπ,να που.Αλλα δεν εχουν ζησει τιποτα απ’αυτες τις εποχες να δουν τι εστι αλμυρο φιστικι.

Και επειδη ειναι μαλακοπιτουρας και εξεραγει τι να κανουμε…:lol: