Πρωτοφανή επεισόδια στο κέντρο της Αθήνας

Ναι, συγγνώμη που δεν έχω δημοκρατική συμπεριφορά σε τύπο που μου λέει ανοιχτά “τι μαλάκες είμαστε, έπρεπε να 'χουμε χούντα” και βρίζει την κοπέλα που διαμαρτυρόταν στους μπάτσους.

Ξανατονίζω,
“Οι προσβολές χρησιμοποιούνται για να μειώσουν και να υποβαθμίσουν κάποιον, δεν έκανα κάτι από τα δυο.” Πιάστο, είναι αρκετά εύκολο.

Δεν ειπα αυτο.Και για να ξεκαθαρισω και για αυτο το ζητημα γιατι μερικοι ανεγκεφαλοι μπορει να με περασουν για φασιστα η ακραιο οπως ετσι περασαν η μαλλον τους πιπιλισαν το μυαλο καποιοι για τον καρατζαφερη οτι ταχα ειναι ακραιος και φασιστας.Για μενα το καλυτερο πολιτευμα ειναι η δημοκρατια και πιο σαφης η δημο-κρατια στην οποια εφαρμοζονται οι νομοι.Γιατι αν εχουμε νομους που δεν τους εφαρμοζουμε τοτε μονο χωρο πιανουν.

Η αλλη παει στον μπατσο και τον ρωτα που ειναι τα διακριτικα που ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ πρεπει να φερει καθε αστυνομικο οργανο. Ακολουθως τον καταγγελει και τον απειλει με μηνυση. Και καλα κανει. ΚΑΘΕ ΠΟΛΙΤΗΣ εχει ως υποχρεωση να κρινει τους υπαλληλους του κρατους, τους οποιους μαλιστα πληρωνει μεσω της φορολογιας.

Στην τελικη, αν θεωρεις οτι η “αλλη που διαταζει” ενεργει παρανομα, να σε ρωτησω. Τι ειναι πιο επικινδυνο. Η παρανομια του πολιτη ή η παρανομια ενος θεσμικου οργανου του ελληνικου κρατους, που στη συγκεκριμενη περιπτωση παραβιαζει τον νομο περι διακριτικων? Το 1981 οταν 2 ΜΑΤΑΤΖΗΔΕΣ δολοφονησαν 2 νεους ανθρωπους, δεν μπορεσαν να τους βρουν ποτε ακριβως λογω αυτης της καθιερωμενης τακτικης της μη εμφανισης διακριτικων. Τακτικη που προφανως στηριζεται σε ανωθεν εντολες.

εντιτ : και επιεδη μονο σου προδιδεσαι, η κλασικες καραμελες “¨Θολοκουλτουρα”, “Θολολουλτουριαρηδες” κλπ, μονο σε ενα συγκεκριμενο πολιτικο χωρο ακουγονται συνεχως. Διαβαζεις και Στοκο??? Τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια εχω να πω εγω.

Η παράνοια στο ροκινγκ, πως να τρελαθείτε σε λίγα λεπτά.
Παιδιά όποιος παλιομαλάκας τολμήσει να κυκλοφορήσει στο δρόμο αύριο θα του σπάσω εγώ προσωπικά τα μούτρα ε.

Μπορει να μην σου αρεσει να σε χαρακτηριζουν φασιστα αλλα μεσα απο τα λογια σου αυτο καταλαβαινουν οι περισσοτεροι…

Κοιτα και ο κατατζαφερης δημοσια, αρνειται τον χαρακτηρισμο “φασιστας”, και ενοχλειται μαλιστα. Ε ρε ομοιοτητες. #-o

Τρομάζω με μερικές απόψεις εδώ μέσα.

Κατά τ’ άλλα, πρέπει να κουβαλάς πολλά κιλά ΑΡΧΙΔΙΑ για να πλακώσεις μια γριούλα.

Και μετά αναρωτιούνται γιατί φεύγουν σφαίρες προς τους μπάτσους. Πράγματι, εύλογο το ερώτημα.

Στοιχημα οτι κατι τετοιοι σε περιπτωση πολεμου μερικοι θα κανανε τις κοτες πρωτοι απ’ολους.

και εγώ:(
τα έχω διαβασει όλα από την αρχή και απλά δεν μπορώ να πω τίποτα.


Now playing: Edguy - Under the Moon
via FoxyTunes

Εχω ακουσει πως σε οποιονδηποτε χρυσαυγιτη ή νεοναζι κλπ κλπ (και γνωστος σου να ειναι) και τον ρωτησεις εισαι “τετοιος” σχεδον ολοι “Οχι” θα απαντησουν… Σε αντιθεση με ΚΝιτες, Συνασπιστες, Αντιφες κλπ κλπ:!:

Εγω να δείς πόσο τρομάζω, κρίμα είναι και νέα παιδιά τα περισσότερα, με χνούδι και με τα λεφτα του μπαμπα.

παντως οι χαρακτηρισμοι μπορουσαν να λειπουν…υπαρχουν πολλες μορφες φασισμου ,η μη ανοχη της διαφορετικης αποψης ειναι μια απο αυτη, ανεξαρτητα απο το ποσο γελοια σου φαινεται

Παρολο που μολις εγινε αυτο το γεγονος σκεφτηκα οτι ηταν μαλακια απο την αλλη σκεφτηκα πως τωρα αντε να ξανακανουν μαλακια οι μπατσοι προς τους πολιτες… Ελα που μονο κοπρια εχουν ομως στο κεφαλι τους…:frowning:

Κλεινω με αυτο και παω να συνεχισω την πτυχιακη μου.Το θλιβερο συμπερασμα ειναι σε αυτους τους χαλαιπους καιρους πως φτασανε καποιοι να θεωρουν φασισμο την τηρηση των νομων και την εφαρμογη τους ,να χαρακτηριζεται καποιος φασιστας γιατι λεει την αποψη του που την βασιζει σε καποια επειχηρηματολογια και να θεωρειτε προοδευτικος ο κουφιοκεφαλακης ο οποιος εκτος του οτι δεν εχει να προτεινει τιποτα αναλωνεται σε υβρεις και απειλες.Η πειρα της ζωης μου εχει δειξει οτι ειναι πολυ ευκολο να αποδοκιμασεις να κοροιδεψεις να υβρισεις να σπασεις να γκρεμισεις αλλα θελει λιγο περισσοτερο μυαλο και παιδεια για να χτισεις να σκεφτεις να οικοδομησεις να προτεινεις να βοηθησεις και να εξελιξεις.Αυτο παει κυριως προς οσους με τον τροπο και τις δρασεις τους για προσωπικους λογους η λογους αγνοιας καταστρεφουν την πατριδα μας.καληνυχτα.

Να δεις η γιαγια τι χνουδι εχει. Ας ειναι καλα ο μπαμπας της που την θρεφει ακομη. Ο αυνανισμος μετα απο μια ηλικια παρουσιαζει επιπλοκες.προσεχε τον.

Ναι μονο που τους νομους τους φτιαχνουν οι εξουσιαστες οποτε δε ξερω ποιους συμφέρουν. Εχω καποιες επιφυλαξεις…

Α! περι σκατατζαφερη…http://jungle-report.blogspot.com/2008/11/blog-post_13.html

Πανε λιγο κατω να το δεις το βιντεακι…

Το μαλακομαγνητη εχει το φορουμ τι γινεται να 'ουμ…
Δλδ. στοιχειωδη εγκεφαλικα κυτταρα χρειαζονται για ν αντιληφθεις το μεγεθος της αστυνομικης βιας κ καταστολης.

Ξεφτυλα

http://www.tvxs.gr/v2972

Isis, άλλα τα μάτια του λαγου και άλλα της κουκουβάγιας. Το ξέρουμε και οι δύο, οτι η γιαγια ήταν ισώς η μονάδικη που δεν έφταιγε στην υπόθεση.

Πές μου τίποτα άλλο άμα θές και άσε τους αυνανισμους και τις σαχλαμάρες πές κάτι σοβαρότερο άμα έχεις.

Το τελευταίο πόστς του δαμνάτιον ήταν πολυ σωστο. Απλά πρέπει να σκεφτούνε και να καταλάβουνε μερικοί πότε ξεκινάει η δική τους ελεύθερια και πότε πλήτεται η δικιά μου.